Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Viac informácii OK

VyhľadávanieReklama

ocredite.com

VRK realDom v poľovníckom revíri neďaleko Hrušova

Cena: 25 500 EUR
Kategória: Rodinný dom / Predaj
Novostavba: nie
Lokalita: Plášťovce
Okres: Levice
Úžitková plocha: 429 m2
Aktualizácia: 16.10.2017

Popis:
Dom na predaj v dedine Plášťovce.

Rodinný dom sa nachádza v pokojnej časti dobre vybavenej obce Plášťovce. Je to dvojpodlažný dom postavený z tehál, ktorý sa skladá zo štyroch izieb, kuchyne a príslušenstva. Jedna z izieb je na poschodí a je z nej východ na balkón z prednej časti domu. Za touto izbou je priestranná terasa, ktorá po menšej úprave umožní relax s výhľadom do záhrady. Dom je vykurovaný tuhým palivom, ale je pripojený na plyn – je tu funkčné ústredné plynové kúrenie. Voda je zabezpečovaná z obecného vodovodu; na polievanie je možnosť využívať vodu z potoka, ktorý je priamo pri dome. Súčasťou objektu je pôvodný starý hlinený dom, ktorý slúži ako garáž a na technicko-hospodárske účely (kôlne, komory). Pod touto časťou je kamenná pivnica, ktorá umožňuje skladovanie zeleniny alebo vína. Za domom je menší zastrešený relaxačný priestor s výhľadom do záhrady, v ktorej sú ovocné stromy. Prístrešok, ktorý je z bočnej strany pozemku slúžil ako garáž pre poľnohospodárske stroje. Pri dome tečie menší potok, ktorý okrem poskytovania vody na polievanie spríjemňuje relax svojím žblnkotom. Po rekonštrukcii bude dom poskytovať pohodlné celoročné  bývanie v krásnom prostredí, ale rovnako poslúži aj na chalupu a víkendový oddych pre majiteľov.

Obec Plášťovce leží v Hontianskej oblasti, na pomedzí okresov Levice a Veľký Krtíš. Je obklopená lesmi, ktoré sú známe ako vychýrená poľovnícka oblasť, oceňovaná poľovníkmi. Okrem poľovačiek je tu možnosť relaxu pri hľadaní hríbov, ako aj pri turistike po okolí, pretože je to miesto, poznačené históriou (neďaleká Banská Štiavnica). Históriu a život našich predkov v minulosti každoročne približuje Hrušovská paráda, ktorá sa pravidelne organizuje v neďalekej obci Hrušov.


Kontakt:
ROMANTICKÉ CHALUPY, s.r.o.
Nejedlého 67
841 02 Bratislava

Realitný maklér:
Mgr. Anna Jakubíková
Tel.: +421 kliknite TU

Kontaktovať makléra
Nový bezpečnostný kódBezplatne Vám vypracujeme najvýhodnejšiu hypotéku

EUR
Naši hypotekárny špecialisti Vám vypracujú ponuku na mieru zo všetkých Slovenských bánk a pripravia Vám najvýhodnejšiu hypotéku

Portál x-reality.sk sústreďuje ponuky realitných kancelárií na Slovensku. Ponuka realít je denne aktualizovaná a poskytuje širokú ponuku nehnuteľností v hlavných sekciách ako sú byty, domy, pozemky a komerčné priestory . Umožňuje jednoduché vyhľadávanie a triedenie podľa Vami zvolených kritérií. Vkladanie inzerátov na všetky druhy nehnuteľností je pre súkromnú inzerciu bezplatné. V prípade záujmu o novú výstavbu navštívte náš portál na ktorom je sústredená ponuka developerských projektov. Novostavby mapujú aktuálnu ponuku vo všetkých regiónoch. Ďalšie druhy realít nájdete v týchto podkategóriách. Chaty, chalupy, objekty pre rekreáciu, nájomné domy, polyfunkčné objekty a iné komerčné objekty. Z pozemkov nájdete ponuky na predaj a kúpu stavebných a poľnohospodárskych pozemkov.