Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Viac informácii OK

VyhľadávanieReklama

ocredite.com

VRK realMimoriadne zaujímavý objekt pre obchod s výhľadom na hrad pre podnikanie i bývanie

Cena: 189 999 EUR
Kategória: Objekt pre obchod / Predaj
Novostavba: nie
Lokalita: Gen. M. R. Štefánika, Trenčín
Okres: Trenčín
Úžitková plocha: 314 m2
Aktualizácia: 14.01.2020

Popis:
Táto nehnuteľnosť so širokým využitím v osobnom vlastníctve je situovaná na strategicky výhodnom mieste v tesnej blízkosti centra so skvelou dostupnosťou na ulici Gen. M. R. Štefánika v meste Trenčín. Aktuálna forma umožňuje využiť priestory na sídlo firmy, obchodné zastúpenie, kancelárske účely, školiace a obchodné priestory, rôzne služby, ubytovanie i bytovú jednotku (vhodná aj na nájomný byt pre pasívny príjem), zásobovanie, predajňu, vzorkovňu, ľahký priemysel, sklad, výrobu, dielňu, autoumyváreň, garáže, prípadne kombináciu týchto funkcií. Samozrejmosťou je možnosť zmeniť interiér na celkom iné využitie. Pozostáva z 2 nadzemných podlaží, 5 vlastných vyhradených parkovacích miest s asfaltovým povrchom pod prístreškom priamo pred budovou s výmerou 96 m² a majoritným podielom na pozemku o výmere 228 m², ktorý slúži ako príjazdová komunikácia k predávanému objektu. Vyhradený pozemok pre parkovanie pred budovou je možné využiť ako prístavbu na rozšírenie prízemia. Prístrešok je praktický ako pri ďažďoch, tak aj pri snežení. Celý nakladací priestor a vonkajší priestor pre parkovanie osvetľuje aktívna fotobunka, ktorá umožňuje činnosť aj počas noci. Budova je postavená v roku 1956, pričom prevažujúca konštrukcia objektu je z tehly. Nehnuteľnosť prešla kompletnou rekonštrukciou v rokoch 2009 - 2019, kde bola nová prístupová cesta, fasáda vrátane zateplenia, vstupné dvere VEKOS, schodisko, zábradlie, vchodové bezpečnostné dvere ADLO, plastové okná, kúpeľňa a sociálne zariadenia. Prístupová cesta k budove je vhodná pre nákladné ako aj osobné motorové vozidlá. Objekt je v uzavretom dvore zabezpečný zdvíhacou rampou na diaľkové ovládanie a dvojkrídľovou bránou (bez diaľkového ovládania). Je možné aj napojenie tohto objektu na alarm, keďže k dispozícii je jeho príprava. Nehnuteľnosť má všetky IS - samostatné plynové kúrenie (plynový kotol BAXI pre celý objekt), pripojenie na vodovod, elektrinu, TV, internet aj telefón a obecnú kanalizáciu. Šikmú-sedlovú strechu pokrýva v prednej časti plech spolu s presvetľovacím profilom a vzadu škridla. Elektrický prúd je k dostupný v elektrickom napätí 220/380 V. K nehnuteľnosti patrí aj pozemok (záhrada) umiestnený v jej zadnej časti budovy v celkovej ploche 67 m². Objekt je celkom vyprázdnený a novému majiteľovi k dispozícii ihneď teda k okamžitému predaju a následnému užívaniu.

Prízemie má plochu 184 m², ktorú pokrýva veľkoformátová dlažba 60 cm x 60 cm v béžovej farbe a obklopuje ho miestny lesopark Brezina. Toto prízemie v minulosti slúžilo ako sklad ovocia i zeleniny a neskôr ako vzorkovňa. Udržuje konštantnú teplotu (v lete poskytuje príjemný chlad a v zime naopak potešujúce teplo), čo umožňuje znížiť prevádzkové náklady celého objektu. Priestor má 2 vstupné dvojkrídľové brány s rozmerom 3 m x 2,8 m (možnosť výmeny na sekcionálne aj výklopné brány) a 1 vchodové štandardné dvere, takže sa dá vnútorným odčlenením využívať samostatne ako 3 samostatné priestory. V celom priestore je iba jedno veľké plastové okno. Maximálna dostupná výška je 3,6 m. Na LV je toto priestranstvo vedené ako nebytový priestor.

