Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Viac informácii OK

VyhľadávanieReklama

ocredite.com

VRK realVeľký rodinný dom, v blízkosti welness komplexu Podhájska (3088)

Cena: 35 000 EUR
Kategória: Rodinný dom / Predaj
Novostavba: nie
Lokalita: Dolný Pial
Okres: Levice
Úžitková plocha: 207 m2
Aktualizácia: 24.06.2019

Popis:
Realitná kancelária Nitra Reality ponúka na predaj rozostavanú stavbu rodinného domu - vily v obci Dolný Pial. Dom je celopodpivničený, má dve nadzemné podlažia + povalové priestory.
Zastavanú plochu má 165 m2, úžitkovú 300 m2. V suteréne domu sa nachádza izba, telocvičňa, sklad, kotolňa, práčovňa a schodisko, na 1. nadzemnom podlaží sa nachádzajú dve izby, chodba, kuchyňa, jedáleň, špajza,kúpeľňa, šatník, terasa.
Na 2. nadzemnom podlaží sa nachádzajú tri izby, kúpeľňa, šatník, chodba, balkón. Dom je postavený z pálenej tehly, strecha je škridla. Dom má vnútorné rozvody elektroinštalácie, vody, kanalizácie.
Na pozemku sa nachádza ešte rozostavaná garáž o výmere 42 m2.
Pozemok k domu je rovinatý, má výmeru 14 ár, nie je úplne pravidelný. Jeho šírka od cesty je 50 m2, dĺžka od 20 m do 30 m, je rožný a dá sa z neho oddeliť pozemok na ďalší dom.
Obec Dolný Pial na nachádza 13 km od termálu a welness komplexu Podhájska, 19 km od Vrábeľ a 18 km od Levíc. Má takmer tisíc obyvateľov, je tu zdravotné stredisko, materská a základná škola.
V obci sa organizujú rôzne zábavné a spoločenské podujatia, zrekonštruovala sa centrálna časť obce, vybudovali sa chodníky, parkoviská.
Rozšírilo a zrekonštruovalo sa detské ihrisko v parku, osadili sa tu preliezky, lavičky a zábavné prvky pre deti.


Kontakt:
Nitra Reality.eu, s.r.o.
Piaristická ul. 1
949 01 Nitra

Realitný maklér:
Nitra Reality - Juraj Slíž
Tel.: +421 kliknite TU

Kontaktovať makléra
Nový bezpečnostný kód
Odoslaním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.Bezplatne Vám vypracujeme najvýhodnejšiu hypotéku

EUR
Naši hypotekárny špecialisti Vám vypracujú ponuku na mieru zo všetkých Slovenských bánk a pripravia Vám najvýhodnejšiu hypotéku

Portál x-reality.sk sústreďuje ponuky realitných kancelárií na Slovensku. Ponuka realít je denne aktualizovaná a poskytuje širokú ponuku nehnuteľností v hlavných sekciách ako sú byty, domy, pozemky a komerčné priestory . Umožňuje jednoduché vyhľadávanie a triedenie podľa Vami zvolených kritérií. Vkladanie inzerátov na všetky druhy nehnuteľností je pre súkromnú inzerciu bezplatné. V prípade záujmu o novú výstavbu navštívte náš portál na ktorom je sústredená ponuka developerských projektov. Novostavby mapujú aktuálnu ponuku vo všetkých regiónoch. Ďalšie druhy realít nájdete v týchto podkategóriách. Chaty, chalupy, objekty pre rekreáciu, nájomné domy, polyfunkčné objekty a iné komerčné objekty. Z pozemkov nájdete ponuky na predaj a kúpu stavebných a poľnohospodárskych pozemkov.