Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Viac informácii OK

VyhľadávanieReklama

ocredite.com

VRK realDUPOS - Dražba - Rodinný dom s pozemkom / Tekovské Lužany

Cena: 30 000 EUR
Kategória: Rodinný dom / Predaj
Novostavba: nie
Lokalita: Záhradná 636/18, Tekovské Lužany
Okres: Levice
Úžitková plocha: 290 m2
Aktualizácia: 16.04.2018

Popis:
Jedná sa o samostatne stojacu budovu s jedným nadzemným podlažím, bez podpivničenia, valbovou strechou.


ŽIVOTNOSŤ A OPOTREBENIE


Vek budovy a technický stav vychádza zo znaleckého posudku č. 23/2014 zo dňa 10.03.2014, vypracovaný Ing. Lenka Chládeková. Údržba prvkov krátkodobej životnosti je zabezpečovaná.


POPIS PODLAŽÍ


1. Nadzemné podlažie


Prvé nadzemné podlažie dispozične pozostáva zo štyroch obytných miestností, dvoch chodieb, kuchyne, kúpeľne, samostatného záchodu, komory.


TECHNICKÝ POPIS VYHOTOVENIA V ČASE OBHLIADKY :


Základy rodinného domu tvoria monolitické železobetónové základové pásy bez vodorovnej izolácie proti zemnej vlhkosti. Zvislé konštrukcie podlažia sú murované v prevážnej časti z tehál v prevažujúcej hrúbke 0,45 m, deliace priečky sú tehlové. Vnútorné omietky na podlaží sú vápenné-cementové. Stropná konštrukcia podlažia je monolitická železobetónová. Valbová strecha je pokrytá pálenou krytinou jednodrážkovou (bobrovka). Klampiarske konštrukcie strechy sú vyhotovené z obojstranne pozinkovaného plechu (úplné strechy). Ostatné klampiarske konštrukcie sú z poplastovaného hliníkového plechu. Fasádne omietky sú vápenné-štukové, obklady sú vyhotovené do 1/2 obloženej plochy keramické. Dvere na podlaží sú drevené hladké zasklené a osadené do oceľových zárubní; okná sú nové prevážne plastové s izolačným dvojsklom; sú opatrené vnútornými kovovými žaluziemy. Podlahy v obytných miestnostiach sú v prevážne palubovky, pričom v ostatných miestnostiach sú keramické dlažby. Vykurovanie je konvekčné ústredné teplovodné, radiátormi oceľovými článkovými. Elektroinštalácia podlažia je svetelná ako i motorická. Bleskozvod nie je vyhotovený. Rozvod vody je vyhotovený z oceľového potrubia studenej a teplej vody z centrálneho zdroja. V rodinnom dome je realizovaná aj inštalácia zemného plynu. Kanalizácia do žumpy je z plastového potrubia. Zdrojom teplej vody je kotol ústredného kúrenia. Kotol ústredného kúrenia plynový, značkový. Vybavenie kuchyne pozostáva : sporák elektrický s elektrickou rúrou, odsávač par, drezové oceľový nerezový; kuchynská linka je na báze dreva rozvinutej šírky 4,00 m´. Vnútorné vybavenie podlažia : vaňa oceľová smaltovaná, umývadlo. Vodovodné batérie sú pákové nerezové so sprchou 1 kus a pákové nerezové 2 kusy. Záchody sú splachovacie bez umývadla (umiestnený samostatne ako i v kúpeľni). Vnútorné obklady stien na podlaží sa nachádzajú v prevážnej časti kúpeľne nad výšky 1,35 m, obloženie vane, záchodu, kuchyne pri sporáku a dreze. Na tomto podlaží je umiestnený elektrický rozvádzač s automatickým istením.


Sklad na pozemku s parc. č. 1420/3


Budova vychádzajúc z predložených dokladov, ako aj účelu užívania pre účely stanovenia jej všeobecnej hodnoty, je charakterizovaná ako drobná stavbu skladu (svojou zastavanou plochou prevyšujúc 25 m2, ale svojim charakterom sa jedná o doplnkovú funkciu k hlavnej stavbe rodinného domu).


Jedná sa o samostatne stojacu budovu s jedným nadzemným podlažím, bez podpivničenia, valbovou strechou.


POPIS PODLAŽÍ


1. Nadzemné podlažie


Prvé nadzemné podlažie dispozične pozostáva z jednej neobytnej miestnosti skladu.


