Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Viac informácii OK

VyhľadávanieReklama

ocredite.com

VRK realRodinný dom Tekovské Lužany, opakovaná dražba 06.11.2019, cena bola znížená o 25 % a je najnižším podaním

Cena: 25 875 EUR
Kategória: Rodinný dom / Predaj
Novostavba: nie
Lokalita: Partizánska, Tekovské Lužany
Okres: Levice
Úžitková plocha: 166 m2
Aktualizácia: 04.06.2019

Popis:
Vzhľadom k tomu, že vlastník neumožnil vykonať obhliadku v riadne naplánovanom a oznámenom termíne, znalecký posudok je vypracovaný s uplatnením zákona č. 527/2002 Z.z. §12 ods. 3, ktorý znie: „Ak osoba, ktorá má predmet dražby v držbe, neumožní vykonanie ohodnotenia predmetu dražby, ohodnotenie možno vykonať z dostupných údajov, ktoré má dražobník k dispozícii“.
Rodinný dom súpisné číslo 834 sa nachádza na pozemku parcelné číslo 1148/4 v obci Tekovské Lužany, postavený bol v roku 1961, prístavba v roku 1974, rekonštrukcia domu hlavne v roku 2011, dom je jednopodlažný pôdorysného tvaru písmena L, strecha je valbová, krov drevený, krytina škridlová, dažďové žľaby a zvody sú osadené z dvoch strán domu, napojený je na elektrickú energiu, obecný vodovod cez vodomernú šachtu, vlastný vodovod zo studne, kanalizácia je zvedená do žumpy, kanalizáciu je možné napojiť na novovybudovanú tlakovú kanalizáciu, vybudovaná je plynová prípojka, dom dispozične pozostáva zo štyroch izieb, dvoch kuchýň, kúpeľne, WC a chodby, vypočítaná zastavaná plocha 1.NP je 166,87 m2.
Letná kuchyňa súpisné číslo 1160 je na parcele číslo 1148/5, postavená bola v roku 1940, stavba je značne poškodená, vypočítaná zastavaná plocha je u 1.NP 35,00 m2.
Základy domu sú betónové s hydroizoláciou, obvodové mury sú tehlové, vodorovné nosné konštrukcie sú prevažne drevené trámové stropy s rovným podhľadom, sčasti s viditeľnými dekoračnými trámami, dvere sú drevené plné aj s presklením, sčasti sú dyhované hladké osadené v oceľových zárubniach, vchodové dvere sú drevené, okná sú novšie plastové, okienko v kúpeľni pôvodné drevené dvojité, na oknách sú parapetné dosky z oboch strán obložené keramickou dlažbou, podlahy v izbách a v zadnej kuchyni z plávajúcej laminátovej podlahy, vo WC, na chodbe a v prednej kuchyni je keramická dlažba, vnútorné omietky sú vápennocementové, časť priestorov má novšie stierky, z vonkajšej strany je fasáda s hladkou omietkou na báze umelých hmôt zo severnej strany má vonkajšia stena cementový brizolitový postrek, obvodové murivo je sčasti zateplené polystyrénom so silikátovou stierkou, elektroinštalácia je svetelná a motorická, sčasti zrekonštruovaná, kúrenie je lokálne tromi kachľami na zemný plyn a jednými kozubovými kachľami na tuhé palivo, v kúpeľni je oceľová vaňa a keramické umývadlo, batérie pákové, keramický obklad stien, vo WC je kombi záchod a keramický obklad, osadený je elektrický zásobníkový ohrievač TÚV, v prednej kuchyni je kuchynská linka šírky 1,8 m a je plynový sporák na zemný plyn, v zadnej kuchyni je kuchynská linka šírky 2,2 m a elektrický sporák, v kuchyniach je obklad medzi pracovnými doskami a nástennými skrinkami, sporák je elektrický, batérie sú nerezové pákové.
Základy letnej kuchyne sú kamenné bez hydroizolácie, obvodové murivo je z nepálenej tehly, strop drevený trámový s viditeľnými trámami v priestore dielne, v sklade je strop bez podbitia, elektroinštalácia je svetelná, podlahy sú betónové, okno je drevené jednoduché, dvere sú drevené zvlakové presklené, strecha je sedlová, krov drevený, krytiny z azbestocementových šablón, vonkajšie omietky sú hrubé vápenno cementové, vnútorné omietky vápenné.
Prístrešok pozdĺž zadnej časti domu má drevené stĺpy, prestrešenie pultovou strechou so škridlou nadväzujúcu na strechu domu, žľaby a zvody sú z pozinkovaného plechu, podlaha je betónová a sčasti zo zámkovej dlažby, strop je podbitý dreveným doskami, elektroinštalácia je svetelná, prístrešok pri vstupe do domu má značne poškodené prestrešenie po odstránení krytiny, stĺpy sú drevené, podlaha betónová, uličný plot má betónový základ a betónovú podmurovku, výplň je z oceľových profiloch v rámoch, vráta a vrátka sú z kovových profilov v dolnej časti vyplnené oceľovým plechom, bočný plot je zo strojového pletiva medzi oceľovými stĺpikmi. Kopaná studňa je z betónových skruží so železobetónovými poklopom, vedľa je elektrické čerpadlo v armatúrnej šachte, voda je využívaná v dome okrem kuchýň.
Pozemky parcelné číslo 1148/1, 1148/4 a 1148/5 sú zaradené v katastri nehnuteľností ako zastavaná plocha a nádvorie. Pozemok parcelné číslo 1149/1 je zaradený v katastri nehnuteľností ako orná pôda. Pozemky sa nachádzajú v zastavanom území obce Tekovské Lužany v rovnomennom katastrálnom území. V mieste, kde sa pozemky nachádzajú, je možnosť napojenia na obecnú pitnú vodu, elektro, plyn a novovybudovanú vetvu tlakovej kanalizácie. Pozemky sú rovinaté.


Kontakt:
Dom Dražieb s.r.o.
Podzámska 37
920 01 Hlohovec

Tel.: 0905343254

Kontaktovať makléra
Nový bezpečnostný kód
Odoslaním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.Bezplatne Vám vypracujeme najvýhodnejšiu hypotéku

EUR
Naši hypotekárny špecialisti Vám vypracujú ponuku na mieru zo všetkých Slovenských bánk a pripravia Vám najvýhodnejšiu hypotéku

Portál x-reality.sk sústreďuje ponuky realitných kancelárií na Slovensku. Ponuka realít je denne aktualizovaná a poskytuje širokú ponuku nehnuteľností v hlavných sekciách ako sú byty, domy, pozemky a komerčné priestory . Umožňuje jednoduché vyhľadávanie a triedenie podľa Vami zvolených kritérií. Vkladanie inzerátov na všetky druhy nehnuteľností je pre súkromnú inzerciu bezplatné. V prípade záujmu o novú výstavbu navštívte náš portál na ktorom je sústredená ponuka developerských projektov. Novostavby mapujú aktuálnu ponuku vo všetkých regiónoch. Ďalšie druhy realít nájdete v týchto podkategóriách. Chaty, chalupy, objekty pre rekreáciu, nájomné domy, polyfunkčné objekty a iné komerčné objekty. Z pozemkov nájdete ponuky na predaj a kúpu stavebných a poľnohospodárskych pozemkov.