Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Viac informácii OK

Vyhľadávanie



Reklama

ocredite.com

VRK real



Realitné kancelárie

V tejto sekcii nájdete zoznam realitných kancelárií registrovaných na našom realitnom portáli.

Sprostredkovanie predaja, kúpy, prenájmu nehnuteľností, byty, domy, záhrady, obchodné a kancelárske priestory, komplexný právny a finančný servis.

ягоды годжи цена


Zoradiť podľa: názvu  počtu ponúk 
počet ponúk: 9

Slunce s.r.o.

Kupkova 3
Brno (okres: Brno-město)
Popis: Společnost Slunce, s.r.o. byla založena v roce 1993. Od roku 1995 se zabývá realitní činností. Jako jediná realitní kancelář v Brně se věnujeme nemovitostem především v městské části Brno - sever, s důrazem na čtvrtě Lesná, Černá Pole, Soběšice, Útěchov, Královo Pole, Řečkovice a Medlánky. V těchto lokalitách zajišťujeme koupi, prodej, pronájmy, výměny a výkup realit - domy, byty, pozemky.
počet ponúk: 0

K&M House spol. s r.o.

Poľovnícka 39
Veľký Biel (okres: Senec)
Popis:
počet ponúk: 150

1. realitná a aukčná spoločnosť, s.r.o.

Panská 27
Bratislava (okres: Bratislava)
Popis: Najprv 1.národná aukčná spoločnosť, od roku 2017 1.realitná a aukčná spoločnosť, s.r.o. pôsobí na slovenskom realitnom trhu od roku 1993 a patrí medzi zakladajúcich členov Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska (NARKS). Za toto obdobie využilo naše služby stovky spoločností a jednotlivcov zo Slovenska a zo zahraničia. Pre svojich klientov poskytujeme komplexný realitný a právny...
počet ponúk: 0

ASCENDENT IMOBILIARE

Nicolae Iorga nr. 14
Brasov (okres: )
Popis: Ne prezentam cu un sistem unic de lucru, ceea ce ne rezerva oportunitatea de a fi angajati sa ii reprezentam pe clientii care doresc sa vanda/ cumpere sau sa inchirieze o proprietate, acestia avand siguranta ca aceasta se va realiza la cel mai bun pret posibil. Un nou pas in imbunatatirea continua a calitatii serviciilor oferite a fost reorganizarea fluxului informational si adaptarea...
počet ponúk: 0

Patrik Vlačuška s.r.o.

SNP/14A
Šurany (okres: Nové Zámky)
Popis:
počet ponúk: 0

Real-star

sopornianska 11
Galanta (okres: Galanta)
Popis:
počet ponúk: 0

Reality IQ, s.r.o.

Veľká Okružná 43
Žilina (okres: Žilina)
Popis: Lokálna realitná kancelária pre oblasť Žiliny a okolia do 30 km.
počet ponúk: 12

Domov jedným ťahom

Mýtna 44
Bratislava (okres: Bratislava)
Popis: Sme tu pre tých, ktorí nehľadajú bývanie, ale pre tých, ktorí hľadajú domov, domov bez starostí, s ľahkosťou a radosťou, od prvej myšlienky až po sťahovanie – Domov jedným ťahom.
počet ponúk: 0

RealBot s.r.o.

Jiráskova 702/38
Česká Lípa (okres: Česká Lípa)
Popis: Portál pro prodávající, kupující, pronajímatele i nájemce. Inzerujte svou nemovitost na všech nejvýznamnějších a největších realitních portálech. Všechny služby na jednom místě. Prezentace, inzerce, financování, smlouvy, úschova. Tvorba fotografií, videoprezentací, 2D a 3D půdorysů, virtuálních prohlídek.
počet ponúk: 0

K&M House spol. s r.o.

Poľovnícka 39
Veľký Biel (okres: Senec)
Popis:
počet ponúk: 11

TopRealSK s.r.o.,

Drevárska 23
Pezinok (okres: Pezinok)
Popis:
počet ponúk: 14

Real player

Karpatské námestie 7770/10A
Bratislava (okres: Bratislava)
Popis:
počet ponúk: 27

H & H eu, s.r.o

Kamenná 8330/16B
Žilina (okres: Žilina)
Popis:
počet ponúk: 9

AVIČI s.r.o.

Palackého 6403
Trenčín (okres: Trenčín)
Popis:
počet ponúk: 0

Galambošová Ludmila

Clementisa 232/17
PRIEVIDZA (okres: Prievidza)
Popis:
Portál x-reality.sk sústreďuje ponuky realitných kancelárií na Slovensku. Ponuka realít je denne aktualizovaná a poskytuje širokú ponuku nehnuteľností v hlavných sekciách ako sú byty, domy, pozemky a komerčné priestory . Umožňuje jednoduché vyhľadávanie a triedenie podľa Vami zvolených kritérií. Vkladanie inzerátov na všetky druhy nehnuteľností je pre súkromnú inzerciu bezplatné. V prípade záujmu o novú výstavbu navštívte náš portál na ktorom je sústredená ponuka developerských projektov. Novostavby mapujú aktuálnu ponuku vo všetkých regiónoch. Ďalšie druhy realít nájdete v týchto podkategóriách. Chaty, chalupy, objekty pre rekreáciu, nájomné domy, polyfunkčné objekty a iné komerčné objekty. Z pozemkov nájdete ponuky na predaj a kúpu stavebných a poľnohospodárskych pozemkov.