Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Viac informácii OK

VyhľadávanieReklama

ocredite.com

VRK realRodinný dom Tekovské Lužany

Cena: 60 300 EUR
Kategória: Rodinný dom / Predaj
Novostavba: nie
Lokalita: Lužianska , Tekovské Lužany
Okres: Levice
Úžitková plocha: 118 m2
Aktualizácia: 26.04.2019

Popis:
DRAŽBA: rodinný dom súp. č. 881, na parc. č. 320/52, k.ú. Tekovské Lužianky, na ul. Lužianska 881/21, Tekovské Lužany. Súčasťou dražby sú aj pozemky o celkovej výmere 984 m2.
RODINNÝ DOM:
Pôvodná časť:
Rodinný dom súpisné číslo 881 sa nachádza v obytnej časti obce Tekovské Lužianky. Ide o murovaný dom v pôvodnej časti dvojpodlažný bez pivnice a v prístavbovej časti trojpodlažný. Stavba je z roku 1970, Nadstavba z roku 2005.

POPIS PODLAŽÍ:
1. Nadzemné podlažie
Dom je zásobovaný pitnou vodou z verejného vodovodu a zároveň studňou s domácou vodárňou, má prípojku elektriny, kanalizácia je do žumpy. Vykurovanie je teplovodné kotlom na zemný plyn, resp. lokálnymi vykurovacími telesami.

Základové konštrukcie sú betónové s vodorovnou izoláciou. Zvislé nosné konštrukcie sú tvorené tehlami, pálenými aj hrúbky 30-45cm. Deliace priečky sú z tehál hrúbky 10-15cm. Strop je keramický montovaný, rovný. Strecha je valbová , pokrytá asfaltovým šindlom. Podkrovie je bez využitia. Klampiarske konštrukcie sú z pozinkovaného plechu. Vnútorné omietky sú hlinené resp. vápenno cementové. Keramický obklad je v kúpeľni, WC, v kuchyni do výšky 1,65m. Vonkajšie omietky viacvrstvové s fasádnym náterom. Obvodové steny čiastočne zateplené, sokel je dekorovaný imitáciou prírodného kaneňa. Vchodové dvere sú jednokrídlové drevené hladké plné, interiérové dvere sú laminované, resp. dýhované hladké plné aj zasklené do oceľových zárubní. Okná sú zdvojené drevené. Podlahy sú keramické. Elektroinštalácia je svetelná. Vnútorný rozvod vody je z plastových rúr, vnútorná kanalizácia z pvc rúr.

Dispozične táto časť RD pozostáva z predsiene, izby, kuchyne (el.sporák), kúpeľne(keram.pisoár, umývadlo, vaňa) a z WC (keramický záchod s nádržkou).

1. Nadstavba
Zvislé nosné konštrukcie sú tvorené pórobetónovými tvárnicami hrúbky 25cm. Deliace priečky z rovnakého materiálu hrúbky 15cm. Strop je drevený, trámový. Vnútorné omietky sú vápenno cementové. Keramický obklad je v kúpeľni, WC, v kuchyni. Vonkajšie omietky viacvrstvové s fasádnym náterom. Vchodové dvere sú z prírodného dreva kazetové s čiastočným zasklením, interiérové dvere sú dýhované hladké plné aj zasklené do oceľových zárubní. Okná sú zdvojené drevené. Podlahy sú keramické. Elektroinštalácia je svetelná. Zdroj TÚV je stojatý elektrický zásobníkový ohrievač. Vnútorný rozvod vody je z plastových rúr, vnútorná kanalizácia z pvc rúr.

Dispozične táto časť RD pozostáva zo zastrešenej terasy, 2xizba, kuchynského kútu, kúpeľne (sprcha s batériou, keramický záchod s nádržkou, bojler).
Prístavba:
Rodinný dom má jedno podlažie, stavba je z roku 1940, samostatne stojaca. Dispozične sa na 1.NP nachádza predsieň, chodba,2xizba, kuchyňa, kúpeľňa, komora.

Dom je zásobovaný pitnou vodou z verejného vodovodu, má prípojku elektriny, kanalizácia je do žumpy.

Základové konštrukcie sú betónové s vodorovnou izoláciou. Zvislé nosné konštrukcie sú tvorené tehlami, pálenými aj nepálenými. Strop je drevený trámový. Strecha je valbová bez podkrovia, pokrytá škridlou. Vnútorné omietky sú hlinené resp. vápenno cementové. Keramický obklad je v kúpeľni, okolo vane, v kuchyni za linkou a sporákom. Vonkajšie omietky pôvodné hlinené a vápenno cementové s fasádnym náterom. Vchodové dvere sú jednokrídlové z drevených EURO profilov. Interiérové dvere sú hladké do oceľových zárubní. Okná do ulice sú nové z drevených EURO profilov s izolačným dvojsklom.

Podlahy sú keramické v kuchyni a kúpelni, v izbách pvc krytina. Vykurovanie domu je lokálne, kachlami na tuhé palivá v počte 2ks. Ohrev vody je pomocou zásobníkového elektrického ohrievača. Elektroinštalácia je svetelná aj motorická.

V kuchyni sa nachádza linka, drez, batéria, sporák. V kúpeľni je vaňa s keramickým obkladom, splachovacie WC je umiestnené samostatne.

Dom je v zlom technickom stave, vyžaduje si rekonštrukciu.

