Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Viac informácii OK

VyhľadávanieReklama

ocredite.com

VRK realVÝHODNÝ NÁKUP

Cena: 110 000 EUR
Kategória: Rodinný dom / Predaj
Novostavba: nie
Lokalita: KAMENICA NAD HRONOM, Kamenica nad Hronom
Okres: Nové Zámky
Úžitková plocha: 290 m2
Aktualizácia: 26.03.2017

Popis:
Ponúkame na predaj dvojgeneračný rodinný dom výhodný pre firmy ako aj pre bývanie pre dve generácie.
RD sa skladá z 3 častí zo samostatnými vchodmi:
1. časť má rozlohu 120m2 obytnej plochy. Z veľkej chodby sa môžete dostať do štyroch izieb. Táto časť má ešte kúpeľňu s WC a kuchyňu. Táto časť je podpivničená na 65%, kde sa nachádzajú 3 miestnosti a dlhá miestnosť s dĺžkou 11 m pod celým domom.
2. časť má rozlohu 40m2. Vchodová časť + 2 miestnosti, kúpeľňa a WC.
3. časť má rozlohu 60m2. Veľlká izba 24m2 + veľká kuchyňa 20m2 + kúpeľka a WC.
Možnosť vykurovania plynom, elektrinou aj tuhým palivom.
K domu patria garáže v rozlohe 70m2, do ktorých sa zmestia 3 osobné autá.
1. časť domu bola postavená v roku 1970. Ostatné časti boli postavené v roku 2000 a aj prvá časť bola v tom roku zrekonštruovaná.
Celková plocha pozemku je 800 m2.
Dohoda možná.


Kontakt:
Tel.: 0903717127

Kontaktovať makléra
Nový bezpečnostný kódBezplatne Vám vypracujeme najvýhodnejšiu hypotéku

EUR
Naši hypotekárny špecialisti Vám vypracujú ponuku na mieru zo všetkých Slovenských bánk a pripravia Vám najvýhodnejšiu hypotéku

Portál x-reality.sk sústreďuje ponuky realitných kancelárií na Slovensku. Ponuka realít je denne aktualizovaná a poskytuje širokú ponuku nehnuteľností v hlavných sekciách ako sú byty, domy, pozemky a komerčné priestory . Umožňuje jednoduché vyhľadávanie a triedenie podľa Vami zvolených kritérií. Vkladanie inzerátov na všetky druhy nehnuteľností je pre súkromnú inzerciu bezplatné. V prípade záujmu o novú výstavbu navštívte náš portál na ktorom je sústredená ponuka developerských projektov. Novostavby mapujú aktuálnu ponuku vo všetkých regiónoch. Ďalšie druhy realít nájdete v týchto podkategóriách. Chaty, chalupy, objekty pre rekreáciu, nájomné domy, polyfunkčné objekty a iné komerčné objekty. Z pozemkov nájdete ponuky na predaj a kúpu stavebných a poľnohospodárskych pozemkov.