Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Viac informácii OK

VyhľadávanieReklama

ocredite.com

VRK realPredávame starší RD a pozemky v Dolných Semerovciach

Cena: 21 500 EUR
Kategória: Rodinný dom / Predaj
Novostavba: nie
Lokalita: Dolné Semerovce
Okres: Levice
Aktualizácia: 16.03.2018

Popis:
Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v pôvodnom stave v obci Dolné Semerovce (okres Levice). Plocha pozemku, na ktorom sa nachádza rodinný dom, je 598 m2. Pozostáva z rovinatej zastavanej časti (dom, drevená šopa, suché WC) a záhrady, ktorá je v prudkom svahu za domom. Dispozícia rodinného domu: kuchyňa, kúpeľňa s klasickou vaňou, 4 samostatné izby, dlhá veranda so vstupmi do obytných miestností, zimná záhrada. Rodinný dom je napojený na elektrinu a vodu z vlastnej studne. Kanalizácia sa nachádza pred pozemkom, plyn nie je zavedený. Vykurovanie je možné prostredníctvom krbu alebo kachieľ, pričom príprava na kachle je v troch samostatných miestnostiach. Napriek dobrej statike a stavu strechy a krovu je táto nehnuteľnosť určená na rozsiahlu rekonštrukciu. Po jej dokončení môže plniť funkciu trvalého bývania, alebo rekreačnej chalupy v tichom prostredí v obkolesení lesov a lúk.

Za rodinným domom v prudkom svahu sa nachádza záhrada, ktorá momentálne nie je udržiavaná. Súčasťou tejto ponuky je aj 1717 m2 viníc v katastrálnom území obce Dolné Semerovce, ako aj ďalšia záhrada v extraviláne v lokalite Dolné Pole. Celková výmera parciel v rámci tejto ponuky je presne 2500 m2.

Cena 21 500 € zahŕňa kompletný právny servis a poplatky spojené s prevodom vlastníctva nehnuteľností. V prípade záujmu o obhliadku kontaktujte Mgr. Peter Frančík 0948781211.


Kontakt:
Reality KB, s.r.o.
Štefánikova 57
94901 Nitra

Realitný maklér:
Mgr. Peter Frančík
Tel.: 0948 kliknite TU

Kontaktovať makléra
Nový bezpečnostný kódBezplatne Vám vypracujeme najvýhodnejšiu hypotéku

EUR
Naši hypotekárny špecialisti Vám vypracujú ponuku na mieru zo všetkých Slovenských bánk a pripravia Vám najvýhodnejšiu hypotéku

Portál x-reality.sk sústreďuje ponuky realitných kancelárií na Slovensku. Ponuka realít je denne aktualizovaná a poskytuje širokú ponuku nehnuteľností v hlavných sekciách ako sú byty, domy, pozemky a komerčné priestory . Umožňuje jednoduché vyhľadávanie a triedenie podľa Vami zvolených kritérií. Vkladanie inzerátov na všetky druhy nehnuteľností je pre súkromnú inzerciu bezplatné. V prípade záujmu o novú výstavbu navštívte náš portál na ktorom je sústredená ponuka developerských projektov. Novostavby mapujú aktuálnu ponuku vo všetkých regiónoch. Ďalšie druhy realít nájdete v týchto podkategóriách. Chaty, chalupy, objekty pre rekreáciu, nájomné domy, polyfunkčné objekty a iné komerčné objekty. Z pozemkov nájdete ponuky na predaj a kúpu stavebných a poľnohospodárskych pozemkov.