Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Viac informácii OK

VyhľadávanieReklama

ocredite.com

VRK realNA PREDAJ RODINNÝ DOM - CHALUPA. NOVÉ ZÁMKY - TRÁVNICA

Cena: 40 000 EUR
Kategória: Rodinný dom / Predaj
Novostavba: nie
Lokalita: Trávnica, Trávnica
Okres: Nové Zámky
Úžitková plocha: 85 m2
Aktualizácia: 21.04.2018

Popis:
Ponúkame  exkluzívne na predaj  pekný, veľký 3 izbový rodinný dom - rekreačnú chalupu v obci  Trávnica, okres  Nové Zámky. Obec  je  vzdialená iba 4 km od termálneho kúpaliska  Podhájska.

Dom so záhradou je situovaný vo veľmi tichom prostredí na konci dediny. Je  postavený z tehly, v tvare štvorca, so stanovou strechou.

Celková výmera  rovinatého pozemku je 1503 m2, z toho záhrada spolu s vinohradom je 895m2, a zastavaná plocha domu + letná kuchynka + hospodárske miestnosti 644 m2. Strecha je  pokrytá pálenou škridlou a stavba sa nachádza v dobrom pôvodnom stave .

Dispozične pozostáva z presklenej verandy so vstupom  do chodby  a 1 nepriechodnej izby, 2 priechodné izby, štvrtú malú izbu je možné prerobiť na  kúpeľňu. Z chodby je ešte vstup do veľkej špajze a na povalu,  kde je veľký odkladací priestor.

Na dvore  bola pristavovaná letná kuchyňa + hospodárske miestnosti a pivnica. Podlahy a múry sú suché, dom je udržiavaný. Vykurovanie je plynom. V obývačke alternatívne kúrenie : elektrické  alebo akumulačnými kachľami. V kuchyni je privedená voda z obecného vodovodu. Druhý zdroj vody je vlastná kopaná studňa na dvore. Splašky sú odvádzané do septiku.

Výhodou domu je výborná lokalita na konci obce, oproti domu žiadny susedia. Preto je dom vhodný, okrem pohodlného bývania, aj ako rekreačná chalupa.

Podhájska - kúpalisko je najznámejšie svojim areálom bazénov s termálnou liečivou vodou jedinečného zloženia, ktorá patrí medzi najmineralizovanejšie vody v strednej Európe, s využitím v letom aj v zimnom období . Patrí medzi najznámejšie a najvyhľadávanejšie kúpaliská na Slovensku. Je navštevované mnohými zahraničnými klientmi. V celej oblasti sa nenachádza žiadny priemysel, ktorý by znečisťoval ovzdušie a preto sa tu dobre cítia i ľudia s ochoreniami dýchacích ciest. Krásne lesy v okolí  Podhájskej a Trávnice ponúkajú zaujímavé turistické trasy po celý rok.

 Obec Trávnica má dobrú občiansku vybavenosť, nachádza sa tam obchod, pošta, zdravotné stredisko, obecný úrad, MŠ, základná škola 1-9 tr., katolícky kostol, kaplnka, niekoľko kaštieľov, pohostinstvá, futbalové ihrisko, kaviareň, niekoľko apartmánov, blízko obce sa nachádzajú dva rybníky. Podľa vlastných predstáv je dom vhodný aj na rekonštrukciu, pre nenáročných je okamžite obývateľný. Záhrada  vinohrad je vhodná na sadenie, sú v nej ovocné stromy, udržiavaný trávnik a ozdobné parkové kríky.Cena: 40 000 €

Tel: 0910 310 320

Mail: maduda@virginreal.sk


Kontakt:
VIRGIN realty s.r.o.
Herlianska 15
82102 Bratislava

Realitný maklér:
Martin Maduda
Tel.: +421 kliknite TU

Kontaktovať makléra
Nový bezpečnostný kódBezplatne Vám vypracujeme najvýhodnejšiu hypotéku

EUR
Naši hypotekárny špecialisti Vám vypracujú ponuku na mieru zo všetkých Slovenských bánk a pripravia Vám najvýhodnejšiu hypotéku

Portál x-reality.sk sústreďuje ponuky realitných kancelárií na Slovensku. Ponuka realít je denne aktualizovaná a poskytuje širokú ponuku nehnuteľností v hlavných sekciách ako sú byty, domy, pozemky a komerčné priestory . Umožňuje jednoduché vyhľadávanie a triedenie podľa Vami zvolených kritérií. Vkladanie inzerátov na všetky druhy nehnuteľností je pre súkromnú inzerciu bezplatné. V prípade záujmu o novú výstavbu navštívte náš portál na ktorom je sústredená ponuka developerských projektov. Novostavby mapujú aktuálnu ponuku vo všetkých regiónoch. Ďalšie druhy realít nájdete v týchto podkategóriách. Chaty, chalupy, objekty pre rekreáciu, nájomné domy, polyfunkčné objekty a iné komerčné objekty. Z pozemkov nájdete ponuky na predaj a kúpu stavebných a poľnohospodárskych pozemkov.