Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Viac informácii OK

VyhľadávanieReklama

ocredite.com

VRK realRodinný dom Zemianske Sady

Cena: 22 400 EUR
Kategória: Rodinný dom / Predaj
Novostavba: nie
Lokalita: Zemianske Sady , Zemianske Sady
Okres: Galanta
Úžitková plocha: 132 m2
Aktualizácia: 20.02.2019

Popis:
DRAŽBA: rodinný dom súp. č. 47, na parc. č. 58/2, garáž na parc. č. 58/3, k.ú. Zemianske Sady, Zemianske Sady č. 47. Súčasťou dražby sú aj pozemky o celkovej výmere 1327 m2.
Rodinný dom:
nachádza sa v intraviláne obce Zemianske Sady v centrálnej časti obce. Rodinný dom je zrealizovaný ako čiastočne podpivničený objekt s jedným nadzemným podlažím. Dom bol daný do užívania v roku 1968.
V suteréne sa nachádza kotolňa a skladové priestory. Na prízemí je umiestnená chodba, kuchyňa, komora, 4 obytné miestnosti, 2 kúpelne a WC. Doklady o veku stavby sa nezachovali. Vek stavby je určený na základe potvrdenia obce Zemianske Sady.
Z konštrukčného hľadiska je objekt rodinného domu zrealizovaný na betónových pásových základoch, zvislé obvodové konštrukcie sú zrealizované ako murované s celkovou hrúbkou do 500 mm. Obvodové murivo podzemného podlažia je betónové. Vnútorné nosné múry ako aj deliace konštrukcie sú murované. Strop nad suterénom je železobetónový monolitický, strop nad I.NP je drevený trámový s rovným podhľadom. Strecha je valbová, pokrytá cementovou krytinou. Klampiarske konštrukcie sú z pozinkovaného plechu (ríny a zvody). Vonkajšie úpravy povrchov sú riešené ako brizolitové omietky (čiastočne poškodené). Vnútorné úpravy povrchov sú riešené ako hladké vápenné omietky. Keramické obklady sa nachádzajú v kúpelniach a okolo kuchynskej linky.
Podlahy obytných miestností sú riešené prevažne ako cementové potery, v ostatných miestnostiach sú prevažne keramické dlažby. 3 ks okien sú drevené s dvojvrstvovým zasklením, 1 okno plastové, ostatné okná jednoduché drevené. Vnútorné dvere s výplňou v oceľových zárubniach. Kuchynská linka dĺžky cca 3,0 m sa nachádza v kuchyni. V linke je zabudovaný plynový sporák s elektrickou rúrou, digestor a nerezový drez. V kúpelni pri kuchyni je umiestnená smaltovaná vaňa a elektrický zásobníkový ohrievač vody. V kúpelni v prednej časti domu sa nachádza sprchovací kút, umývadlo a WC kombi. V samostatnom WC pri kuchyni sa nachádza WC kombi. Vykurovanie je riešené plechovými radiátormi, ako zdroj tepla slúži plynový kotol v kotolni v suteréne rodinného domu. Ako alternatívny zdroj tepla slúži vykurovacie krbová vložka v obytnej miestnosti. Rodinný dom je vybavený rozvodmi vody, TÚV, kanalizácie, zemného plynu a NN. Dom je pripojený na verejné rozvody vody, zemného plynu a NN. Kanalizácia je zvedená cez domovú ČOV do verejnej stoky.
Technický stav objektu je primeraný veku, jednotlivé konštrukcie nevykazujú znaky nadmerného opotrebenia.
Garáž:
Objekt garáže sa nachádza v zadnej časti dvora za rodinným domom. Z konštrukčného hľadiska je objekt zrealizovaný na betónových pásových základoch, zvislé obvodové konštrukcie sú zrealizované ako murované s celkovou hrúbkou do 300 mm. Strecha je plochá, strop je drevený trámový. Ako strešná krytina je použitá asfaltová lepenka. Vonkajšie úpravy povrchov sú riešené ako brizolitové omietky kombinované s keramickým obkladom. Vnútorné úpravy povrchov sú riešené ako hladké vápenné omietky. Podlahy sú riešené ako cementové potery. Okná sú jednoduché drevené, vstupné vráta oceľové. V garáži sa nachádza montážna jama. Objekt je vybavený rozvodmi NN. Podľa dostupných údajov bola garáž daná do užívania v roku 1975.

Pozemok:
Ohodnocovaný pozemok sa nachádza v intraviláne obce Zemianske Sady, v centrálnej časti obce. Pozemok sa skladá z parcely č.58/1 - plocha tvorená dvorom a čiastočne zastavaná prístreškom, z parcely č.58/2 - plocha zastavaná objektom rodinného domu s.č.47, parcely č.58/3 - plocha zastavaná garážou bez s.č., a parciel č.58/4 a 59, ktoré tvoria záhradu za garážou. V priľahlej miestnej komunikácii sa nachádzajú verejné rozvody vody, kanalizácie, zemného plynu a NN. Jedná sa o rovinatý pozemok približne obdĺžnikového pretiahleho tvaru. Prístup k pozemku je priamo z verejnej komunikácie.


Kontakt:
Platiť sa oplatí s.r.o.
Mostová 2
811 02 Bratislava - Staré Mesto

Realitný maklér:
Krajiček Martin
Tel.: 02/3 kliknite TU

Kontaktovať makléra
Nový bezpečnostný kód
Odoslaním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.Bezplatne Vám vypracujeme najvýhodnejšiu hypotéku

EUR
Naši hypotekárny špecialisti Vám vypracujú ponuku na mieru zo všetkých Slovenských bánk a pripravia Vám najvýhodnejšiu hypotéku

Portál x-reality.sk sústreďuje ponuky realitných kancelárií na Slovensku. Ponuka realít je denne aktualizovaná a poskytuje širokú ponuku nehnuteľností v hlavných sekciách ako sú byty, domy, pozemky a komerčné priestory . Umožňuje jednoduché vyhľadávanie a triedenie podľa Vami zvolených kritérií. Vkladanie inzerátov na všetky druhy nehnuteľností je pre súkromnú inzerciu bezplatné. V prípade záujmu o novú výstavbu navštívte náš portál na ktorom je sústredená ponuka developerských projektov. Novostavby mapujú aktuálnu ponuku vo všetkých regiónoch. Ďalšie druhy realít nájdete v týchto podkategóriách. Chaty, chalupy, objekty pre rekreáciu, nájomné domy, polyfunkčné objekty a iné komerčné objekty. Z pozemkov nájdete ponuky na predaj a kúpu stavebných a poľnohospodárskych pozemkov.