Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Viac informácii OK

VyhľadávanieReklama

ocredite.com

VRK realRealitné kancelárie

V tejto sekcii nájdete zoznam realitných kancelárií registrovaných na našom realitnom portáli.

Sprostredkovanie predaja, kúpy, prenájmu nehnuteľností, byty, domy, záhrady, obchodné a kancelárske priestory, komplexný právny a finančný servis.

ягоды годжи цена


Zoradiť podľa: názvu  počtu ponúk 
počet ponúk: 0

HOME for you s.r.o.

Komenského 4
Prešov (okres: Prešov)
Popis: Centrum realít Home for you Vám ponúka kompletný servis v rámci predaja, kúpy, prenájmu nehnuteľnosti. Ponúkame Vám naše vlastné novostavby - mezonetóvé byty, exkluzívne nehnuteľnosti ale aj bežné reality. Kompletný finančný a právny servis.
počet ponúk: 0

TOP-MONT SK s.r.o.

Záhradná 150
Bacúch (okres: Brezno)
Popis: Naša spoločnosť sa zaoberá sprostredkovaním kúpy a predaja nehnuteľností predovšetkým v okresoch Brezno a Banská Bystrica.
počet ponúk: 0

Real pro,s.r.o

Masiarska 37
Košice (okres: Košice)
Popis:
počet ponúk: 28

Ing. Karol Svatý - ARIAL

Sadová 621
Senica (okres: Senica)
Popis:
počet ponúk: 0

VICTORY REALITY s.r.o.

Opavská 22
Bratislava (okres: Bratislava)
Popis:
počet ponúk: 0

Swan Developments, s.r.o.

Nám.sv.Egídia 97
Poprad (okres: Poprad)
Popis: Developer, prenájom skladov a výrobných priestorov Spoločnosť ktorej vlastníctvom je areál v Záhorskej Vsi, pri rakúsku vedľa mestečko Angern, plánovaná výstavba mosta. prevádzka: areál Swan Developments, s.r.o., Hlavná 155 , Záhorská Ves 900 65
počet ponúk: 0

JUDr.Ján Hollý, STAVA-stavebná firma

Zahoracka 15/A
Malacky (okres: Malacky)
Popis: sme stavebná spoločnosť/developer/ ktorá sa zaoberá výstavbou polyfunkčných objektov rodinných domov, predajom a prenájmom nehnuteľností.
počet ponúk: 0

Kracalikova

Stavbarska
Bratislava (okres: Bratislava)
Popis:
počet ponúk: 0

AB Partners spol. s r.o.

Svätoplukova 30
Bratislava (okres: Bratislava)
Popis: Sprostredkovanie prenájmu a predaja nebytových priestorov ( sklady, kancelárie, obchody, pozemky)
počet ponúk: 3

EUROTHERMA, s.r.o.

č.350
Plavecký Štvrtok (okres: Malacky)
Popis:
počet ponúk: 0

FASTER GROUP s.r.o.

Špačinská cesta 42 (pobočka Trnava)
Trnava (okres: Trnava)
Popis: FASTER GROUP je realitná kancelária, význačná rýchlosťou a komplexnosťou pri realizácii jednotlivých obchodných prípadov. FASTER GROUP tiež disponuje vlastným tímom poradcov pre financovanie a poistenie.
počet ponúk: 28

REALITY PD HOLDING a.s.

M.Mišíka 19/A
Prievidza (okres: Prievidza)
Popis: Realitná kancelária Reality PD, Holding a,s, je stabilná a dynamicky sa rozvíjajúca realitná kancelária zaoberajúca sa sprostredkovaním predaja, kúpy a prenájmu všetkých druhov nehnuteľností. Realitná kancelária Reality PD pôsobiaca na realitnom trhu na celom území Slovenska. Pobočky: Prievidza, Bánovce nad Bebravou, Dubnica nad Váhom. Obchodné zastúpenie: Ilava, Púchov, Považská Bystrica,...
počet ponúk: 104

GRAVITAS a.s.

Budyšínska 36
Bratislava (okres: Bratislava)
Popis: GRAVITAS je klientsky orientovaná realitno-konzultačná spoločnosť, ktorej cieľom je prinášať na slovenský trh neustále nové trendy v oblasti predaja a prenájmu nehnuteľností. Naše služby ponúkame predovšetkým pri sprostredkovaní rezidenčných nehnuteľností, pri prenájme obchodných a kancelárskych priestorov ale aj pri predaji pozemkov a väčších celkov nehnuteľností. Filozofia spoločnosti...
počet ponúk: 0

SK Centre a.s.

Rajská 2
Bratislava (okres: Bratislava)
Popis:
počet ponúk: 0

1.TOP automobile, spol. s r. o.

Zvolenská cesta 179
Banská Bystrica (okres: Banská Bystrica)
Popis:
Portál x-reality.sk sústreďuje ponuky realitných kancelárií na Slovensku. Ponuka realít je denne aktualizovaná a poskytuje širokú ponuku nehnuteľností v hlavných sekciách ako sú byty, domy, pozemky a komerčné priestory . Umožňuje jednoduché vyhľadávanie a triedenie podľa Vami zvolených kritérií. Vkladanie inzerátov na všetky druhy nehnuteľností je pre súkromnú inzerciu bezplatné. V prípade záujmu o novú výstavbu navštívte náš portál na ktorom je sústredená ponuka developerských projektov. Novostavby mapujú aktuálnu ponuku vo všetkých regiónoch. Ďalšie druhy realít nájdete v týchto podkategóriách. Chaty, chalupy, objekty pre rekreáciu, nájomné domy, polyfunkčné objekty a iné komerčné objekty. Z pozemkov nájdete ponuky na predaj a kúpu stavebných a poľnohospodárskych pozemkov.