Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Viac informácii OK

VyhľadávanieReklama

ocredite.com

VRK realNa predaj 8,91 á pozemok v Dunajskej Strede

Cena: 52 000 EUR
Kategória: Poľnohospodárske pozemky / Predaj
Novostavba: nie
Lokalita: Dunajská Streda
Okres: Dunajská Streda
Aktualizácia: 17.03.2017

Popis:
Global Home Center ponuká na predaj 891 m2 ornú pôdu čo sa dá prepísať na stavebný pozemok.Na pozemky všetky IS zavedené.Je v tichom a dobrom lokalite,Nová štvrť.V meste sa nachádza termálné kúpalisko,zábavno obchodné centrum MAX,materskké skôlky,základné skoly,autobusová stanica,železničná stanica.V meste často usporiadajú kultúrne podujatie.V celkom sa mesto ponuká veľa možnosti na zábavu.
Mesto je 45 km od Bratislavy a 40 kilometer od Győri.
Cena je 52.000 ,- Euro vrátane všetkých výdavkov okolo prevodu vlastníckych práv, alebo mesačne pri financovaní z hypotekárneho úveru , čo aj vybavíme bezplatne. Ďalšie info: 0907 588 099 alebo na ghomecenter@gmail.com.


Kontakt:
Global Home Center
sídlisko Mateja Corvina, 1580/5
932 01 Veľký Meder

Tel.: 0907588099

Kontaktovať makléra
Nový bezpečnostný kódBezplatne Vám vypracujeme najvýhodnejšiu hypotéku

EUR
Naši hypotekárny špecialisti Vám vypracujú ponuku na mieru zo všetkých Slovenských bánk a pripravia Vám najvýhodnejšiu hypotéku

Portál x-reality.sk sústreďuje ponuky realitných kancelárií na Slovensku. Ponuka realít je denne aktualizovaná a poskytuje širokú ponuku nehnuteľností v hlavných sekciách ako sú byty, domy, pozemky a komerčné priestory . Umožňuje jednoduché vyhľadávanie a triedenie podľa Vami zvolených kritérií. Vkladanie inzerátov na všetky druhy nehnuteľností je pre súkromnú inzerciu bezplatné. V prípade záujmu o novú výstavbu navštívte náš portál na ktorom je sústredená ponuka developerských projektov. Novostavby mapujú aktuálnu ponuku vo všetkých regiónoch. Ďalšie druhy realít nájdete v týchto podkategóriách. Chaty, chalupy, objekty pre rekreáciu, nájomné domy, polyfunkčné objekty a iné komerčné objekty. Z pozemkov nájdete ponuky na predaj a kúpu stavebných a poľnohospodárskych pozemkov.