Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Viac informácii OK

VyhľadávanieReklama

ocredite.com

VRK real2. OPAKOVANÁ DRAŽBA 30.01.2019 - Rodinný dom Kluknava, cena je najnižším podaním

Cena: 16 875 EUR
Kategória: Rodinný dom / Predaj
Novostavba: nie
Lokalita: Kluknava, Kluknava
Okres: Gelnica
Úžitková plocha: 206 m2
Aktualizácia: 14.11.2018

Popis:
Rodinný dom súp. č. 443,na parc. č. 715, k.ú. Kluknava
POPISSTAVBY
Rodinný dom súp. č. 443 je situovaný na okraji zastavanej časti obce v okolí so zástavbou rodinných domov, na parcele číslo 715 ako samostatne stojací objekt v lokalite obce Kluknava. Jedná sa o stavbu s časti podpivničenú, pôdorysného obdĺžnikového tvaru s niekoľkými výklenkami, v prednej časti s obytným podkrovím, so sedlovou strechou a strešnou krytinou z pozinkovaného plechu. Stavba je postavená na rovinatom teréne s čelnou orientáciou na svetovú stranu západ. Záhrada parc. č. 716 je mierne svahovitá. Hlavný vstup do domu je z bočnej strany rodinného domu, orientovaný na juh. Rodinný dom je rohový, prístupný z miestnej spevnenej asfaltovej komunikácie a z južnej bočnej strany z nespevnenej vedľajšej miestnej komunikácie. V mieste je možnosť napojenia na verejný rozvod STL plynu, vody, elektrickú NN sieť, telekomunikačnú sieť, nie je možnosť napojenia na verejnú kanalizáciu. Rodinný dom je napojený na elektrickú NN sieť, vodovod je napojený na vlastnú studňu, ktorá sa nachádza v 1.PP v prístavbe, a kanalizácia je zaústená do žumpy na parc. č. 714. V 1.NP sú aj rozvody plynu. V súčasnosti je elektrická energia a plyn odpojený.
TECHNICKÝ POPIS VYHOTOVENIA:
I.PP - Pivnica
Vyhotovenie v roku 1972 v časti pod prístavbou. Výskyt a prevedenie konštrukcií na podlaží je nasledovné: osadenie do terénu v hĺbke nad 1m do 2m bez izolácie, murivo z monolitického betónu, stropy s rovným podhľadom železobetónové, priečky tehlové, schody betónové, dvere hladké, okná jednoduché drevené,elektroinštalácia svetelná.
Vybavenie podlažia: žiadne
I. NP - Prízemie:
Vyhotovenie v roku 1956. Výskyt a prevedenie konštrukcií na podlaží je nasledovné: základy betónové bez izolácie, podmurovka do1/2 zast. plochy do 50 cm omietaná, murivo miešané z tehál v kombinácií s válkom – nepálenej tehly v skladobnej hrúbke do 30 cm, deliace konštrukcie - tehlové, vnútorné omietky - vápenné štukové, stropy - drevené trámové s rovným podhľadom, strecha sedlová, krytina strechy na krove - z pozinkovaného plechu,klampiarske konštrukcie strechy - z pozinkovaného plechu - žľaby a zvody, fasádne omietky - vápenné štukové, schody do podkrovia mäkké drevo bez podstupníc, dvere - hladké plné, okná - sú miešané - prevažujú v prednej časti domu 2 ks plastové, v zadnej časti RD a na chodbe sú hliníkové okná 3 ks, podlahy obytných miestností sú rôzne - laminátové plávajúce v prednej izbe prístavby, betónové v druhej izbe, podlahy ostatných miestností - chodby a WC- keramická dlažba, v kuchyni betón, vykurovanie lokálne - 3 ks kachle obyčajné na pevné palivo, elektroinštalácia svetelná - toho času odstavená od elek. prúdu, rozvod vody - z plastového potrubia studenej vody, bez prípravy TÚV, inštalácia plynu - rozvod zemného plynu, kanalizácia do žumpy - plastové potrubie.
Vybavenie podlažia:
1x kuchynská linka z materiálu na báze dreva 4 bm, vaňa plastová jednoduchá, vodovodné batérie 2 ks pákové, záchod splachovací bez umývadla, vnútorné obklady keramické - kúpeľne a vane.
Podkrovie:
Vyhotovenie v roku 1972. Výskyt a prevedenie konštrukcií na podlaží je nasledovné: murivo - murované v skladobnej hrúbke do 30 cm tehlové, deliace konštrukcie - sadrokartón, vnútorné omietky- vápenné štukové, stropy -sadrokartón, fasádne omietky - vonkajšie vápenné štukové, dvere - drevené rámové s výplňou, okná - dvojité drevené s doskovým ostením, podlahy miestností sú drevené dosky -palubovky, elektroinštalácia svetelná
Vybavenie podlažia: žiadne
Dispozičné riešenie:
Rodinný dom je riešený ako čiastočne podpivničený jednopodlažný objekt s obývateľným podkrovím. Tvorí ho jedna bytová jednotka, ktorá pozostáva z : •I.PP /pivnica/ - schodisko z 1.NP do 1.PP, dve miestnosti - 1.) miestnosť - domáca vodáreň a studňa, 2.) miestnosť – pivničné skladové priestory I.NP / prízemie/ - vstup - chodba, predsieň, vstupná hala, 2 x izba, kúpeľňa, WC, kuchyňa, garáž I. Podkrovie - úzka chodba s dreveným schodiskom, 2 x izba. Objekt bol postavený v roku 1956. Prístavba jednej miestnosti a dlhej chodby a prestavba podkrovia bola prevedená v roku 1972. Na rodinnom dome bola prevádzaná čiastočná modernizácia s výmenou jednotlivých prvkov krátkodobej životnosti. Výmena okien v prednej časti domu za 2 ks plastové v roku 2016 a 2017, za 3 ks hliníkové v kuchyni, na chodbe a vstupnej hale v roku 2013. Vchodové dvere boli vymenené v roku 2015 za bezpečnostné. Garážové vráta boli osadené nové v roku 2013 - plechové. V roku 2010 bola vymenená kuchynská linka. V roku 2012boli vymenené vnútorné rozvody vody a kanalizácie za plastové, prevedená rekonštrukcia WC a položenie dlažby na vstupnej chodbe. V roku 2015 bola položená dlažba v predsieni. V roku 2016 boli urobené nové omietky vo všetkých miestnostiach. V roku 2017 bola osadená plastová jednoduchá vaňa v kúpeľni,prevedený nový obklad časti kúpeľne a vane.
Technický stav rodinného domu odpovedá veku stavby a nedostatočnej údržbe. Potrebná renovácia a modernizácia objektu s prevedením opráv: V prednej izbe - v prístavbe sú vlhké steny- spôsobené vzlínajúcou vlhkosťou, zapríčinenou chýbajúcou hydroizoláciou a umiestnením studne v 1.PP pod prednou izbou. Neukončené strešné zvody zapríčinili navlhnutie vonkajšieho muriva a opadanie vonkajšej omietky v rohovej časti prístavby rodinného domu. Vonkajšie fasádne omietky sú na viacerých miestach popraskané, opadané a navlhnuté. Potrebná oprava fasády, klampiarskych konštrukcií a hydroizolácie. V zadnej časti garáže chýba omietka. Zistené poruchy sú zohľadnené pri tvorbe rozpočtového ukazovateľa v stĺpci dokončenosť. Celkový stav prvkov dlhodobej životnosti stavby je zohľadnený pri výpočte opotrebenia a stanovení celkovej životnosti objektu.Predpokladanú životnosť znalec určuje kubickou metódou. Základnú životnosť stanovil na 100 rokov.
Predmet dražby sa draží tak ako stojí a leží.

