Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Viac informácii OK

VyhľadávanieReklama

ocredite.com

VRK realDRAŽBA: 2 – izb. rodinný dom 91,76m2, pozemok 754m2, ul. Pionierska, obec Želiezovce

Cena: 23 100 EUR
Kategória: Rodinný dom / Predaj
Novostavba: nie
Lokalita: Pionierska, Želiezovce
Okres: Levice
Úžitková plocha: 91 m2
Aktualizácia: 25.11.2017

Popis:
Dražobná spoločnosť Auctioneer s.r.o, ponúka na predaj 2 – izbový rodinný dom (91,76m2) s pozemkom o rozlohe 754m2 v obci Želiezovce.

RODINNÝ DOM
ulica: Pionierska (Želiezovce)
2 – izbový
1.NP: 91,76m2
pozemok: 754m2
voda: verejný vodovod + studňa
plyn
vykurovanie: lokálne (gamatky)
ohrev TÚV: elektrický zásobníkový ohrievač
stav: rekonštrukcia (r.2012 -2013)

POPIS
Dom je riešený ako samostatne stojaci nepodpivničený, prízemný rodinný dom. Pozostáva z nasledovných miestností - chodba, kuchyňa, špajza, dve predné izby, kúpeľňa, WC a vchod na povalu.
Podlahy obytných miestností tvorí prevažne drevená palubovka, v ostatných miestnostiach je keramická dlažba. Vnútorné omietky sú vápenné hladké. V kúpeľni je keramický obklad stien. Vonkajšia omietky stien - brizolit. Okná dvojité drevené opatrené vonkajšími plastovými žalúziami. Dvere drevené rámové s výplňou. Vykurovanie je riešené lokálne, plynové kachle - gamatky 4 ks. Rozvod vody studenej i teplej, TÚV - je zabezpečená v kuchyni a v kúpeľni cez elektrický zásobníkový ohrievač.

OKOLIE
Od okresného mesta Levice je obec vzdialená približne 25 km (centrum obce a mesta) a dopravné spojenie je prímestskou autobusovou dopravou, pričom čas jazdy je približne 26 min. V okolí domu je čiastočná občianska vybavenosť, obchody a občianska vybavenosť (úrady) obecný úrad.

MOŽNOSŤ FINANCOVANIA: HOTOVOSŤ

PRE VIAC INFORMÁCIÍ VOLAJTE NA TEL. ČISLO 0948 392 727
Kontakt:
Auctioneer, s.r.o.
Špitálska 61
81108 Bratislava

Tel.: 0948392727

Kontaktovať makléra
Nový bezpečnostný kódBezplatne Vám vypracujeme najvýhodnejšiu hypotéku

EUR
Naši hypotekárny špecialisti Vám vypracujú ponuku na mieru zo všetkých Slovenských bánk a pripravia Vám najvýhodnejšiu hypotéku

Portál x-reality.sk sústreďuje ponuky realitných kancelárií na Slovensku. Ponuka realít je denne aktualizovaná a poskytuje širokú ponuku nehnuteľností v hlavných sekciách ako sú byty, domy, pozemky a komerčné priestory . Umožňuje jednoduché vyhľadávanie a triedenie podľa Vami zvolených kritérií. Vkladanie inzerátov na všetky druhy nehnuteľností je pre súkromnú inzerciu bezplatné. V prípade záujmu o novú výstavbu navštívte náš portál na ktorom je sústredená ponuka developerských projektov. Novostavby mapujú aktuálnu ponuku vo všetkých regiónoch. Ďalšie druhy realít nájdete v týchto podkategóriách. Chaty, chalupy, objekty pre rekreáciu, nájomné domy, polyfunkčné objekty a iné komerčné objekty. Z pozemkov nájdete ponuky na predaj a kúpu stavebných a poľnohospodárskych pozemkov.