Prvé poschodie so samostatným vchodom a schodiskom má rozlohu 130 m². Priestor dispozične pozostáva z 3 samostatných priestranných miestností s výškami 2,4 m, 2,74 m a 3,38 m (1 izbu je možné rozčleniť na 2 samostatné izby), jeden priestor pre asistentku, veľkú chodbu v tvare L, nové samostatné sociálne zariadenie (1 GEBERIT a 1 pisoár), kuchyňu vybavenú kuchynskou linkou, kúpeľňu a technickú miestnosť. Sprchovací kút má zabudované FM rádio, masážne trysky a pripojenie na telefón. Na celom poschodí sú namontované plastové okná, plávajúca podlaha (okrem kúpeľne, technickej miestnosti a sociálnych zariadení, kde sú keramické dlažby). V dvoch najväčších miestnostiach sú nainštalované strešné okná VELUX. Pod schodiskom na prvé poschodie sa nachádza úschovný priestor o rozlohe 3 m². Toto podlažie je možné nadstaviť a získať tak terasu s rozšíreným výhľadom na hrad.

Predmet predaja má výbornú polohu v tichej lokalite a bezproblémový príjazd k D1. Priestory sa nachádzajú v frekventovanej časti pri hlavnom cestnom ťahu Bratislava - Žilina. Vzdialenosť od železničnej a autobusovej stanice je 500 m. Do centra mesta je to na pešo 10 min. V blízkosti sa nachádza aj ZOC Max, kaviarne, kino, pizzérie, fitness, reštaurácie, penzióny, hotely, lesopark Brezina, športová hala, atď. V susedstve sa plánuje výstavba nového terminálu železničnej stanice, vrátane nákupného centra Kaufland a ďalších obchodných jednotiek. Iba 1,3 km smerom na Žilinu sa rozprestiera areál trenčianskeho výstaviska.

Cena 189.999,- € je koncová priamo od majiteľa a nepripočítava sa žiadna DPH. Ideálna investícia, pre krátkodobú návratnosť. Pri výške mesačného nájmu 1.600,- € je návratnosť investície už do 10 rokov.

V prípade záujmu o obliadku, bližších informácíi, či akýchkoľvek otázok týkajúcich sa tejto ponuky sa neváhajte informovať telefonicky na +420 604 999 999. Obhliadky objektu sú možné kedykoľvek po vopred dohodnutom termíne.


Kontakt:
Tel.: 420604999999

Kontaktovať makléra
Nový bezpečnostný kód
Odoslaním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.Bezplatne Vám vypracujeme najvýhodnejšiu hypotéku

EUR
Naši hypotekárny špecialisti Vám vypracujú ponuku na mieru zo všetkých Slovenských bánk a pripravia Vám najvýhodnejšiu hypotéku

Portál x-reality.sk sústreďuje ponuky realitných kancelárií na Slovensku. Ponuka realít je denne aktualizovaná a poskytuje širokú ponuku nehnuteľností v hlavných sekciách ako sú byty, domy, pozemky a komerčné priestory . Umožňuje jednoduché vyhľadávanie a triedenie podľa Vami zvolených kritérií. Vkladanie inzerátov na všetky druhy nehnuteľností je pre súkromnú inzerciu bezplatné. V prípade záujmu o novú výstavbu navštívte náš portál na ktorom je sústredená ponuka developerských projektov. Novostavby mapujú aktuálnu ponuku vo všetkých regiónoch. Ďalšie druhy realít nájdete v týchto podkategóriách. Chaty, chalupy, objekty pre rekreáciu, nájomné domy, polyfunkčné objekty a iné komerčné objekty. Z pozemkov nájdete ponuky na predaj a kúpu stavebných a poľnohospodárskych pozemkov.