Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Viac informácii OK

VyhľadávanieReklama

ocredite.com

VRK realVäčší dom pri potoku v obci Zliechov

Cena: 19 000 EUR
Kategória: Rodinný dom / Predaj
Novostavba: nie
Lokalita: Zliechov
Okres: Ilava
Úžitková plocha: 180 m2
Aktualizácia: 16.01.2017

Popis:
Dom v blízkosti potoka v krásnom prostredí, na konci Zliechova. Má dva vchody, bočný a zadný s výhľadom na hory, kde je priestor na terasu s veľmi príjemným posedením. So zurčiacim potôčikom je táto atmosféra okolo domu skvelá na oddych a relax.

Dom má 2 nadzemné podlažia, na prvom sa nachádzajú 2 izby, kuchyňa, chodba, kúpeľňa a WC. Na druhom podlaží  je predsieň a priestor na ďalšie 2 izby. V dome je zavedená elektrina, prípojka na plyn a vodu je na hranici pozemku. V súčasnosti je dom v rekonštrukcii.Výhodou je že noví majiteľ môže výraznou mierou uspôsobiť nehnuteľnosť svojim predstavám.

Obec Zliechov leží uprostred Strážovských vrchov, pri úpätí najvyššieho vrchu Strážov. Nachádza sa tu lyžiarske stredisko s 3 vlekmi. Okolie ponúka široké možnosti na turistiku, cykloturistiku, hubárčenie. Len 20km je Nitrianske Rudno skvelé na kúpanie, vodné športy, rodinnú dovolenku a rybolov. Tieto možnosti ponúka aj rovnako vzdialený Váh a lovné rybníky pri Ilave. Výjazd z diaľnice je 20km.


Kontakt:
ROMANTICKÉ CHALUPY, s.r.o.
Nejedlého 67
841 02 Bratislava

Realitný maklér:
Helena Čeledová
Tel.: +421 kliknite TU

Kontaktovať makléra
Nový bezpečnostný kódBezplatne Vám vypracujeme najvýhodnejšiu hypotéku

EUR
Naši hypotekárny špecialisti Vám vypracujú ponuku na mieru zo všetkých Slovenských bánk a pripravia Vám najvýhodnejšiu hypotéku
sonna.com.ua

Portál x-reality.sk sústreďuje ponuky realitných kancelárií na Slovensku. Ponuka realít je denne aktualizovaná a poskytuje širokú ponuku nehnuteľností v hlavných sekciách ako sú byty, domy, pozemky a komerčné priestory . Umožňuje jednoduché vyhľadávanie a triedenie podľa Vami zvolených kritérií. Vkladanie inzerátov na všetky druhy nehnuteľností je pre súkromnú inzerciu bezplatné. V prípade záujmu o novú výstavbu navštívte náš portál na ktorom je sústredená ponuka developerských projektov. Novostavby mapujú aktuálnu ponuku vo všetkých regiónoch. Ďalšie druhy realít nájdete v týchto podkategóriách. Chaty, chalupy, objekty pre rekreáciu, nájomné domy, polyfunkčné objekty a iné komerčné objekty. Z pozemkov nájdete ponuky na predaj a kúpu stavebných a poľnohospodárskych pozemkov.