Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Viac informácii OK

VyhľadávanieReklama

ocredite.com

VRK realAKCIA - NOVOSTAVBA

Cena: 71 900 EUR
Kategória: Rodinný dom / Predaj
Novostavba: áno
Lokalita: Nána
Okres: Nové Zámky
Úžitková plocha: 102 m2
Aktualizácia: 14.09.2017

Popis:
AKCIA – DO 01.06.2012 - RODINNÝ DOM LUCIA LEN ZA 71.900€ / 4 izbový , 102 m2, komplet/ Ponúkame výstavbu montovaných nízkoenergetických rodinných domov podľa Vašej požiadavky až na kľúč v štandardnom vybavení. Všetky materiály sú certifikované, kvalita zabezpečená nemeckými normami. Kvalitatívna trieda domov nízkoenergetická. Výstavba do 4 mesiacov. Ak nemáte projekt môžete si vybrať z našej ponuky. Ak máte vlastný projekt zadarmo Vám ho naceníme. Ak nemáte pozemok, tak Vám ho nájdeme.
V štandadtnej výbave:
- 5 komorové okná – Slovaktual
- plávajúce podlahy
- sanita , keramické obklady a dlažby podľa Vášho výberu
- estetické fóliované dvere s obložkovými zárubňami
- komín
- el. Bojler, poprípade solárny systém
- el. Konvektory na vykurovanie
- predpríprava na osadenie kuchynskej linky

Najčastejšie máme objednávky na domy od 90m2 do 120m2, t.j 2 – 4 izbové

Ak uvažujete o HYPOTEKÁRNOM ÚVERE využite ZADARMO služby nášho profesionálneho poradcu Ing. Valacha, ktorý vás vypočuje a navrhne pre Vás NAJLEPŠÍ ÚVER.

www.reality - rakoczi.sk - preverenie predávanej nehnuteľnosti podľa LV a Katastrálnej mapy, kompletné profesionálne služby pri predaji a kúpe, ktoré sú v cene sprostredkovania: odborná obhliadka, Kúpna zmluva, Návrh na uzavretie Budúcej Kúpnej zmluvy, Návrh na vklad, koordinácia s bankou pri HÚ, poplatky u Notára a na Správe katastra (66 eur), asistencia pri prepise odberných miest elektriky, plynu a vody. Zabezpečíme Znalecký posudok na požiadanie. Nehnuteľnosti sú predávané zásadne na základe písomného poverenia vlastníka.

STANOVENIE TRHOVEJ CENY NEHNUTEĽNOSTI - dokument uznávajú notári pri dedičstve, súdy, úrady atď.. NÍZKA CENA 90 Eur ( Znalecký posudok cca 200 Eur )

Ak by ste sa radi viac dozvedeli o nehnuteľnosti, alebo ak Vás zaujala naša ponuka volajte na uvedené tel.č.

Cena :

LEN - 71900 EUR / RD LUCIA+Základová doska+projekt/

Máme pre Vás pozemok za 14500€


Kontakt:
Andrej RÁKÓCZI s.r.o.
Veľké Ludince 615
935 65 Lokality: Levice, Želiezovce, Štúrovo, Nové Zámky

Realitný maklér:
Ing. Ladislav VIOLA
Tel.: 0915 kliknite TU

Kontaktovať makléra
Nový bezpečnostný kódBezplatne Vám vypracujeme najvýhodnejšiu hypotéku

EUR
Naši hypotekárny špecialisti Vám vypracujú ponuku na mieru zo všetkých Slovenských bánk a pripravia Vám najvýhodnejšiu hypotéku

Portál x-reality.sk sústreďuje ponuky realitných kancelárií na Slovensku. Ponuka realít je denne aktualizovaná a poskytuje širokú ponuku nehnuteľností v hlavných sekciách ako sú byty, domy, pozemky a komerčné priestory . Umožňuje jednoduché vyhľadávanie a triedenie podľa Vami zvolených kritérií. Vkladanie inzerátov na všetky druhy nehnuteľností je pre súkromnú inzerciu bezplatné. V prípade záujmu o novú výstavbu navštívte náš portál na ktorom je sústredená ponuka developerských projektov. Novostavby mapujú aktuálnu ponuku vo všetkých regiónoch. Ďalšie druhy realít nájdete v týchto podkategóriách. Chaty, chalupy, objekty pre rekreáciu, nájomné domy, polyfunkčné objekty a iné komerčné objekty. Z pozemkov nájdete ponuky na predaj a kúpu stavebných a poľnohospodárskych pozemkov.