Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Viac informácii OK

VyhľadávanieReklama

ocredite.com

VRK realReštaurácia Poltár

Počet ponúk: 1 Zoradiť podľa: ceny  dátumu  zobrazenia 
Dražba  pohostinstva v Brezničke
dohodou
Breznička
Predmetom predaja je budova zapísaná ako Služba rýchleho občerstvenia. Stavba má jedno nadzemné a jedno podkrovné podlažie, nie je podpivničená. Dispozične sa v prízemí objektu nachádzajú priestory reštaurácie s dobrým technickým a sociálnym zázemím, v podkroví budovy sú pôvodné kancelárie prestavané na jeden 3-izbový byt s príslušenstvom. Viac informácií na tel. č. 0948917607.  
19.11.2020
počet videní: 26x
Portál x-reality.sk sústreďuje ponuky realitných kancelárií na Slovensku. Ponuka realít je denne aktualizovaná a poskytuje širokú ponuku nehnuteľností v hlavných sekciách ako sú byty, domy, pozemky a komerčné priestory . Umožňuje jednoduché vyhľadávanie a triedenie podľa Vami zvolených kritérií. Vkladanie inzerátov na všetky druhy nehnuteľností je pre súkromnú inzerciu bezplatné. V prípade záujmu o novú výstavbu navštívte náš portál na ktorom je sústredená ponuka developerských projektov. Novostavby mapujú aktuálnu ponuku vo všetkých regiónoch. Ďalšie druhy realít nájdete v týchto podkategóriách. Chaty, chalupy, objekty pre rekreáciu, nájomné domy, polyfunkčné objekty a iné komerčné objekty. Z pozemkov nájdete ponuky na predaj a kúpu stavebných a poľnohospodárskych pozemkov.