Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Viac informácii OK

VyhľadávanieReklama

ocredite.com

VRK realDUPOS - Pripravujem dražbu rodinného domu + CENA DOHODOU / Lontov, okres Levice

Cena: 8 600 EUR
Kategória: Rodinný dom / Predaj
Novostavba: nie
Lokalita: Lontov 250, Lontov
Okres: Levice
Úžitková plocha: 107 m2
Aktualizácia: 16.04.2018

Popis:
Rodinný dom je situovaný na svahovitom teréne s priamym prístupom z miestnej asfaltovej komunikácie. Dispozičné riešenie a technický popis je prevzatý zo znaleckého posudku č. 66/2013 vypracovaný Ing. Ivanom Gargulákom:

Dispozičné riešenie: 1.NP sa skladá z predsiene, 3xizba, kuchyňa, WC s kúpeľňou a kotolňa.

Technický popis:

Jedná sa jednopodlažný rodinný dom. Dom je situovaný v rovinatom teréne na okraji obce, v zástavbe rodinných domov podobného typu, prístup k domu z miestnej komunikácie. Základy domu tvoria betónové základové pásy s izoláciou. Obvodové steny podlažia sú murované. Stropy sú drevené trámové v 1NP. Strecha nad domom je stanová s krytinou z pozinkovaného plechu , klampiarske konštrukcie sú z pozinkovaného plechu. Fasády na dome sú na báze umelých látok. Vnútorné omietky sú vápenné. Podlahy v 1. nadzemnom podlaží sú v izbách plávajúce laminátové, v kúpeľni, chodbe a kuchyni je keramická dlažba. Okná sú drevené zdvojené v 1. NP. Dvere sú v 1. NP nové prevažne dyhované presklené v oceľových zárubniach. Vykurovanie domu je centrálne, kotol UK na tuhé palivo je umiestnený v kotolni. V dome je vyhotovený rozvod teplej a studenej vody, zásobník TUV je umiestnený v kúpeľni. Elektroinštalácia je svetelná aj motorická. V kúpeľni 1NP je plastová vaňa, WC a umývadlo. Kanalizácia je riešená žumpou na dvore.


Predmet dražby sa draží tak ako stojí a leží.


Informácie o dražbe:


číslo dražby: DD 22b/2015

predmet dražby: Dražba rodinného domu v obci Lontov


Cena stanovená znaleckým posudkom: 17 200 eur


Kontakt:
DUPOS reality network, s. r.o.
Tamaškovičova 17
91701 Trnava

Realitný maklér:
Mgr. Miloš Brezina
Tel.: +421 kliknite TU

Kontaktovať makléra
Nový bezpečnostný kódBezplatne Vám vypracujeme najvýhodnejšiu hypotéku

EUR
Naši hypotekárny špecialisti Vám vypracujú ponuku na mieru zo všetkých Slovenských bánk a pripravia Vám najvýhodnejšiu hypotéku

Portál x-reality.sk sústreďuje ponuky realitných kancelárií na Slovensku. Ponuka realít je denne aktualizovaná a poskytuje širokú ponuku nehnuteľností v hlavných sekciách ako sú byty, domy, pozemky a komerčné priestory . Umožňuje jednoduché vyhľadávanie a triedenie podľa Vami zvolených kritérií. Vkladanie inzerátov na všetky druhy nehnuteľností je pre súkromnú inzerciu bezplatné. V prípade záujmu o novú výstavbu navštívte náš portál na ktorom je sústredená ponuka developerských projektov. Novostavby mapujú aktuálnu ponuku vo všetkých regiónoch. Ďalšie druhy realít nájdete v týchto podkategóriách. Chaty, chalupy, objekty pre rekreáciu, nájomné domy, polyfunkčné objekty a iné komerčné objekty. Z pozemkov nájdete ponuky na predaj a kúpu stavebných a poľnohospodárskych pozemkov.