Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Viac informácii OK

VyhľadávanieReklama

ocredite.com

VRK realRodinný dom Šarovce

Cena: 14 500 EUR
Kategória: Rodinný dom / Predaj
Novostavba: nie
Lokalita: Šarovce , Šarovce
Okres: Levice
Úžitková plocha: 104 m2
Aktualizácia: 17.10.2018

Popis:
Dražba - rodinný dom s.č.249 na parc. KN č.824/108

Prízemná stavba rodinného domu so s.č.249 s obdĺžnikovým pôdorysom bez podpivničenia, postavená na parc. KN č.824/108. Dispozičné riešenie prízemia je nasledovné: Pôvodná stavba prízemie - 1.N.P - dispozične pozostáva z chodby, kuchyne, kúpelne a 2-och izieb. Prístavba prízemie - 1.N.P - dispozične pozostáva z dvoch skladových miestností. Deštrukčné zmeny v základových konštrukciách resp. v obvodovom murive nie je vidieť. Údržba stavby je primeraná veku a kvalite vyhotovenia predmetnej stavby. Životnosť stavby vzhľadom na konštrukčné zhotovenie uvažuje znalec na 100 rokov.

Základy kamenné bez izolácie. Podmúrovka - nepodpivničená priem. výška do 50 z dvoch strán obložená s keramickým obkladom. Murivo - z nepáleného stavebného materiálu s hrúbkou do 60 cm. Deliace konštrukcie sú tehlové. Vnútorné omietky stien sú vápenné hladké. Stropy drevené trámové bez podhľadu ako prevažujúce. Krovná konštrukcia stavby je sedlová hambálková. Krytina strechy na krove je škridla ťahaná drážková. Klampiarske konštrukcie strechy - uvažujem žľaby, zvody a záveterné lišty. Klampiarske konštrukcie ostatné sú pozinkované plechy ako prevažujúce. Fasádne omietky uvažujem 2 x nad 2/3 iny špricovaný brizolit, ako i 1 x do 2/3 ín a 1 x nad 2/3 iby v chrbte stavby vápenná špricovaná omietka na podklade. Dvere - dyhované i s presklením. Okná sú osadené drevené jednouché i drevené dvojité ako i v izbách plástové a tak s celkom uvažujem s oknami drevenými dvojitými. Podlahy obytných miestností (okrem obytných kuchýň) - plávajúca podlaha v izbe do ulice ako prevažujúca, potom je už iba položené PVC v detskej izbe. Dlažby a podlahy ostatných miestností - uvažujem s keramickou dlažbou ako prevažujúcou. Elektroinštalácia svetelná i motorická. Rozvod studenej i teplej vody z pozinkovaným potrubím. Kanalizácia 1 x PVC potrubie. Zdroj teplej vody - osadený elektrický ohrievač. Zdroj vykurovania - lokálne kachle na pevné palivo v počte 1 ks. Vybavenie kuchyne - plynový sporák na PB, osadený odsávač par, kuchynská linka na báze dreva s rozvinutou šírkou 2,60 m. Vnútorné vybavenie - vaňa plástová jednoduchá, 1 x umývadlo. Vodovodné batérie - 2 ks ostatné. Záchod - je osadený splachovací bez umývatka . Vnútorné obklady - v prevažnej časti kúpeľne nad 1,35 m u vane, ako i v kuchyni pri sporáku a dreze. Elektrický rozvádzač je osadený s ističmi.

Stavba besiedky je postavená v časti dvora na parc. KN č.824/108. Základy nie sú. Zvislé konštrukcie - drevená nosná konštrukcia s čiastočnou výplňou- uvažujem ako bez výplne stien. Krovná konštrukcia stavby je sedlová hambálková. Krytina strechy na krove je škridla ťahaná drážková. Vonkajšia úprava povrchov. Vnútorná úprava povrchov - nie je.

Stavba prístrešku je pristavená k domu na jeho konci na parc. KN č.824/108. Základy - uvažuje znalec pätky pod stĺpami, v zadnom múre je urobený betónový základ. Zvislé konštrukcie - drevená nosná konštrukcia bez výplne iba v zadnom čele je murovaná konštrukcia. Krovná konštrukcia stavby je pultová. Krytina strechy na krove je škridla ťahaná drážková. Vonkajšia úprava povrchov - nie je. Podlaha je betónová.


Kontakt:
Platiť sa oplatí s.r.o.
Mostová 2
811 02 Bratislava - Staré Mesto

Realitný maklér:
Sirota Pavel
Tel.: 02/3 kliknite TU

Kontaktovať makléra
Nový bezpečnostný kód
Odoslaním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.Bezplatne Vám vypracujeme najvýhodnejšiu hypotéku

EUR
Naši hypotekárny špecialisti Vám vypracujú ponuku na mieru zo všetkých Slovenských bánk a pripravia Vám najvýhodnejšiu hypotéku

Portál x-reality.sk sústreďuje ponuky realitných kancelárií na Slovensku. Ponuka realít je denne aktualizovaná a poskytuje širokú ponuku nehnuteľností v hlavných sekciách ako sú byty, domy, pozemky a komerčné priestory . Umožňuje jednoduché vyhľadávanie a triedenie podľa Vami zvolených kritérií. Vkladanie inzerátov na všetky druhy nehnuteľností je pre súkromnú inzerciu bezplatné. V prípade záujmu o novú výstavbu navštívte náš portál na ktorom je sústredená ponuka developerských projektov. Novostavby mapujú aktuálnu ponuku vo všetkých regiónoch. Ďalšie druhy realít nájdete v týchto podkategóriách. Chaty, chalupy, objekty pre rekreáciu, nájomné domy, polyfunkčné objekty a iné komerčné objekty. Z pozemkov nájdete ponuky na predaj a kúpu stavebných a poľnohospodárskych pozemkov.