Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Viac informácii OK

VyhľadávanieReklama

ocredite.com

VRK realRodinny dom Domadice

Cena: 29 000 EUR
Kategória: Rodinný dom / Predaj
Novostavba: nie
Lokalita: Domadice
Okres: Levice
Úžitková plocha: 459 m2
Aktualizácia: 12.04.2018

Popis:
Rodinný dom r. 1969, 121m2, s garážou (39m2) a velkou zahradou (zastavané plochy o výmere  459 m2, záhrady o výmere 170 m2, záhrady o výmere 1569 m2). BEZ REALITKY!

Dom sa nachádza v obci Domadice. Ulica je vedľajšia, velmi ticha a bezpecna. Je samostatne stojaci. Orientácia obytných miestností je prevažne na juh. Obec má základné zázemie (obecný úrad, kultúrny dom, predajňa potravín,...). Nehnuteľnosť  sa nachádza v obci od ktorej je okresné mesto Levice vzdialené 19 km a krajské mesto Nitra cca 71 km. Obec má cca 240 obyvateľov. Kupelisko Santovka 3km, kupalisko Margita-Ilona 15km, Batovska priehrada 15 km, Dudince 15 km. V obci je medzimestská autobusová doprava.

Rodinný dom ma jedno nadzemné podlažie s čiastočným podpivničením. Má valbovú strechu. V rodinnom dome sú dve obytné izby, kuchyňa, kúpeľňa a komory. Rodinný dom je v pôvodnom stave, potrebná je modernizácia. Objekt je udržiavaný, potrebné je zastabilizovať a opraviť sadanie (prasklina na obvodom murive na kuchyni a v kúpeľni). Vodovod je z PPr rúr teplá aj studená voda (elektrický zásobník TÚV) v kúpeľni. Kanalizácia - PVC DN 150 mm. Elektroinštalácia - rozvody 220 V - 380 V – ističe. Vykurovanie - elektrické akumulačné kachle v dvoch miestnostiach a šporák na tuhé palivo v kuchyni. Kuchyňa - kuchynská linka na báze dreva, nerezový drez s odkvapkávacou plochou. Kúpeľňa - smaltovaná vaňa, keramické umývadlo, ohrev TÚV - el. zásobník, keramická dlažba, keramický obklad, klasické batérie. WC - nie je. Studna - umiestnená za domom, vŕtaná priemeru 320 mm. Používaná pre celú domácnosť.  Monolitická železobetónová žumpa je osadená vedľa RD.


Kontakt:
Tel.: 0915500296

Kontaktovať makléra
Nový bezpečnostný kódBezplatne Vám vypracujeme najvýhodnejšiu hypotéku

EUR
Naši hypotekárny špecialisti Vám vypracujú ponuku na mieru zo všetkých Slovenských bánk a pripravia Vám najvýhodnejšiu hypotéku

Portál x-reality.sk sústreďuje ponuky realitných kancelárií na Slovensku. Ponuka realít je denne aktualizovaná a poskytuje širokú ponuku nehnuteľností v hlavných sekciách ako sú byty, domy, pozemky a komerčné priestory . Umožňuje jednoduché vyhľadávanie a triedenie podľa Vami zvolených kritérií. Vkladanie inzerátov na všetky druhy nehnuteľností je pre súkromnú inzerciu bezplatné. V prípade záujmu o novú výstavbu navštívte náš portál na ktorom je sústredená ponuka developerských projektov. Novostavby mapujú aktuálnu ponuku vo všetkých regiónoch. Ďalšie druhy realít nájdete v týchto podkategóriách. Chaty, chalupy, objekty pre rekreáciu, nájomné domy, polyfunkčné objekty a iné komerčné objekty. Z pozemkov nájdete ponuky na predaj a kúpu stavebných a poľnohospodárskych pozemkov.