Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Viac informácii OK

VyhľadávanieReklama

ocredite.com

VRK realZáhrada, Žabí Majer, 405 m2, OV, studňa + elektrina

Cena: 14 000 EUR
Kategória: Poľnohospodárske pozemky / Predaj
Novostavba: nie
Lokalita: Žabí majer, Rača
Okres: Bratislava
Aktualizácia: 22.05.2020

Popis:
Na predaj majoritný (väčšinový) spoluvlastnícky podiel vo veľkosti 5/8 (62,5%) na pozemku – záhrade o výmere 405 m2. Pozemok je umiestnený mimo zastavaného územia obce v záhradkárskej oblasti Žabí majer v mestskej časti Rača v okrese Bratislava III.

Pozemok je rovinatý, slnečný, oplotený. Na pozemku sa nachádza studňa na úžitkovú vodu (na zavlažovanie) a je na ňom zavedená elektrina. V záhrade je veľa ovocných stromov, nebola dlhšiu dobu pravidelne udržiavaná a v súčasnosti je zarastená.

Záhrada je tretia v rade od cesty a nie je na ňu ani priamo k nej prístup autom. Prístup je pešo zo spoločnej uzamykateľnej uličky vedúcej pomedzi záhrady (cca 40 metrov). Predmetom predaja je aj prislúchajúci spoluvlastnícky podiel na pozemku pod uličkou. Do oblasti sa dá dostať autom od Bojnickej ulice.

Podielovou spoluvlastníčkou s menšinovým podielom vo veľkosti 3/8 (37,5%) je sestra predávajúcej, ktorá nevyužila svoje predkupné právo v zákonom stanovenej dvojmesačnej lehote. Možnosť kúpiť súčasne aj menšinový podiel, t.j. celú záhradu. Viac informácií telefonicky.

Cena: 14.000 EUR

KONTAKT: 0948 477 867

Realitné kancelárie prosím nevolajte! (s výnimkou prípadu, ak máte konkrétneho záujemcu z radov vašich existujúcich klientov)
Súhlas so zaradením predávanej nehnuteľnosti do ponuky ktorejkoľvek realitnej kancelárie, rovnako ako súhlas so zverejnením fotografií nehnuteľnosti, jej identifikácie a opisu, nebol a nebude poskytnutý! V prípade nerešpektovania nesúhlasu majiteľky s inzerovaním na portáloch realitných kancelárií a v prípade neoprávneného zásahu do autorských práv k fotografiám budú podniknuté príslušné právne kroky.


Kontakt:
Tel.: 0948477867

Kontaktovať makléra
Nový bezpečnostný kód
Odoslaním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.Bezplatne Vám vypracujeme najvýhodnejšiu hypotéku

EUR
Naši hypotekárny špecialisti Vám vypracujú ponuku na mieru zo všetkých Slovenských bánk a pripravia Vám najvýhodnejšiu hypotéku

Nehnuteľnosti v jednitlivých krajoch

Portál x-reality.sk sústreďuje ponuky realitných kancelárií na Slovensku. Ponuka realít je denne aktualizovaná a poskytuje širokú ponuku nehnuteľností v hlavných sekciách ako sú byty, domy, pozemky a komerčné priestory . Umožňuje jednoduché vyhľadávanie a triedenie podľa Vami zvolených kritérií. Vkladanie inzerátov na všetky druhy nehnuteľností je pre súkromnú inzerciu bezplatné. V prípade záujmu o novú výstavbu navštívte náš portál na ktorom je sústredená ponuka developerských projektov. Novostavby mapujú aktuálnu ponuku vo všetkých regiónoch. Ďalšie druhy realít nájdete v týchto podkategóriách. Chaty, chalupy, objekty pre rekreáciu, nájomné domy, polyfunkčné objekty a iné komerčné objekty. Z pozemkov nájdete ponuky na predaj a kúpu stavebných a poľnohospodárskych pozemkov.