POPIS PODLAŽÍ:
1. Podzemné podlažie
Podzemné podlažie je osadené v hĺbke cca 1,4m pod terénom. Zvislé nosné konštrukcie sú tvorené tehlami a pórobetónovými tvárnicami hrúbky 30-45cm. Deliace priečky sú z tehál hrúbky 10-15cm. Strop je keramický montovaný, rovný. Vnútorné omietky sú hlinené resp. vápenno cementové. Keramický obklad je v kúpeľni, WC, v kuchyni do výšky 1,65m. Vonkajšie omietky viacvrstvové s fasádnym náterom. Obvodové steny čiastočne zateplené, sokel je dekorovaný imitáciou prírodného kaneňa. Schody do priestorov prízemia sú betónové monolitické.

Vchodové dvere sú jednokrídlové drevené hladké plné, interiérové dvere sú dýhované hladké plné aj zasklené do oceľových zárubní. Okná sú zdvojené drevené. Podlahy sú betónové. Elektroinštalácia je svetelná. Vnútorný rozvod vody je z plastových rúr, vnútorná kanalizácia z pvc rúr. Rozvod plynu je z oceľových rúr. TÚV sa pripravuje pomocou stojatého zásobíkového ohrievača vody.

Dispozične táto časť RD pozostáva zo schodiskového priestoru s chodbou, zásobárne, skladu, 1xobytná miestnosť, dielňa, kotolňa.

1. Nadzemné podlažie
Zvislé nosné konštrukcie sú tvorené pórobetónovými tvárnicami hrúbky 30cm. Deliace priečky sú z tehál hrúbky 15cm. Strop je keramický montovaný, rovný. Strecha je sedlová , pokrytá hlinníkovým plechom. Podkrovie je využívané ako obytné podlažie, prístupné po železobetónových schodoch. Klampiarske konštrukcie sú z pozinkovaného plechu. Vnútorné omietky sú hlinené resp. vápenno cementové. Keramický obklad je v kúpeľni, WC, v kuchyni. Vonkajšie omietky viacvrstvové s fasádnym náterom. Vchodové dvere sú dvojkrídlové oceľovej rámovej konštrukcie s úplným zasklením, dvere na loggiu sú drevenej rámovej konštrukcie s úplným zdvojeným zasklením. Interiérové dvere sú laminované, resp. dýhované hladké plné aj zasklené do oceľových zárubní. Okná sú zdvojené drevené.

Podlahy sú keramické. Elektroinštalácia je svetelná aj motorická. Vnútorný rozvod vody je z plastových rúr, vnútorná kanalizácia z pvc rúr. Rozvod plynu je z oceľových rúr.

Dispozične táto časť RD pozostáva zo závetria, zádveria, 1x obytná miestnosť, šatníku, spojovacej chodby, kuchyne (linka, drez, batéria, odsávač pár, plynový sporák) a kúpeľne(keram.umývadlo, rohová vaňa, batéria).

1. Podkrovie
Zvislé nosné konštrukcie sú tvorené pórobetónovými tvárnicami hrúbky 30cm. Deliace priečky sú z tehál hrúbky 15cm. Strop je drevený trámový, rovný. Vnútorné omietky sú hlinené resp. vápenno cementové. Keramický obklad je v kúpeľni. Vonkajšie omietky viacvrstvové s fasádnym náterom. Dvere na loggiu sú drevenej rámovej konštrukcie s úplným zasklením. Interiérové dvere sú dýhované hladké plné aj zasklené do oceľových zárubní. Okná sú zdvojené drevené.

Podlahy sú na betónovom podklade, v izbe a ba loggii z cementového poteru, ostatné keramické. Elektroinštalácia je svetelná. Vnútorný rozvod vody je z plastových rúr, vnútorná kanalizácia z pvc rúr.

Dispozične táto časť RD pozostáva zo spojovacej chodby, 3xobytná miestnosť, loggia, kúpeľna (keram.umývadlo).
Pozemok:
Pozemky majú rovinatý charakter. Sú umiestnené v zastavanom území obce Tekovské Lužany. Na pozemkoch sú vybudované inžinierske siete - rozvody vody, elektriny, plynu. Prístup k pozemkom je z miestnej spevnenej asfaltovej komunikácie.


Kontakt:
Platiť sa oplatí s.r.o.
Mostová 2
811 02 Bratislava - Staré Mesto

Realitný maklér:
Jozef Schmidt
Tel.: 02 kliknite TU

Kontaktovať makléra
Nový bezpečnostný kód
Odoslaním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.Bezplatne Vám vypracujeme najvýhodnejšiu hypotéku

EUR
Naši hypotekárny špecialisti Vám vypracujú ponuku na mieru zo všetkých Slovenských bánk a pripravia Vám najvýhodnejšiu hypotéku

Portál x-reality.sk sústreďuje ponuky realitných kancelárií na Slovensku. Ponuka realít je denne aktualizovaná a poskytuje širokú ponuku nehnuteľností v hlavných sekciách ako sú byty, domy, pozemky a komerčné priestory . Umožňuje jednoduché vyhľadávanie a triedenie podľa Vami zvolených kritérií. Vkladanie inzerátov na všetky druhy nehnuteľností je pre súkromnú inzerciu bezplatné. V prípade záujmu o novú výstavbu navštívte náš portál na ktorom je sústredená ponuka developerských projektov. Novostavby mapujú aktuálnu ponuku vo všetkých regiónoch. Ďalšie druhy realít nájdete v týchto podkategóriách. Chaty, chalupy, objekty pre rekreáciu, nájomné domy, polyfunkčné objekty a iné komerčné objekty. Z pozemkov nájdete ponuky na predaj a kúpu stavebných a poľnohospodárskych pozemkov.