Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Viac informácii OK

VyhľadávanieReklama

ocredite.com

VRK realEUROPA – OSRBLIE,predaj RD s krásnym veľkým pozemkom 1300 m2, TREBA VIDIEŤ !!

Cena: 44 900 EUR
Kategória: Rodinný dom / Predaj
Novostavba: nie
Lokalita: Osrblie
Okres: Brezno
Úžitková plocha: 1 m2
Aktualizácia: 16.02.2017

Popis:
Uprostred nádhernej prírody v dedinke Osrblie,pozemok s RD len za 34,50,-€ za m2 ponúkame na predaj rodinný dom vhodný na bývanie, chalupárčenie ale i podnikanie spojené s ubytovaním.

Dom sa nachádza na pozemku s rozlohou 1300 m2. Pozostáva s prízemia, 1. podlažia a podkrovia. Prízemie – 2 miestnosti, kuchyňa, kúpeľňa, kotolňa. Pod schodami, ktoré vedú na 1. poschodie sa nachádza odkladacia miestnosť.
1.poschodie – 2 izby priechodné, kuchyňa, kúpelňa s WC, špajza.
Podkrovie – 2 miestnosti + priestor pod strechou.
Na dvore je garáž s dielňou + prístavba, v ktorej sa nachádza garáž a kôlňa. Na záhrade, ktorá tvorí 857 m2 z pozemku, je postavená udiareň.

Konštrukcia - kváder. V dome sa nachádza kotol na elektrické ústredné kúrenie. Obecný vodovod, kanalizácia. Dom je v pôvodnom stave. Vyžaduje si úpravy.

V záhrade, s naozaj krásnym výhľadom na hory, sa nachádzajú jablone, čerešňa, hrušky, slivka, ríbezle.

Lokalita: Osrblie sa nachádza v nadmorskej výške 605 m.n.m. Je známe Národným biatlonovým centrom. Oblasť je vhodná pre turizmus v každom ročnom období. Kopce v okolí Osrblia sú posiate čučoriedkovými kríkmi. Ticho, kľud, pokoj, horský vzduch. To všetko tu človek nájde, keď sem príde.


cena: 44.900,- EUR

KONTAKT na makléra:
Marcela Tokárová
0917 777 452
marcela.tokarova@rkeuropa.sk
EUROPA realitná kancelária Banská Bystrica


Servis realitnej kancelárie zahŕňa:
1. Kompletný právny servis pri predaji nehnuteľnosti, vrátane dohodnutia podmienok a vypracovania zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, kúpnej zmluvy a návrhu na vklad do katastra nehnuteľností.
2. Notárske poplatky pri overovaní podpisov.
3. Kolkové známky pri podaní návrhu na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností.
4. Pre-scoring minimálne u 3 hypotekárnych bánk do 48 hodín pred zložením zálohy, kompletné hypotekárne poradenstvo a výber hypotéky presne podľa Vašich možností.


Kontakt:
EUROPA - realitná kancelária
Štúrova 12
81102 Bratislava

Realitný maklér:
Marcela Tokárová
Tel.: 0918 kliknite TU

Kontaktovať makléra
Nový bezpečnostný kódBezplatne Vám vypracujeme najvýhodnejšiu hypotéku

EUR
Naši hypotekárny špecialisti Vám vypracujú ponuku na mieru zo všetkých Slovenských bánk a pripravia Vám najvýhodnejšiu hypotéku
sonna.com.ua

Portál x-reality.sk sústreďuje ponuky realitných kancelárií na Slovensku. Ponuka realít je denne aktualizovaná a poskytuje širokú ponuku nehnuteľností v hlavných sekciách ako sú byty, domy, pozemky a komerčné priestory . Umožňuje jednoduché vyhľadávanie a triedenie podľa Vami zvolených kritérií. Vkladanie inzerátov na všetky druhy nehnuteľností je pre súkromnú inzerciu bezplatné. V prípade záujmu o novú výstavbu navštívte náš portál na ktorom je sústredená ponuka developerských projektov. Novostavby mapujú aktuálnu ponuku vo všetkých regiónoch. Ďalšie druhy realít nájdete v týchto podkategóriách. Chaty, chalupy, objekty pre rekreáciu, nájomné domy, polyfunkčné objekty a iné komerčné objekty. Z pozemkov nájdete ponuky na predaj a kúpu stavebných a poľnohospodárskych pozemkov.