Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Viac informácii OK

VyhľadávanieReklama

ocredite.com

VRK realRealitné kancelárie

V tejto sekcii nájdete zoznam realitných kancelárií registrovaných na našom realitnom portáli.

Sprostredkovanie predaja, kúpy, prenájmu nehnuteľností, byty, domy, záhrady, obchodné a kancelárske priestory, komplexný právny a finančný servis.

ягоды годжи цена


Zoradiť podľa: názvu  počtu ponúk 
počet ponúk: 0

Ayash Bussines Center

Economu Cezarescu 1- 9
Bucuresti (okres: )
Popis: Ayash business Center este alcatuit din 5 cladiri de birouri compartimentate cat si open space special amenajate pentru nevoile clientilor nostri care sunt in cautarea unui nou spatiu/sediu de inchiriat pentru firma sa
počet ponúk: 0

UTTreality, s.r.o.

Chalupkova
Trenčín (okres: Trenčín)
Popis:
počet ponúk: 1

NETURE BAU spol. s r.o.

Okružná 591/75
Nová Dubnica (okres: Ilava)
Popis:
počet ponúk: 0

EFR UPGRADE IMOBILIARE

Splaiul Independentei 202b
Bucuresti (okres: )
Popis:
počet ponúk: 0

Ivan Salay

Ševčenkova 5
Bratislava (okres: Bratislava)
Popis:
počet ponúk: 1

VENTUM, s.r.o.

Příkop 843/4
Brno (okres: Brno-město)
Popis: U nás platíte pouze za to, co si skutečně objednáte, ať už jednotlivé úkony či komplexní servis. Poskytujeme poradenství, konzultace, zastupování při jednáních a zprotředkování prodeje nemovitsotí.
počet ponúk: 0

izvor2016

Brutus 11
Bucuresti (okres: )
Popis:
počet ponúk: 4

ELIMA s.r.o

Drienova 1G
Bratislava (okres: Bratislava)
Popis:
počet ponúk: 10

RECOM REALITY s.r.o.

Zvolenská 30
Martin (okres: Martin)
Popis: Spoločnosť RECOM REALITY, s.r.o. bola založená v roku 2007 a vznikla oddelením obchodnej činnosti od developerskej vo firme RECOM, s.r.o. ktorá vznikla v roku 1994. Hlavnou činnosťou spoločnosti je sprostredkovanie predaja a prenájmu nehnuteľností. Realizujeme aj výkup pozemkov pod veľké investičné celky. RECOM REALITY je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska (NARKS) a...
počet ponúk: 4

Partner Real Servis, s.r.o.

Južná trieda 48/C
Košice (okres: Košice)
Popis: Realitná kancelária, sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností. Široká ponuka realít. Možnosť spolupráce.
počet ponúk: 7

EFK-REALITY s.r.o.

Tulská 2461/29
Zvolen (okres: Zvolen)
Popis:
počet ponúk: 0

RD1 s.r.o.

Dúbravská cesta 2
Bratislava (okres: Bratislava)
Popis:
počet ponúk: 0

SC TORRO HOME SRL D

podul giurgului nr 2 bl 2
Bucuresti (okres: )
Popis:
počet ponúk: 18

RK Dalmia, s.r.o.

Radlinského 1714
Dolný Kubín (okres: Dolný Kubín)
Popis:
počet ponúk: 0

BEN realitní kancelář s.r.o.

TŘÍDA TOMÁŠE BATI 3677
Zlín (okres: Zlín)
Popis: Zprostředkováváme prodej, pronájem a výkupy nemovitostí, bytů, domů, pozemků, chat, novostaveb, komerčních a rekreačních nemovitostí. Poskytujeme realitní, hypoteční a finanční servis. Řešíme výkup zadlužených nemovitostí, půjčky, exekuce a dražby nebo hypotéky a úvěry. Zastoupení v dražbách.
Portál x-reality.sk sústreďuje ponuky realitných kancelárií na Slovensku. Ponuka realít je denne aktualizovaná a poskytuje širokú ponuku nehnuteľností v hlavných sekciách ako sú byty, domy, pozemky a komerčné priestory . Umožňuje jednoduché vyhľadávanie a triedenie podľa Vami zvolených kritérií. Vkladanie inzerátov na všetky druhy nehnuteľností je pre súkromnú inzerciu bezplatné. V prípade záujmu o novú výstavbu navštívte náš portál na ktorom je sústredená ponuka developerských projektov. Novostavby mapujú aktuálnu ponuku vo všetkých regiónoch. Ďalšie druhy realít nájdete v týchto podkategóriách. Chaty, chalupy, objekty pre rekreáciu, nájomné domy, polyfunkčné objekty a iné komerčné objekty. Z pozemkov nájdete ponuky na predaj a kúpu stavebných a poľnohospodárskych pozemkov.