Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Viac informácii OK

VyhľadávanieReklama

ocredite.com

VRK realNA PRENÁJOM obchodný priestor, Halenárska ul. Trnava

Cena: 1 000 EUR/mesiac
Kategória: Objekt pre obchod / Dám do prenájmu
Novostavba: áno
Lokalita: Trnava
Okres: Trnava
Úžitková plocha: 121 m2
Aktualizácia: 14.02.2018

Popis:
Ponúkame exkluzívne na prenájom obchodný priestor ktorý sa nachádza na ulici Halenárska v Trnave. Celková výmera je 121m2 vrátane skladu a sociálneho zariadenia ako je WC a sprcha.
Cena prenájmu je 1000 EUR/mesiac + energie.
Obchodný priestor je predurčený na podnikateľské účely ako sú: kancelárie, reštaurácia, služby.
Obchodný priestor je vzdialený len 300 m od nákupného centra City Aréna.
V cene je kompletný právny servis.
Právne služby pre našu realitnú kanceláriu GRANDE Real, s.r.o. zabezpečuje advokátska kancelária HARŠÁNY advokáti s.r.o.
Kontakt: 0907 278 242


Kontakt:
GRANDE Real
Pekárska 20
917 01 Trnava

Realitný maklér:
Ballová Martina
Tel.: 0907 kliknite TU

Kontaktovať makléra
Nový bezpečnostný kódBezplatne Vám vypracujeme najvýhodnejšiu hypotéku

EUR
Naši hypotekárny špecialisti Vám vypracujú ponuku na mieru zo všetkých Slovenských bánk a pripravia Vám najvýhodnejšiu hypotéku

Portál x-reality.sk sústreďuje ponuky realitných kancelárií na Slovensku. Ponuka realít je denne aktualizovaná a poskytuje širokú ponuku nehnuteľností v hlavných sekciách ako sú byty, domy, pozemky a komerčné priestory . Umožňuje jednoduché vyhľadávanie a triedenie podľa Vami zvolených kritérií. Vkladanie inzerátov na všetky druhy nehnuteľností je pre súkromnú inzerciu bezplatné. V prípade záujmu o novú výstavbu navštívte náš portál na ktorom je sústredená ponuka developerských projektov. Novostavby mapujú aktuálnu ponuku vo všetkých regiónoch. Ďalšie druhy realít nájdete v týchto podkategóriách. Chaty, chalupy, objekty pre rekreáciu, nájomné domy, polyfunkčné objekty a iné komerčné objekty. Z pozemkov nájdete ponuky na predaj a kúpu stavebných a poľnohospodárskych pozemkov.