Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Viac informácii OK

VyhľadávanieReklama

ocredite.com

VRK realNa predaj polyfunkčná budova reštaurácie, Trenčín, Legionárska ul. - investičná príležitosť !

Cena: dohodou
Kategória: Reštaurácia / Predaj
Novostavba: áno
Lokalita: Legionárska, Trenčín
Okres: Trenčín
Úžitková plocha: 532 m2
Aktualizácia: 08.06.2020

Popis:
Investičná príležitosť! Na predaj polyfunkčná budova nachádzajúca sa v širšom centre mesta Trenčín na Legionárskej ulici.

Budova je situovaná na frekventovanom mieste - dostupná z Legionárskej ulice a viditeľná z hlavnej dopravnej tepny mesta - z Električnej ulice, vďaka čomu je fasáda budovy ideálnym priestorom na umiestnenie reklamy.

Táto moderná polyfunkčná budova bola navrhnutá a postavená v roku 2007 ako samostatne stojaca s vlastným nádvorím. Celková výmera pozemku predstavuje 915 m2. Budova pozostáva z troch nadzemných podlaží (prízemia + dvoch poschodí).
V budove sa nachádza niekoľko funkčne samostatných priestorov spolu o úžitkovej ploche 532,62 m2.

Na prízemí sa nachádza prevádzka reštaurácie (nebytový priestor č.1) – o výmere 178,50 m2 so zázemím a pomocnými priestormi. Priestory reštaurácie dispozične tvoria:

- hlavný vstup pre hostí a služobný vstup (zásobovanie)
- krytá terasa 45 m2
- hlavná časť s barom a zázemím baru
- samostatný salónik (vhodný pre akcie s uzavretou spoločnosťou)
WC (dámy a páni)
- kuchyňa, umyváreň riadu, prípravovňa
- skladové priestory a zásobovanie

Na 1. poschodí sa nachádzajú samostatné administratívne priestory o výmere 161,65 m2 (nebytový priestor č.2) pozostávajúce z chodby, 5 kancelárií, skladu a sociálnych zariadení pre ženy a mužov. Priestory sú dlhodobo prenajímané ako sídlo firmy a aj do budúcnosti sú ideálne na prenájom.
Okrem týchto administratívnych priestorov sa na 1. poschodí nachádza aj ďalší priestor (nebytový priestor č.3) o výmere 8,84 m2 pozostávajúci z troch miestností využívaných zamestnancami reštaurácie (šatne, umyvárne a WC pre zamestnancov).

Na 2. poschodí sa nachádza zóna s bytmi - jeden veľký 3 izbový byt o výmere cca. 88,50 m2 a jeden veľký priestor (č.4) o výmere 95,13 m2, ktorý môže tiež slúžiť ako trojizbový byt. Byty sú zariadené a pripravené na bývanie prípadne na prenájom.

Jednotlivé priestory v budove sú samostatné, priestory reštaurácie sú prístupné vlastnými vstupmi z nádvoria budovy. Priestory na poschodiach sú prístupné z vnútorného schodiska a chodieb. Každý z priestorov má vlastné podružné meranie spotreby elektriny a vody.

K budove patrí aj pozemok o celkovej výmere 915 m2 s parkoviskom.

V okruhu niekoľko minút pešou chôdzou sa nachádza zastávka MHD, fakultná nemocnica, Kaufland, čerpacia stanica, inštitúcie mesta. Výhodou je takisto veľmi rýchle a jednoduché dopravné napojenie na dialničný privádzač D1.

Budova je vzhľadom na svoju polohu, samostatnosť a rozmanitosť účelu jednotlivých priestorov veľmi zaujímavou investičnou príležitosťou. Odporúčam vidieť!

Bližšie informácie Vám radi poskytneme na vyžiadanie.

*EXKLUZÍVNE IBA U NÁS*

Peter Benech - 0911 578 672
REALBIZNIS realitná kancelária
info@realbiznis.sk
www.realbiznis.sk


Kontakt:
REALBIZNIS, s.r.o.
I.Olbrachta 898/3
91101 Trenčín

Realitný maklér:
Peter Benech
Tel.: 0911 kliknite TU

Kontaktovať makléra
Nový bezpečnostný kód
Odoslaním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.Bezplatne Vám vypracujeme najvýhodnejšiu hypotéku

EUR
Naši hypotekárny špecialisti Vám vypracujú ponuku na mieru zo všetkých Slovenských bánk a pripravia Vám najvýhodnejšiu hypotéku

Portál x-reality.sk sústreďuje ponuky realitných kancelárií na Slovensku. Ponuka realít je denne aktualizovaná a poskytuje širokú ponuku nehnuteľností v hlavných sekciách ako sú byty, domy, pozemky a komerčné priestory . Umožňuje jednoduché vyhľadávanie a triedenie podľa Vami zvolených kritérií. Vkladanie inzerátov na všetky druhy nehnuteľností je pre súkromnú inzerciu bezplatné. V prípade záujmu o novú výstavbu navštívte náš portál na ktorom je sústredená ponuka developerských projektov. Novostavby mapujú aktuálnu ponuku vo všetkých regiónoch. Ďalšie druhy realít nájdete v týchto podkategóriách. Chaty, chalupy, objekty pre rekreáciu, nájomné domy, polyfunkčné objekty a iné komerčné objekty. Z pozemkov nájdete ponuky na predaj a kúpu stavebných a poľnohospodárskych pozemkov.