Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Viac informácii OK

VyhľadávanieReklama

ocredite.com

VRK realPredám RD v Bábe, spolu s funkčnou prevádzkou baru, na 26 árovom pozemku.

Cena: 149 000 EUR
Kategória: Rodinný dom / Predaj
Novostavba: nie
Lokalita: Hlavná, Báb
Okres: Nitra
Úžitková plocha: 150 m2
Aktualizácia: 04.02.2020

Popis:
Rodinný dom s barom, je umiestnený na 26 árovom pozemku v centre obce Báb. Pozostáva z dvoch samostatných častí. Prvá časť je funkčná prevádzka – bar s kapacitou cca 25 – 30 osôb. Druhá časť je obytná so samostatným vchodom.
Prvá časť je bar a pozostáva z dvoch miestností + toalety. Táto časť je čiastočne podpivničená a pred 2 rokmi prešla kompletnou rekonštrukciou aj barová časť RD – výmena podláh, toaliet, odsávanie dymu, výmena zariadenia a ďalšie. Prevádzka pred rokom prešla kontrolou a spĺňa všetky potrebné hygienické normy.
Druhá časť je 2 izbový byt s predsienkou, kuchyňou, a kúpeľňou, spojenou s toaletou.
Na pozemku sa ďalej nachádza záhradná terasa pre zákazníkov baru s kapacitou cca 30 + osôb. Táto je celá podpivničená a slúži ako sklad tovaru.
Na pozemku sa nachádza aj malý letný domček, pozostávajúci z jednej funkčnej, obytnej miestnosti, skladu / náraďovne a garáže.
Nehnuteľnosti sa nachádzajú na rozľahlom 26 árovom pozemku. Pozemok má v prednej časti šíru 24m, v spodnej časti sa mierne zužuje a končí pri malom obecnom potôčiku. RD je napojený na IS – plyn, elektrina, obecná voda aj vlastná studňa, odpad je riešený žumpou (kanalizácia sa v obci zatiaľ nenachádza)
Celý rodinný dom prešiel pred cca 10 rokmi kompletnou vonkajšou rekonštrukciou – nová fasáda, výmena okien za platové, nová plechová strecha, nové odtokové ríny a ďalšie úpravy.
Obec Báb disponuje občianskou vybavenosťou – 9 ročná základná škola, škôlka, obchody s potravinami, všeobecný lekár, športový klub, hasičský klub, červený kríž, spevácke skupiny a ďalšie záujmové skupiny.
Obec Báb má výhodnú polohu s priamym napojením na diaľnicu – Nitra 18 km, Sereď 15 km, Hlohovec 19 km, Trnava 25 km.
Cena: 149000€ + dohoda možná.
V prípade záujmu nás kontaktujte na t.č.: 0949 567 726, 0948 690 050


Kontakt:
Tel.: 0948690050

Kontaktovať makléra
Nový bezpečnostný kód
Odoslaním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.Bezplatne Vám vypracujeme najvýhodnejšiu hypotéku

EUR
Naši hypotekárny špecialisti Vám vypracujú ponuku na mieru zo všetkých Slovenských bánk a pripravia Vám najvýhodnejšiu hypotéku

Portál x-reality.sk sústreďuje ponuky realitných kancelárií na Slovensku. Ponuka realít je denne aktualizovaná a poskytuje širokú ponuku nehnuteľností v hlavných sekciách ako sú byty, domy, pozemky a komerčné priestory . Umožňuje jednoduché vyhľadávanie a triedenie podľa Vami zvolených kritérií. Vkladanie inzerátov na všetky druhy nehnuteľností je pre súkromnú inzerciu bezplatné. V prípade záujmu o novú výstavbu navštívte náš portál na ktorom je sústredená ponuka developerských projektov. Novostavby mapujú aktuálnu ponuku vo všetkých regiónoch. Ďalšie druhy realít nájdete v týchto podkategóriách. Chaty, chalupy, objekty pre rekreáciu, nájomné domy, polyfunkčné objekty a iné komerčné objekty. Z pozemkov nájdete ponuky na predaj a kúpu stavebných a poľnohospodárskych pozemkov.