Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Viac informácii OK

VyhľadávanieReklama

ocredite.com

VRK realRealitné kancelárie

V tejto sekcii nájdete zoznam realitných kancelárií registrovaných na našom realitnom portáli.

Sprostredkovanie predaja, kúpy, prenájmu nehnuteľností, byty, domy, záhrady, obchodné a kancelárske priestory, komplexný právny a finančný servis.

ягоды годжи цена


Zoradiť podľa: názvu  počtu ponúk 
počet ponúk: 50

Pallas

Winterova 1759/24
Piešťany (okres: Piešťany)
Popis: Realitná činnosť od roku 2003: predaj, prenájom a kúpa nehnuteľnosti hypotekárne a spotrebné úvery v spolupráci s hypotekárnym centrom - finančné poradenstvo, homestaging -príprava interiéru a exteriéru nehnuteľností pred kamerovaním či fotodokumentáciou, ekonomické a daňové poradenstvo, oceňovanie nehnuteľnosti - trhové odhady nehnuteľností pre potreby dedičských konaní, zabezpečenie listov...
počet ponúk: 0

Migrareal s.r.o.

Radlinského 4
Trnava (okres: Trnava)
Popis: -Realitná činnosť -Sprostredkovanie hypotekárnych úverov -Prefinancovanie zadĺžených nehnuteľností Realitná činnosť : Kompletný servis a poradenstvo v oblasti prevodu nehnuteľností, zabezpečenie zmluvných úkonov, v prípade požiadavky aj v súčinnosti s notárom. Prezentácie nehnuteľností na viacerých internetových portáloch, obhliadky nehnuteľností podľa vlastného výberu, v prípade požiadavky...
počet ponúk: 6

4people real plus s.r.o.

Riazanská 83
Bratislava (okres: Bratislava)
Popis: Našu kanceláriu nájdete na adrese: Račianska ul. č. 62, budova C, 2.poschodie v Bratislave. Parkovanie je možné v areáli Allanz-u bezplatne.
počet ponúk: 0

KKreality s.r.o.

Zvolenská 14
Banská Bystrica (okres: Banská Bystrica)
Popis: KK reality s.r.o. - Realitná kancelária pôsobiaca v Banskobystrickom kraji. Využite služby našej kancelárie a my sa postaráme o bezstarostný predaj, kúpu, prenájom, výmenu Vašej nehnuteľnosti. Prípadne oceňovanie nehnuteľností pre dedičské a súdne konania. Nadštandartná služba: vyhľadávanie nehnuteľností podľa požiadaviek klienta.
počet ponúk: 0

PreFiDom, s.r.o.

Jiráskova 1A
Šurany (okres: Nové Zámky)
Popis: Predaj, prenájom a kúpa nehnuteľností. Zaoberáme sa tiež výkupom nehnuteľností do 48 hod. Nehnuteľnosti môžu byť aj zaťažené úvermi, exekúciami....
počet ponúk: 0

Strojár, s.r.o.

Južná trieda č. 93
040 01 Košice (okres: Košice)
Popis: Prenájom kancelárskych priestorov bunkového typu - 1 bunka 40,4 m2 t.j. 2 kancelárie 21,0 m2 a 13,0 m2 + chodba a soc.zariadenie 6,4 m2. Objekt sa nachádza 1,5 km od hotela HILTON smerom na Barcu. Priestory v dobrom technickom stave, po oprave soc.zariadenia a nové plastové okná.
počet ponúk: 80

MAXREAL s.r.o.

Trhová 4 (oproti pizzérii Copaline)
Zvolen (okres: Zvolen)
Popis: Kúpa, predaj, prenájom nehnuteľností, komplexný realitný servis od A po Z.
počet ponúk: 12

REALITY INDIVIDUAL, s.r.o.

Námestie SNP 13
Bratislava (okres: Bratislava)
Popis:
počet ponúk: 0

MTD, s.r.o. - reality

Okružná 18
Poprad (okres: Poprad)
Popis:
počet ponúk: 0

Komfort Reality s.r.o.

Madačova 1/A
Ružomberok (okres: Ružomberok)
Popis: Realitná kancelária s bohatými niekoľkoročnými skúsenosťami na trhu realít v oblasti Liptova a Oravy. Našim cieľom nie je len sprostredkovanie predaja, kúpy, preanájmu nehnuteľností ale i zabezpečiť Vám celý právny servis súvisiaci s predajom, prenájom, alebo kúpou Vašej nehnuteľnosti.
počet ponúk: 4

RE NE AGENCY

Slovenská 26
Košice (okres: Košice)
Popis: Poskytujeme Vám služby: • sprostredkovanie predaja nehnuteľností • sprostredkovanie kúpy nehnuteľností • sprostredkovanie prenájmu kancelárskej a obchodnej nehnuteľností • sprostredkovanie hypotekárneho úveru • bezplatné právne poradenstvo v realitnej činnosti • kúpne zmluvy • návrh na vklad do katastra nehnuteľností • zabezpečíme znalecké: Ponúkame Vám: • vysoké...
počet ponúk: 152

AA REALITY KOŠICE s.r.o.

Osloboditeľov 37
Košice (okres: Košice)
Popis: sprostredkovanie kúpy, predaja, výmeny a prenájmu nehnuteľností.
počet ponúk: 0

K.M.STAVOBYT

Puškinova 4
Bratislava (okres: Bratislava)
Popis: Predaj, prenájom nehnuteľností - špecializované na centrum, širšie centrum a investičné nehnuteľnosti.
počet ponúk: 0

TOP Living s.r.o.

Rakytovská cesta 6189/90A
Banská Bystrica (okres: Banská Bystrica)
Popis: TOP Living s.r.o. patrí medzi skusené realitné kancelárie v Banskej Bystrici so stabilným kolektívom ľudí, ktorí poznajú problematiku kúpy, predaja, prenájmu nehnuteľností. Tešíme sa, že sa stanete nasim ďalším spokojným klientom. Konateľ.
počet ponúk: 0

Century21Realprogres

Farská č.35
Nitra (okres: Nitra)
Popis: Naše portfólio je široké. Zaoberáme sa predajom, sprostredkovaním kúpy či prenájmom bytov, domov, pozemkov, kancelárskych priestorov, skladov, výrobných hál a pod. Vieme prispôsobiť ponuku potrebám našich klientov. Našu ponuku na webe aktualizujeme každý deň. Keď už ste na našich stránkach, nezabudnite nahliadnuť do nášho prehľadného katalógu - iste nájdete niečo, čo vám najviac vyhovuje.
Portál x-reality.sk sústreďuje ponuky realitných kancelárií na Slovensku. Ponuka realít je denne aktualizovaná a poskytuje širokú ponuku nehnuteľností v hlavných sekciách ako sú byty, domy, pozemky a komerčné priestory . Umožňuje jednoduché vyhľadávanie a triedenie podľa Vami zvolených kritérií. Vkladanie inzerátov na všetky druhy nehnuteľností je pre súkromnú inzerciu bezplatné. V prípade záujmu o novú výstavbu navštívte náš portál na ktorom je sústredená ponuka developerských projektov. Novostavby mapujú aktuálnu ponuku vo všetkých regiónoch. Ďalšie druhy realít nájdete v týchto podkategóriách. Chaty, chalupy, objekty pre rekreáciu, nájomné domy, polyfunkčné objekty a iné komerčné objekty. Z pozemkov nájdete ponuky na predaj a kúpu stavebných a poľnohospodárskych pozemkov.