Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Viac informácii OK

VyhľadávanieReklama

ocredite.com

VRK realEXTRA ZNÍĚNÁ CENA - AŽ DVA DOMY NA BÝVANIE ALEBO PODNIKANIE PRI DUNAJI

Cena: 119 000 EUR
Kategória: Rodinný dom / Predaj
Novostavba: nie
Lokalita: Jesenského, Štúrovo
Okres: Nové Zámky
Úžitková plocha: 280 m2
Aktualizácia: 18.06.2018

Popis:
Predáme dva domy na Jesenského ulici na 22 árovej parcele. Nehnuteľnosti sa nachádzajú 300 metrov od hraničného prechodu do Maďarska . Zo záhrady je pekný výhľad na Most Márie Valérie a tiež na baziliku, korunovačnú katedrálu v Ostrihome.
Starší dom má dve izby , kuchyňu so špajzou, kúpeľňu s WC , chodbu. Bol postavený v 50 rokoch z pálenej tehly a je dobre udržiavaný. Rekonštrukcia je potrebná. V prípade potreby zvýšenia obytných priestorov je možné to riešiť prestavbou podkrovia. Dom je napojený na všetky IS, ktoré sú funkčné.
Novší dom z 80 rokov teraz je prestavaný na ubytovacie účely. Nachádza sa v ňom 5 izieb rôznych veľkostí, kuchyňa, sociálne zariadenia. Celková kapacita lôžok je 20. Kúrenie je ústredné na plyn, príprava teplej vody el. bojlerom.
Na dvore sa nachádza ešte 27 m2 garáž, využívaná ako sklad.
Za novším objektom je 14 árová záhrada, pekne udržiavaná s ovocnými stromčekmi s možnosťou využitia na pestovanie záhradných plodín , poprípade aj na iné podnikateľské účely, nakoľko je prístupný zo zadnej časti, od hrádze.
Nehnuteľnosť sa nachádza na výbornom mieste. Domy sú vhodné aj na podnikateľské účely, nakoľko sa nachádza pri hlavnej ceste s dobrým prístupom k Dunaju.
Štúrovo je ideálnym miestom pre rekreáciu s možnosťou využitia Termálneho kúpaliska Vadaš. Vodné športy a rybolov si milovníci týchto aktivít môžu využívať na Dunaji, 50 m vzdialenom od záhradnej časti. Turistika je zaujímavá v Kováčovských Kopcoch a taktiež na maďarskej strane.
Blízkosť Budapešti 43 km, menej ako do okresného mesta zvyšuje atraktivitu nehnuteľností v tejto lokalite.

Ak uvažujete o HYPOTEKÁRNOM ÚVERE využite ZADARMO služby nášho profesionálneho poradcu Ing. Valacha, ktorý vás vypočuje a navrhne pre Vás NAJLEPŠÍ ÚVER.

www.reality - rakoczi.sk - preverenie predávanej nehnuteľnosti podľa LV a Katastrálnej mapy, kompletné profesionálne služby pri predaji a kúpe, ktoré sú v cene sprostredkovania: odborná obhliadka, Kúpna zmluva, Návrh na uzavretie Budúcej Kúpnej zmluvy, Návrh na vklad, koordinácia s bankou pri HÚ, poplatky u Notára a na Správe katastra (66 eur), asistencia pri prepise odberných miest elektriky, plynu a vody. Zabezpečíme Znalecký posudok na požiadanie. Nehnuteľnosti sú predávané zásadne na základe písomného poverenia vlastníka.

STANOVENIE TRHOVEJ CENY NEHNUTEĽNOSTI - dokument uznávajú notári pri dedičstve, súdy, úrady atď.. NÍZKA CENA 90 Eur ( Znalecký posudok cca 200 Eur )

Ak by ste sa radi viac dozvedeli o nehnuteľnosti, alebo ak Vás zaujala naša ponuka volajte na uvedené tel.č.


Kontakt:
A. Rákóczi s.r.o.
Veľké Ludince, č. 615
935 65 Lokality: Levice, Želiezovce, Štúrovo, Nové Zámky

Tel.: 0905605023

Kontaktovať makléra
Nový bezpečnostný kód
Odoslaním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.Bezplatne Vám vypracujeme najvýhodnejšiu hypotéku

EUR
Naši hypotekárny špecialisti Vám vypracujú ponuku na mieru zo všetkých Slovenských bánk a pripravia Vám najvýhodnejšiu hypotéku

Portál x-reality.sk sústreďuje ponuky realitných kancelárií na Slovensku. Ponuka realít je denne aktualizovaná a poskytuje širokú ponuku nehnuteľností v hlavných sekciách ako sú byty, domy, pozemky a komerčné priestory . Umožňuje jednoduché vyhľadávanie a triedenie podľa Vami zvolených kritérií. Vkladanie inzerátov na všetky druhy nehnuteľností je pre súkromnú inzerciu bezplatné. V prípade záujmu o novú výstavbu navštívte náš portál na ktorom je sústredená ponuka developerských projektov. Novostavby mapujú aktuálnu ponuku vo všetkých regiónoch. Ďalšie druhy realít nájdete v týchto podkategóriách. Chaty, chalupy, objekty pre rekreáciu, nájomné domy, polyfunkčné objekty a iné komerčné objekty. Z pozemkov nájdete ponuky na predaj a kúpu stavebných a poľnohospodárskych pozemkov.