Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Viac informácii OK

VyhľadávanieReklama

ocredite.com

VRK realBUDOVA na PREDAJ Partizánske

Cena: 250 000 EUR
Kategória: Objekt pre obchod / Predaj
Novostavba: nie
Lokalita: Kukučínova, Partizánske
Okres: Partizánske
Úžitková plocha: 1000 m2
Aktualizácia: 26.02.2021

Popis:
MaVinn realitná spoločnosť ponúka na predaj budovu pre podnikateľské účely, v takmer centre mesta Partizánske s dobrou dostupnosťou z hlavnej cesty na pozemku o rozlohe 1033m²
Tehlová 40 ročná dvojpodlažná tehlová budova s funkčným podkrovím ponúka veľkorysí priestor o rozlohe úžitkovej plochy 530m² + 470 m².

1. Nadzemné podlažie:
- Kombinovaná Betónovo – panelovo – tehlová stavba s múrmi hrúbky 40 cm a železobetónovým stropom bola využívaná ako priestor pre krajčírsku výrobu. Okná sú plastové dvojsklo a 1. Nadzemné podlažie je dispozične riešené veľká dielňa s klimatizáciou, skladové priestory, kotolňa, strojovňa, šatňa, umývarka s 3 toaletami, + ďalšie 3 toalety pri šatniach, priestor pre expedíciu tovaru so vstupnou bránou a vyvýšenou podestou, kuchynka. Vstup do priestorov 1. podlažia je zabezpečený dvomi dvojkrídlovými dverami a ďalšími troma hlavnými vstupmi. Prístup z asfaltovej komunikácie z troch strán objektu.

2. Nadzemné podlažie:
- je tvorené podkrovím so strechou pokrytou boonským šindlom. Priestory podkrovia sú dispozične riešené troma dielňami, skladovými priestormi, kanceláriami, dámskym a pánskym sociálnym zariadením, šatňami. Vstup do podkrovia je zabezpečený prostredníctvom dvoch schodísk a nákladným výťahom.
Nehnuteľnosť je napojená na verejný vodovod a verejnú kanalizáciu, kúrenie je zabezpečený plynovým ústredným kúrením. Prívod elektrickej energie je zriadený kapacitne na väčšiu textilnú výrobu. Nehnuteľnosť je celá oplotená, v zadnej časti sú dve garáže a parkovné státie na približne 6 áut.

Objekt je vhodný na akýkoľvek podnikateľský zámer z hľadiska polohy a prístupnosti z verejných komunikácií. V okolí sa nachádzajú objekty ľahkej výroby alebo administratívno-obchodné prevádzky aj rodinné domy. Svojimi 1000m² úžitkovej plochy a strategickou polohou je táto nehnuteľnosť budúcou reštauráciou s ubytovaním, objektom pre viaceré služby a rekreáciu alebo ideálny priestor pre akúkoľvek výrobnú činnosť.
Pre viac informácií ma neváhajte kontaktovať.

Ing. Marianna Pečovská
realitný poradca

M: 0908 524 620
E: pecovska@mavinn.sk

MaVinn s.r.o.
reality a financie
WEB: www.mavinn.sk


Kontakt:
MaVinn s.r.o.
Rybany, 401
95636 Rybany

Realitný maklér:
Ing. Pečovská Marianna
Tel.: 0908 kliknite TU

Kontaktovať makléra
Nový bezpečnostný kód
Odoslaním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.Bezplatne Vám vypracujeme najvýhodnejšiu hypotéku

EUR
Naši hypotekárny špecialisti Vám vypracujú ponuku na mieru zo všetkých Slovenských bánk a pripravia Vám najvýhodnejšiu hypotéku

Portál x-reality.sk sústreďuje ponuky realitných kancelárií na Slovensku. Ponuka realít je denne aktualizovaná a poskytuje širokú ponuku nehnuteľností v hlavných sekciách ako sú byty, domy, pozemky a komerčné priestory . Umožňuje jednoduché vyhľadávanie a triedenie podľa Vami zvolených kritérií. Vkladanie inzerátov na všetky druhy nehnuteľností je pre súkromnú inzerciu bezplatné. V prípade záujmu o novú výstavbu navštívte náš portál na ktorom je sústredená ponuka developerských projektov. Novostavby mapujú aktuálnu ponuku vo všetkých regiónoch. Ďalšie druhy realít nájdete v týchto podkategóriách. Chaty, chalupy, objekty pre rekreáciu, nájomné domy, polyfunkčné objekty a iné komerčné objekty. Z pozemkov nájdete ponuky na predaj a kúpu stavebných a poľnohospodárskych pozemkov.