Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Viac informácii OK

VyhľadávanieReklama

ocredite.com

VRK realReštaurácia Nové Zámky dám do prenájmu

Počet ponúk: 3 Zoradiť podľa: ceny  dátumu  zobrazenia 
Prenájmeme zabehnutý bufet s rýchlym občerstvením v Nových Zámkoch
600 EUR/mesiac
Nové Zámky
Ponúkame do prenájmu zabehnutý bufet s rýchlym občerstvením v Nových Zámkoch. Je to kombinovaná prízemná stavba s rozlohou asi 40m2 a s terasou veľkou cca 12m2. Vykurovanie je gamatkami. Nachádza sa v ňom 13 miest na sedenie vo vnutri a asi 12 vonku na terase. Bufet prešiel rokonštrukciou, podáva sa v ňom varené jedlo, nápoje a produkty rýchleho občerstvenia. Na toto všetko je bufet kompletne vybavený, je v prevádzke. Prevažná časť zariadenia ostáva v bufete. Patrí k nemu aj menší skladový...
20.07.2017
počet videní: 3x
2218. Na prenájom priestory na reštauráciu alebo pohostinstvo v Nových Zámkoch
500 EUR/mesiac
Nové Zámky
Na prenájom priestory na reštauráciu alebo pohostinstva v Nových Zámkoch. Podlahová plocha je 100m2. Priestory sú vhodné na prevádzku rýchleho občestvenia prípadne na pohostinstvo.Pozostáva z dvoch miestností a soc. zariadení. Cena prenájmu je 500 €/mesiac + režijné náklady. Bližšie informácie poskytneme na tel. čísle 0908455879 alebo osobne v RK.
14.06.2017
počet videní: 23x
Prenájom priestorov vhodných na reštauráciu 180m2
1 000 EUR/mesiac
Nové Zámky
Ponúkame na prenájom priestory cca180m2 vhodné na reštauráciu alebo bar, ktoré sa nachádzajú v suterénnej časti novostavby polyfunkčného domu v blízskosti centra. Priestory sú čiastočne predpripravené s možnosťou dokončenia podla požiadavky a dohody. Taktiež je možné zobrať aj časť o velkosti cca 100m2 podla dohody. Možnosť parkovania pred objektom a súkromné parkovisko vo dvore. Bližšie info po telefone alebo mailom.
07.03.2016
počet videní: 79x
Portál x-reality.sk sústreďuje ponuky realitných kancelárií na Slovensku. Ponuka realít je denne aktualizovaná a poskytuje širokú ponuku nehnuteľností v hlavných sekciách ako sú byty, domy, pozemky a komerčné priestory . Umožňuje jednoduché vyhľadávanie a triedenie podľa Vami zvolených kritérií. Vkladanie inzerátov na všetky druhy nehnuteľností je pre súkromnú inzerciu bezplatné. V prípade záujmu o novú výstavbu navštívte náš portál na ktorom je sústredená ponuka developerských projektov. Novostavby mapujú aktuálnu ponuku vo všetkých regiónoch. Ďalšie druhy realít nájdete v týchto podkategóriách. Chaty, chalupy, objekty pre rekreáciu, nájomné domy, polyfunkčné objekty a iné komerčné objekty. Z pozemkov nájdete ponuky na predaj a kúpu stavebných a poľnohospodárskych pozemkov.