Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Viac informácii OK

VyhľadávanieReklama

ocredite.com

VRK realAKCIA - Prenajmem 2 izbový zrekonštruovaný dom

Cena: 200 EUR/mesiac
Kategória: Rodinný dom / Dám do prenájmu
Novostavba: nie
Lokalita: Chľaba
Okres: Nové Zámky
Úžitková plocha: 56 m2
Aktualizácia: 14.09.2017

Popis:
Ponúkame na prenájom rodinný domček v obci Chľaba pri Štúrove. Jedná sa o zrekonštruovaný 2. izbový dom s obytnou plochou 56 m2. Podľa požiadaviek nájomcu je možné prenajať ako zariadený alebo aj nezariadený. Prenajímateľ očakáva nájomcov na dlhodobejší nájom. Kuchynská časť s obývacou časťou sú spojené . Penájom je vhodný aj pre 4 člennú rodinu. Kúrenie je úsporné elektrické. Za odber vody , teda vodné a stočné sa neplatí. Voda je dodávaná z vlastnej studne a je upravená špeciálnym filtrom . Odpadová voda je odvádzaná do biologickej čističky odpadových vôd.

Cena: 200 eur + energie (záleží od počtu ľudí)
Voľný : okamžite
Všetky informácie Vám rád poskytnem telefonicky a aj osobne:
Ing. Ladislav Viola,
tel: 0915971740,
email. ladislav.viola07@gmail.com

Ak uvažujete o HYPOTEKÁRNOM ÚVERE využite ZADARMO služby nášho profesionálneho poradcu Ing. Valacha, ktorý vás vypočuje a navrhne pre Vás NAJLEPŠÍ ÚVER.

www.reality - rakoczi.sk - preverenie predávanej nehnuteľnosti podľa LV a Katastrálnej mapy, kompletné profesionálne služby pri predaji a kúpe, ktoré sú v cene sprostredkovania: odborná obhliadka, Kúpna zmluva, Návrh na uzavretie Budúcej Kúpnej zmluvy, Návrh na vklad, koordinácia s bankou pri HÚ, poplatky u Notára a na Správe katastra (66 eur), asistencia pri prepise odberných miest elektriky, plynu a vody. Zabezpečíme Znalecký posudok na požiadanie. Nehnuteľnosti sú predávané zásadne na základe písomného poverenia vlastníka.

STANOVENIE TRHOVEJ CENY NEHNUTEĽNOSTI - dokument uznávajú notári pri dedičstve, súdy, úrady atď.. NÍZKA CENA 90 Eur ( Znalecký posudok cca 200 Eur )

Ak by ste sa radi viac dozvedeli o nehnuteľnosti, alebo ak Vás zaujala naša ponuka volajte na uvedené tel.č.


Kontakt:
Andrej RÁKÓCZI s.r.o.
Veľké Ludince 615
935 65 Lokality: Levice, Želiezovce, Štúrovo, Nové Zámky

Realitný maklér:
Ing. Ladislav VIOLA
Tel.: 0915 kliknite TU

Kontaktovať makléra
Nový bezpečnostný kódBezplatne Vám vypracujeme najvýhodnejšiu hypotéku

EUR
Naši hypotekárny špecialisti Vám vypracujú ponuku na mieru zo všetkých Slovenských bánk a pripravia Vám najvýhodnejšiu hypotéku

Portál x-reality.sk sústreďuje ponuky realitných kancelárií na Slovensku. Ponuka realít je denne aktualizovaná a poskytuje širokú ponuku nehnuteľností v hlavných sekciách ako sú byty, domy, pozemky a komerčné priestory . Umožňuje jednoduché vyhľadávanie a triedenie podľa Vami zvolených kritérií. Vkladanie inzerátov na všetky druhy nehnuteľností je pre súkromnú inzerciu bezplatné. V prípade záujmu o novú výstavbu navštívte náš portál na ktorom je sústredená ponuka developerských projektov. Novostavby mapujú aktuálnu ponuku vo všetkých regiónoch. Ďalšie druhy realít nájdete v týchto podkategóriách. Chaty, chalupy, objekty pre rekreáciu, nájomné domy, polyfunkčné objekty a iné komerčné objekty. Z pozemkov nájdete ponuky na predaj a kúpu stavebných a poľnohospodárskych pozemkov.