Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Viac informácii OK

VyhľadávanieReklama

ocredite.com

VRK realZabehnutý penzión v Nízkych Tatrách v oblasti Bystrá

Cena: 570 000 EUR
Kategória: Rodinný dom / Predaj
Novostavba: nie
Lokalita: Bystrá
Okres: Brezno
Úžitková plocha: 450 m2
Aktualizácia: 16.01.2017

Popis:
Ponúkame na predaj zabehnutý rodinný penzión, ktorý sa nachádza v prekrásnej scenérii Nízkotatranského národného parku v Bystrianskej doline smerom na Chopok Juh, lemovanej vrchmi Dereše, Chopok, Ďumbier a širokým pásom lúk zvaným tiež Tále. Penzión má výbornú strategickú polohu v rámci tejto rekreačnej oblasti ako aj v rámci Slovenska, rýchla a ľahká dostupnosť. Ponúka možnosť ubytovania a stravovania hostí v troch apartmánoch,1 rodinnej 2-4lôžkovej izbe a 6 dvojlôžkových izbách . Kapacita penziónu je 30 osôb. Penzión je napojený na všetky inžinierske siete, má vlastnú ČOV, v objekte je pripojenie na wifi a obecná káblová TV. Vykurovanie je elektrické, plynovod v obci nie je. Bol postavený v roku 1988 ako rodinný dom ,v roku 2003 prešiel rozsiahlou kompletnou rekonštrukciou a prístavbou.

Vnútorná dispozícia objektu:

prízemie: vstupná chodba, sklad prádla, priestranná jedáleň s krbom, bar, príručný sklad, 2x toaleta, kompletne vybavená profi kuchyňa, sklad potravín.

zadná časť penziónu: apartmán pre 4-7 osôb,

1.poschodie: 1x rodinná izba pre 2-4 osoby s vlastnou kúpeľňou, toaletou, TV. 4x2postelové izby s vlastnou kúpeľňou, toaletou a TV, sklad na čisté prádlo+výlevka a sklad na čistiace prostriedky.

2.poschodie: 2x apartmán pre 4 osoby,2x2posteľové izby s kúpeľňou, toaletou a TV. Apartmány majú vlastné balkóny.

V zadnej časti za penziónom je altánok s ohniskom a grilom, detský kútik( pieskovisko, trampolína), studňa a udržiavaná záhrada s okrasnými kríkmi.

Oblasť, v ktorej sa penzión nachádza ponúka veľké možnosti trávenia voľného času pre všetkých ,aj náročných návštevníkov.Vybavenosť penziónu umožňuje poskytovať služby pre rôzne oslavy ,stretnutia, teambuildingy, školenia, alebo trávenie dovolenky počas celého roka. Takisto ponúka možnosti pre rozvoj kvalitných služieb a kreatívnych nápadov. Približne jeden kilometer od penziónu je lyžiarske stredisko Tále a 18 a 9-jamkové golfové ihrisko (www.tale.sk). Lyžiarske stredisko Chopok Juh so 45 km zjazdoviek na južnej a severnej strane (www.jasna.sk), na ktoré pravidelne premáva skibus z blízkej autobusovej zastávky je vzdialený 7km. Obľúbený wellness hotel (www.hotelbystra.sk) je od penziónu vzdialený 300m. V lete je obľúbeným cieľom turistov Bystrianska jaskyňa-speleoterapia, či Jaskyňa mŕtvych netopierov, vodná nádrž Krpáčovo,Lesnícky skanzen a Čiernohorská železnička, v okolí je množstvo trás pre turistov a cykloturistov.


Kontakt:
ROMANTICKÉ CHALUPY, s.r.o.
Nejedlého 67
841 02 Bratislava

Realitný maklér:
Monika Surová
Tel.: +421 kliknite TU

Kontaktovať makléra
Nový bezpečnostný kódBezplatne Vám vypracujeme najvýhodnejšiu hypotéku

EUR
Naši hypotekárny špecialisti Vám vypracujú ponuku na mieru zo všetkých Slovenských bánk a pripravia Vám najvýhodnejšiu hypotéku
sonna.com.ua

Portál x-reality.sk sústreďuje ponuky realitných kancelárií na Slovensku. Ponuka realít je denne aktualizovaná a poskytuje širokú ponuku nehnuteľností v hlavných sekciách ako sú byty, domy, pozemky a komerčné priestory . Umožňuje jednoduché vyhľadávanie a triedenie podľa Vami zvolených kritérií. Vkladanie inzerátov na všetky druhy nehnuteľností je pre súkromnú inzerciu bezplatné. V prípade záujmu o novú výstavbu navštívte náš portál na ktorom je sústredená ponuka developerských projektov. Novostavby mapujú aktuálnu ponuku vo všetkých regiónoch. Ďalšie druhy realít nájdete v týchto podkategóriách. Chaty, chalupy, objekty pre rekreáciu, nájomné domy, polyfunkčné objekty a iné komerčné objekty. Z pozemkov nájdete ponuky na predaj a kúpu stavebných a poľnohospodárskych pozemkov.