Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Viac informácii OK

VyhľadávanieReklama

ocredite.com

VRK realPredáme sedliacky dom s veľkým pozemkom - Podhájska

Cena: 200 000 EUR
Kategória: Rodinný dom / Predaj
Novostavba: nie
Lokalita: Sv.Jána, Podhájska
Okres: Nové Zámky
Úžitková plocha: 125 m2
Aktualizácia: 07.12.2017

Popis:
Predáme exkluzívne sedliacky rodinný dom v Podhájskej v tichej ulici v časti Svätuša, s velkým 9122 m2. členitým pozemkom. Zloženie pozemku je zo zastavanej plochy a nádvoria, zo záhrad, vinice a z ornej pôdy. Šírka pozemku z ulice je cca 40 m. dĺžka je cca 270 m. Na dvore je takmer zbúraná letná kuchynka, studňa a žumpa. Dom dispozične pozostáva v prvom vchode zo štyroch miestností, jedna (bývalá kuchyňa) je priechodná. Z kuchyne sa ide do špajze a do dvoch izieb. Jedna je dopredu a druhá dozadu. V časti s druhým vchodom je kuchyňa a jedna izba. V tej časti je zavedení plyn a je tam kúrenie plynovými gamatkami. Podlahy sú v kuchyni a dlažba a v izbách dlážky. Stropy sú v štyroch miestnostiach z drevených, zachovalých trámov. Podlahy sú suché. Na dvore je zavedená voda z obecného vodovodu, bola zavedená v budove oproti domu - v bývalej letnej kuchynke. V dome je zavedená elektrika. V prednej časti domu je možné kúriť pevným palivom. Dvor je rovný 40 m. široký. Za domom je navýšený pozemok, do ktorého je možné vybudovať pivnicu. Vedľa dvora je záhrada, ktorá sa dá použiť ako stavebný pozemok. Celý pozemok s vinocou je situovaný do svahu nad domom a nad záhradou. Je udržiavaný a asi 1/3 je ohradená.

Podhájska kúpalisko je najznámejšie svojim areálom bazénov s termálnou liečivou vodou jedinečného zloženia, ktorá patrí medzi najmineralizovanejšie vody v strednej Európe.
V celej oblasti sa nenachádza žiadny priemysel, ktorý by znečisťoval ovzdušie a preto sa tu dobre cítia i ľudia s ochoreniami dýchacích ciest.
Obec má kompletnú občiansku vybavenosť. Neďaleko domu sa nachádzajú potraviny, letné kino, kaviareň a prostredie, ktoré je garanciou príjemného pobytu, zábavy a relaxu aj v zimných msiacoch. K občianskej vybavenosti patrí, MŠ, ZŠ, zdravotné stredisko, pošta, potraviny, obchod s rozným tovarom, stavebniny, katolícky kostol, reštaurácie, pizzerie, informačné centrum, obecný úrad, železničná stanica.
Tiež novovybudovaná benzínová čerpacia stanica. Novinkou je wellness centrum Aquamarín, hneď vedľa kúpaliska.

Viac info a obhliadkz IBA na 0905 35 11 95, alebo 0904 140 161, alebo e- mail laurova@reality-kontakt.skKontakt:
Reality KONTAKT
M.R.Štefánika 45
940 01 Nové Zámky

Realitný maklér:
Ľudmila LAUROVÁ
Tel.: 0905 kliknite TU

Kontaktovať makléra
Nový bezpečnostný kódBezplatne Vám vypracujeme najvýhodnejšiu hypotéku

EUR
Naši hypotekárny špecialisti Vám vypracujú ponuku na mieru zo všetkých Slovenských bánk a pripravia Vám najvýhodnejšiu hypotéku

Portál x-reality.sk sústreďuje ponuky realitných kancelárií na Slovensku. Ponuka realít je denne aktualizovaná a poskytuje širokú ponuku nehnuteľností v hlavných sekciách ako sú byty, domy, pozemky a komerčné priestory . Umožňuje jednoduché vyhľadávanie a triedenie podľa Vami zvolených kritérií. Vkladanie inzerátov na všetky druhy nehnuteľností je pre súkromnú inzerciu bezplatné. V prípade záujmu o novú výstavbu navštívte náš portál na ktorom je sústredená ponuka developerských projektov. Novostavby mapujú aktuálnu ponuku vo všetkých regiónoch. Ďalšie druhy realít nájdete v týchto podkategóriách. Chaty, chalupy, objekty pre rekreáciu, nájomné domy, polyfunkčné objekty a iné komerčné objekty. Z pozemkov nájdete ponuky na predaj a kúpu stavebných a poľnohospodárskych pozemkov.