Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Viac informácii OK

VyhľadávanieReklama

ocredite.com

VRK realNa predaj Rodinná vilka s podnikateľskými priestormi, na veľkom pozemku (2907)

Cena: 165 000 EUR
Kategória: Rodinný dom / Predaj
Novostavba: áno
Lokalita: Žemberovce
Okres: Levice
Úžitková plocha: 287 m2
Aktualizácia: 24.06.2019

Popis:
Ponúkame na predaj novšiu rodinnú vilku aj s podnikateľskými priestormi ( predajňou a kanceláriou), na veľkom pozemku na prístupnom a transparentnom mieste. Nachádza sa v obci Žemberovce cca 10 km od Levíc. Celý pozemok je ohraničený múrom a tvorí samostatný objekt, s prístupom z oboch strán, cez automaticky sa otvárajúcu bránu. Vstupy do podnikateľských (prevádzkových priestorov) a obytných priestorov sú samostatné, sú však aj vzájomne prepojené, čo dáva priestorom nové možnosti.
Prízemie stavby tvoria podnikateľské priestory (predajňa, kancelária, skladové priestory, sociálne zariadenie, kuchyňa a ďalšia miestnosť - šatňa pre zamestnancov). Poschodie domu s prízemím spája krásne drevené schodisko s veľkou chodbou. Ucelený obytný priestor tvoria 4 miestnosti, kuchyňa s jedálenským kútom a veľkým barom, ďalej kúpeľňa s elegantnou rohovou vaňou a samostatným sprchovým kútom s masážou. Celá kúpelňa je vyložená kvalitnými keramickými obkladmi a dlaždicami, ako aj štýlová svojím zariadením. WC je samostatné. Obývačka tvorí otvorený a multifunkčný priestor, v ktorom sa nachádza oddychová a spoločenská časť s uzavretým krbom, ďalej bar a jedálenský kút. Celý tento priestor je doplnený ozdobnými drevenými obkladmi, podpernými piliermi a zníženým stropom v štýle drevených prekladov. Podlahu v tejto časti tvorí elegantná mozaiková podlaha, ktorá ladí s týmto štýlom. Ďalší obytný priestor tvoria dve spálne a pracovňa.
Celá stavba aj so zariadením spĺňa aj tie najnáročnejšie kritériá a je vhodná ako sídlo pre podnikateľa alebo firmu a zároveň ako podnikateľský alebo reprezentačný priestor. Dom je svojím vybavením vhodný aj ako penzión, alebo iný podnikateľský priestor napr. súkromná materská škôlka. Ale taktiež ho odporúčame ako skvelé bývanie pre väčšie rodiny.
Obec Žemberovce má výbornú občiansku vybavenosť. Nachádza sa tu škola, škôlka, obchody, lekár, lekáreň. V blízkosti obce sa nachádzajú aj rekreačné zariadenia, Bátovská priehrada, kúpele Dudince, alebo lyžiarske zariadenie Salamander a Počúvalské jazerá atď.


Kontakt:
Nitra Reality.eu, s.r.o.
Piaristická ul. 1
949 01 Nitra

Realitný maklér:
Máčaj Marián
Tel.: +421 kliknite TU

Kontaktovať makléra
Nový bezpečnostný kód
Odoslaním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.Bezplatne Vám vypracujeme najvýhodnejšiu hypotéku

EUR
Naši hypotekárny špecialisti Vám vypracujú ponuku na mieru zo všetkých Slovenských bánk a pripravia Vám najvýhodnejšiu hypotéku

Portál x-reality.sk sústreďuje ponuky realitných kancelárií na Slovensku. Ponuka realít je denne aktualizovaná a poskytuje širokú ponuku nehnuteľností v hlavných sekciách ako sú byty, domy, pozemky a komerčné priestory . Umožňuje jednoduché vyhľadávanie a triedenie podľa Vami zvolených kritérií. Vkladanie inzerátov na všetky druhy nehnuteľností je pre súkromnú inzerciu bezplatné. V prípade záujmu o novú výstavbu navštívte náš portál na ktorom je sústredená ponuka developerských projektov. Novostavby mapujú aktuálnu ponuku vo všetkých regiónoch. Ďalšie druhy realít nájdete v týchto podkategóriách. Chaty, chalupy, objekty pre rekreáciu, nájomné domy, polyfunkčné objekty a iné komerčné objekty. Z pozemkov nájdete ponuky na predaj a kúpu stavebných a poľnohospodárskych pozemkov.