TECHNICKÝ POPIS VYHOTOVENIA V ČASE OBHLIADKY :


Základy skladu tvoria monolitické železobetónové základové pásy bez vodorovnej izolácie proti zemnej vlhkosti. Zvislé konštrukcie podlažia sú murované v prevážnej časti z tehál v prevažujúcej skladobnej hrúbke 0,30 m, deliace priečky ne sú. Vnútorné omietky na podlaží sú vápenné-cementové. Stropná konštrukcia podlažia je drevené, viditeľnými trámami. Pultová strecha je pokrytá plechovou krytinou pozinkovanou. Fasádne omietky sú vápenné-štukové, obklady nie sú vyhotovené. Podlaha v miestnosti je z cementového poteru. Elektroinštalácia podlažia je len svetelná.


Dielňa na pozemku parc. č. 1420/4


Ide o drobnú stavbu, samostatne stojacu budovu s jedným nadzemným podlažím, bez podpivničenia, sedlovou strechou.


POPIS PODLAŽÍ


1. Nadzemné podlažie


Prvé nadzemné podlažie dispozične pozostáva z jednej neobytnej miestnosti dielne (pôvodne letná kuchyňa).


TECHNICKÝ POPIS VYHOTOVENIA V ČASE OBHLIADKY :


Základy dielne tvoria monolitické železobetónové základové pásy bez vodorovnej izolácie proti zemnej vlhkosti, bez podmurovky. Zvislé konštrukcie podlažia sú murované v prevážnej časti z tehál v prevažujúcej skladobnej hrúbke 0,30 m, deliace priečky ne sú. Vnútorné omietky na podlaží sú vápenné-cementové. Stropná konštrukcia podlažia je drevené, viditeľnými trámami, bez podhľadu. Sedlová strecha drevenej hambálkovej konštrukcie, je pokrytá pálenou krytinou jednodrážkovou (bobrovka). Fasádne omietky sú vápenné-štukové, obklady nie sú vyhotovené. Dvere sú drevené presklené, okno jednoduché drevené. Podlaha v miestnosti je hrubé betónové. Elektroinštalácia podlažia je len svetelná - poistkové automaty.
Predmet dražby sa draží tak ako stojí a leží.


Informácie o dražbe:


číslo dražby: DD 115/2017

predmet dražby: Rodinný dom s pozemkom


dátum konania dražby: dňa 13.04.2018
čas konania dražby: 11:30 hod.
Miesto konania dražby: Penzión Artin, Svätourbanská 37, 949 01 Nitra, salónik


Najnižšie podanie: 30 000 eur
Dražobná zábezpeka: 5 000 eur

Číslo účtu: Var. symbol: 1152017

termín prvej obhliadky: dňa 28.03.2018 o 11:15
termín druhej obhliadky: dňa 06.04.2018 o 11:15 hod.

Cena stanovená znaleckým posudkom: 30 000 eur


Kontakt:
DUPOS reality network, s. r.o.
Tamaškovičova 17
91701 Trnava

Realitný maklér:
Mgr. Miloš Brezina
Tel.: +421 kliknite TU

Kontaktovať makléra
Nový bezpečnostný kódBezplatne Vám vypracujeme najvýhodnejšiu hypotéku

EUR
Naši hypotekárny špecialisti Vám vypracujú ponuku na mieru zo všetkých Slovenských bánk a pripravia Vám najvýhodnejšiu hypotéku

Portál x-reality.sk sústreďuje ponuky realitných kancelárií na Slovensku. Ponuka realít je denne aktualizovaná a poskytuje širokú ponuku nehnuteľností v hlavných sekciách ako sú byty, domy, pozemky a komerčné priestory . Umožňuje jednoduché vyhľadávanie a triedenie podľa Vami zvolených kritérií. Vkladanie inzerátov na všetky druhy nehnuteľností je pre súkromnú inzerciu bezplatné. V prípade záujmu o novú výstavbu navštívte náš portál na ktorom je sústredená ponuka developerských projektov. Novostavby mapujú aktuálnu ponuku vo všetkých regiónoch. Ďalšie druhy realít nájdete v týchto podkategóriách. Chaty, chalupy, objekty pre rekreáciu, nájomné domy, polyfunkčné objekty a iné komerčné objekty. Z pozemkov nájdete ponuky na predaj a kúpu stavebných a poľnohospodárskych pozemkov.