Viac info o dražbe na www.domdrazieb.skKontakt:
Dom Dražieb s.r.o.
Podzámska 37
920 01 Hlohovec

Tel.: 0905343254

Kontaktovať makléra
Nový bezpečnostný kód
Odoslaním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.Bezplatne Vám vypracujeme najvýhodnejšiu hypotéku

EUR
Naši hypotekárny špecialisti Vám vypracujú ponuku na mieru zo všetkých Slovenských bánk a pripravia Vám najvýhodnejšiu hypotéku

Portál x-reality.sk sústreďuje ponuky realitných kancelárií na Slovensku. Ponuka realít je denne aktualizovaná a poskytuje širokú ponuku nehnuteľností v hlavných sekciách ako sú byty, domy, pozemky a komerčné priestory . Umožňuje jednoduché vyhľadávanie a triedenie podľa Vami zvolených kritérií. Vkladanie inzerátov na všetky druhy nehnuteľností je pre súkromnú inzerciu bezplatné. V prípade záujmu o novú výstavbu navštívte náš portál na ktorom je sústredená ponuka developerských projektov. Novostavby mapujú aktuálnu ponuku vo všetkých regiónoch. Ďalšie druhy realít nájdete v týchto podkategóriách. Chaty, chalupy, objekty pre rekreáciu, nájomné domy, polyfunkčné objekty a iné komerčné objekty. Z pozemkov nájdete ponuky na predaj a kúpu stavebných a poľnohospodárskych pozemkov.