Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Viac informácii OK

VyhľadávanieReklama

ocredite.com

VRK realRusovce, Balkánska ul.: hrubá stavba RD (prestavba), plánované 3 bytové jednotky, ÚP: 227 m2, pozemok 3,8 á. ZAUJÍMAVÁ INVESTÍCIA.

Cena: 289 000 EUR
Kategória: Rodinný dom / Predaj
Novostavba: nie
Lokalita: Rusovce
Okres: Bratislava
Úžitková plocha: 227 m2
Aktualizácia: 18.03.2019

Popis:
PONÚKAME NA PREDAJ hrubú stavbu dvojpodlažného RD, plánovaného s bývaním pre majiteľa na prízemí (4 izby) a dvoma bytmi na prenájom (3 a 1 izbový) na poschodí a tromi parkovacími miestami v centre Rusoviec na Balkánskej ulici.

PÔVODNÝ OBJEKT dielne sa prestavuje na základe zaujímavého projektu. Zámer majiteľa bol, že na prízemí bude obývať 4 izbový byt s terasou a na poschodí budú dva samostatné byty (každý s balkónom), ktoré bude prenajímať. Jeden menší 1 izbový a druhý 3 izbový. Tento pôvodný zámer je stále možné prispôsobiť vlastným predstavám. Úžitková plocha celého domu po rekonštrukcii je 227 m2. Plánované sú aj tri parkovacie miesta. Časť domu je momentálne obývateľná. K dispozícii je 1 a pol izbový byt s kuchyňou, kúpeľňou a WC. Napojený je na všetky inžinierske siete.

PONÚKANÝ DOM sa nachádza na rovinatom, 3,8á pozemku. Svojim architektonickym riešením je okrem pôvodného zámeru, vhodný aj ako sídlo firmy, prípadne aj ako viacgeneračné bývanie.

CENA: 289.000,-€, aj na HÚ.

KONTAKT: Mgr. Roman Majerčík, TEL: 0903 758 502.

***Kompletné a objektívne porovnanie hypotekárnych úverov od všetkých bánk. RÝCHLO, ZDARMA A ODBORNE PRE VŠETKÝCH.

UPOZORNENIE: Texty, pôdorysy a fotodokumentácia sú autorským dielom a majetkom inREAL-u.

Vyhľadávanie podľa ceny, km od BA a id. čísla zákazky ......... na www.inreal.sk. Túto zákazku nájdete na stránke www.inreal.sk pod číslom – Č: 1912.


Kontakt:
inREAL realitná kancelária s.r.o.
Osadná 11
83103 Bratislava

Tel.: 0903758502

Kontaktovať makléra
Nový bezpečnostný kód
Odoslaním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.Bezplatne Vám vypracujeme najvýhodnejšiu hypotéku

EUR
Naši hypotekárny špecialisti Vám vypracujú ponuku na mieru zo všetkých Slovenských bánk a pripravia Vám najvýhodnejšiu hypotéku

Nehnuteľnosti v jednitlivých krajoch

Portál x-reality.sk sústreďuje ponuky realitných kancelárií na Slovensku. Ponuka realít je denne aktualizovaná a poskytuje širokú ponuku nehnuteľností v hlavných sekciách ako sú byty, domy, pozemky a komerčné priestory . Umožňuje jednoduché vyhľadávanie a triedenie podľa Vami zvolených kritérií. Vkladanie inzerátov na všetky druhy nehnuteľností je pre súkromnú inzerciu bezplatné. V prípade záujmu o novú výstavbu navštívte náš portál na ktorom je sústredená ponuka developerských projektov. Novostavby mapujú aktuálnu ponuku vo všetkých regiónoch. Ďalšie druhy realít nájdete v týchto podkategóriách. Chaty, chalupy, objekty pre rekreáciu, nájomné domy, polyfunkčné objekty a iné komerčné objekty. Z pozemkov nájdete ponuky na predaj a kúpu stavebných a poľnohospodárskych pozemkov.