Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Viac informácii OK

VyhľadávanieReklama

ocredite.com

VRK realDUPOS - Príprava 3. kola dražby domu - Malá Ida

Cena: 267 000 EUR
Kategória: Rodinný dom / Predaj
Novostavba: nie
Lokalita: Tulipánova 388/24, Malá Ida
Okres: Košice - okolie
Úžitková plocha: 412 m2
Aktualizácia: 24.06.2019

Popis:
Adresa: Malá Ida, ul. Tulipánova 388/24


Cena stanovená znaleckým posudkom: 356 000 eur


Jedná sa o rodinný dom súpisné číslo 388 na parc. č. 786/146 nachádzajúci sa na rovinatom pozemku v intraviláne obce Malá Ida, v zastavanej časti v radovej zástavbe samostatne stojacích rodinných domov v blízkosti stredu obce na ul. Tulipánovej č. 24, so začiatkom užívania v roku 2002. Dom napojený na verejný rozvod ELI, verejný rozvod zemného plynu, verejný vodovod a verejnú kanalizáciu.


DISPOZIČNÉ RIEŠENIE:


Dispozičné riešenie jednotlivých podlaží je v súlade s pôdorysmi suterénu, 1.NP a podkrovia RD, ktoré tvoria prílohu znaleckého posudku. V suteréne sa nachádzajú tieto miestnosti: chodba, kotolňa, sklad a sauna so sprchou. V 1. nadzemnom podlaží sa nachádzajú tieto miestnosti: zádverie, chodba, WC kuchyňa, špajza, obývacia izba, obývacia hala so schodiskom do podkrovia, 4 x izba, kúpeľňa s WC, chodba so schodišťom do suterénu a garáž s výsuvnou bránou s el. pohonom. V podkroví RD sa nachádzajú tieto miestnosti: schodisko s chodbou a galériou, 3 x izba, kúpeľňa a WC.


TECHNICKÝ POPIS VYHOTOVENIA RD:


Základy RD sú betónové monolitické s vodorovnou izoláciou. Obvodové murivo prízemia a podkrovia z pálených tehál hr. 45 cm z vonkajšej strany s povrchovou úpravou z minerálnej škrabanej omietky na zateplení. Priečky v celom RD sú vybudované z tehál. Vykurovanie RD je riešené ako ústredné teplovodné s plechovými panelovými radiátormi v celom RD doplnené rebríkovými radiátormi v kúpeľniach a kotlom plynovým kondenzačným závesným, ktorý je umiestnený v kotolni v suteréne RD. Ohrev teplej úžitkovej vody je riešený zásobníkovým el. ohrievačom, ktorý je prepojený s kotlom ÚV. Rozvod vody v RD je riešený z verejnej siete plastovým potrubím . Strecha RD je sedlová na drevenom krove pokrytá krytinou Tondach na latovaní. Klampiarske konštrukcie strechy kompletné z medeného. Okna vo všetkých podlažiach RD sú plastové EURO s celoobvodovým kovaním s izolačným dvojsklom, doplnené vonkajšími hliníkovými žalúziami. Interiérové dvere v RD z tvrdého dreva plné a zasklené do obložkových zárubní z tvrdého dreva. Podlahy obytných miestnosti v 1.NP parketové lepené z tvrdého dreva a v podkroví RD plávajúce laminátové podlahy.


Kúpeľňa v 1.NP RD nadštandardná vybavená plastovou rohovou vaňou, 2 x umývadlom v skrinke na báze dreva, štýlovým WC kombi, bidetom a samostatnou sprchou. Podlaha kúpeľne z keramickej dlažby s doplnkovým podlahovým vykurovaním.


V 1.NP sa nachádza kuchyňa s kuchynskou linkou na báze dreva s pracovnou doskou na báze dreva s umelou dyhou zrealizovanou na mieru, kuchynským sporákom s keramickou varnou doskou, el. rúrou s digestorom, plastovým drezom s odkapávačom s pákovou stojankovou kuchynskou batériou. Do kuchynskej zostavy je zabudovaná aj umývačka riadu. V kuchynskej zostave je samostatne zabudovaná aj mikrovlnná rúra . V 1.NP RD sa nachádza aj samostatné WC s umývadlom. Povrchové úpravy stien WC z keramického obkladu, podlaha z keramickej dlažby. Kúpeľňa v podkroví RD je vybavená plastovou vaňou, umývadlom a WC závesné Geberit.


Informácie o dražbe:


číslo dražby: DD 104/2018

predmet dražby: Rodinný dom s pozemkami


Cena stanovená znaleckým posudkom: 356 000 eur


Kontakt:
DUPOS reality network, s. r.o.
Tamaškovičova 17
91701 Trnava

Realitný maklér:
JUDr. Stanislav Hric
Tel.: +421 kliknite TU

Kontaktovať makléra
Nový bezpečnostný kód
Odoslaním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.Bezplatne Vám vypracujeme najvýhodnejšiu hypotéku

EUR
Naši hypotekárny špecialisti Vám vypracujú ponuku na mieru zo všetkých Slovenských bánk a pripravia Vám najvýhodnejšiu hypotéku

Portál x-reality.sk sústreďuje ponuky realitných kancelárií na Slovensku. Ponuka realít je denne aktualizovaná a poskytuje širokú ponuku nehnuteľností v hlavných sekciách ako sú byty, domy, pozemky a komerčné priestory . Umožňuje jednoduché vyhľadávanie a triedenie podľa Vami zvolených kritérií. Vkladanie inzerátov na všetky druhy nehnuteľností je pre súkromnú inzerciu bezplatné. V prípade záujmu o novú výstavbu navštívte náš portál na ktorom je sústredená ponuka developerských projektov. Novostavby mapujú aktuálnu ponuku vo všetkých regiónoch. Ďalšie druhy realít nájdete v týchto podkategóriách. Chaty, chalupy, objekty pre rekreáciu, nájomné domy, polyfunkčné objekty a iné komerčné objekty. Z pozemkov nájdete ponuky na predaj a kúpu stavebných a poľnohospodárskych pozemkov.