Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Viac informácii OK

VyhľadávanieReklama

ocredite.com

VRK realPredám rodinný dom s garážou

Cena: 11 900 EUR
Kategória: Rodinný dom / Predaj
Novostavba: nie
Lokalita: Kubáňovo
Okres: Levice
Úžitková plocha: 59 m2
Aktualizácia: 14.09.2017

Popis:
Kubáňovo, obec s kompletnou občianskou vybavenosťou (MŠ, ZŠ 1-9 je v Demandiciach, pošta, obchody...) v okrese Levice, vzdialená iba 13 km od Wellnes Santovka; tehlový a kvádrový rodinný dom, štvorec s valbovou strechou, kolaudovaný približne v roku 1954 – 1956. Presklená vstupná hala/chodba s keramickou dlažbou, 3 väčšie izby, kuchyňa, kúpeľňa s vaňou, umývadlom a elektrickým ohrievačom vody. V izbách sa nachádzajú plávajúce podlahy a betónová dlážka. Príslušenstvo: garáž/sklad, murované hospodárske budovy. Inžinierske siete: inštalovaná 3f elektrina a vodovod z vlastnej studne, plyn je možné pripojiť z ulice. Kúrenie na uhlie a drevo. Úžitková plocha domu je 59 m2, celková výmera pozemku je 427 m2.
Pozn.: fotografie čelnej časti domu zašlem na požiadanie.
Tel.: 0907 753 526

Ak uvažujete o HYPOTEKÁRNOM ÚVERE využite ZADARMO služby nášho profesionálneho poradcu Ing. Valacha, ktorý vás vypočuje a navrhne pre Vás NAJLEPŠÍ ÚVER.

www.reality - rakoczi.sk - preverenie predávanej nehnuteľnosti podľa LV a Katastrálnej mapy, kompletné profesionálne služby pri predaji a kúpe, ktoré sú v cene sprostredkovania: odborná obhliadka, Kúpna zmluva, Návrh na uzavretie Budúcej Kúpnej zmluvy, Návrh na vklad, koordinácia s bankou pri HÚ, poplatky u Notára a na Správe katastra (66 eur), asistencia pri prepise odberných miest elektriky, plynu a vody. Zabezpečíme Znalecký posudok na požiadanie. Nehnuteľnosti sú predávané zásadne na základe písomného poverenia vlastníka.

STANOVENIE TRHOVEJ CENY NEHNUTEĽNOSTI - dokument uznávajú notári pri dedičstve, súdy, úrady atď.. NÍZKA CENA 90 Eur ( Znalecký posudok cca 200 Eur )

Ak by ste sa radi viac dozvedeli o nehnuteľnosti, alebo ak Vás zaujala naša ponuka volajte na uvedené tel.č.


Kontakt:
Andrej RÁKÓCZI s.r.o.
Veľké Ludince 615
935 65 Lokality: Levice, Želiezovce, Štúrovo, Nové Zámky

Realitný maklér:
Milan Hríbik
Tel.: 0907 kliknite TU

Kontaktovať makléra
Nový bezpečnostný kódBezplatne Vám vypracujeme najvýhodnejšiu hypotéku

EUR
Naši hypotekárny špecialisti Vám vypracujú ponuku na mieru zo všetkých Slovenských bánk a pripravia Vám najvýhodnejšiu hypotéku

Portál x-reality.sk sústreďuje ponuky realitných kancelárií na Slovensku. Ponuka realít je denne aktualizovaná a poskytuje širokú ponuku nehnuteľností v hlavných sekciách ako sú byty, domy, pozemky a komerčné priestory . Umožňuje jednoduché vyhľadávanie a triedenie podľa Vami zvolených kritérií. Vkladanie inzerátov na všetky druhy nehnuteľností je pre súkromnú inzerciu bezplatné. V prípade záujmu o novú výstavbu navštívte náš portál na ktorom je sústredená ponuka developerských projektov. Novostavby mapujú aktuálnu ponuku vo všetkých regiónoch. Ďalšie druhy realít nájdete v týchto podkategóriách. Chaty, chalupy, objekty pre rekreáciu, nájomné domy, polyfunkčné objekty a iné komerčné objekty. Z pozemkov nájdete ponuky na predaj a kúpu stavebných a poľnohospodárskych pozemkov.