Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Viac informácii OK

VyhľadávanieReklama

ocredite.com

VRK realRodinný dom Štúrovo

Cena: 55 530 EUR
Kategória: Rodinný dom / Predaj
Novostavba: nie
Lokalita: Na vyhliadke , Štúrovo
Okres: Nové Zámky
Aktualizácia: 21.08.2018

Popis:
Najnižšie podanie
55 530,00
Dátum a čas dražby:
05.09.2018 11:15
Miesto dražby
Reštaurácia Penzión ARTIN, salónik na prízemí, Svätourbanská 107/37, 949 01 Nitra, okres Nitra, Nitriansky kraj.
Dražobná zábezpeka
10 000,00
Dobrovolná dražba
Áno
Dátum 2. verejnej obhliadky
04.09.2018 11:00

Rodinný dom so súp. č. 1688 na pozemku s parc. č. 3978 v kat. ú. Štúrovo
Popis stavby:
Budovu so súp. č. 1688 na pozemku s parc. č. 3978 v kat. ú. Štúrovo, vychádzajúc z predložených dokladov, ako aj jej skutočného účelu užívania pre účely stanovenia jej všeobecnej hodnoty, charakterizujem ako rodinný dom.
Budova rodinného domu sa nachádza na pozemku s parc. č. 3978 v kat. ú. Štúrovo, medzi rodinnými domami so štandardným vybavením, mimo obchodného centra mesta, v obytnej okrajovej časti. Jedná sa o samostatne stojacu budovu s dvoma nadzemnými podlažiami, bez podpviničenia, plochou strechou, vstavanou garážou.

POPIS PODLAŽÍ
1. Podzemné podlažie
Prvé podzemné podlažie dispozične pozostáva z dvoch skladov, práčovne, kotolne, dielne, špajze, chodby a schodiskového priestoru.
Technický popis :
Osadenie podlažia je v hĺbke do 2 m so zvislou hydroizoláciou. Zvislé konštrukcie podlažia sú murované v prevažnej časti z tehál v prevažujúcej hrúbke 0,40m; deliace priečky sú taktiež tehlové. Vnútorné omietky na podlaží sú vápenné štukové hladké. Stropná konštrukcia podlažia je s rovným podhľadom montovaná z keramických vložiek Miako. Schody na prvé nadzemné podlažie majú železobetónovú nosnú konštrukciou s nášľapnou vrstvou z prilepenej PVC. Dvere na podlaží sú drevené hladké plné alebo zasklené do oceľovej zárubne, okná sú prevažne drevené zdvojené. Podlahy vmiestnostiach sú s povrchom z cementového poteru. Ústredné vykurovanie je teplovodné, radiátormi oceľovými panelovými. Zdrojom je stacionárny kotol plynový ako i ďalší na tuhé palivá. Elektroinštalácia podlažia je svetelná ako i motorická. Rozvod vody je vyhotovený z oceľového potrubia studenej a teplej vody z centrálneho zdroja. Na danom podlaží rodinného domu je realizovaná inštalácia zemného plynu. Kanalizácia do žumpy je z liatinového potrubia. Vnútorné vybavenie podlažia : vaňa oceľová smaltovaná a umývadlo. Vodovodné batérie sú nerezové ostatné v počte 2 kusy. Vnútorné obklady stien na podlaží sa nachádzajú v prevažnej časti práčovne a obloženie van.
Na podlaží okrem toho sa nenachádzajú žiadne iné vybavenia a konštrukcie, ktoré by mali vplyv na výšku jej technickej hodnoty.

1. Nadzemné podlažie
Prvé nadzemné podlažie dispozične pozostáva zo závetria, zádveria, jednej obytnej miestnosti, kuchyne, špajze, chodby so schodiskom a garáže pre jedno osobné motorové vozidlo.
Technický popis :
Základy rodinného domu tvoria monolitické železobetónové základové pásy s vodorovnou izoláciou proti zemnej vlhkosti. Podmurovka je vyhotovená s priemernou výškou 0,40 m z betónu. Zvislé konštrukcie podlažia sú murované v prevažnej časti z tehál tvárnic v prevažujúcej hrúbke 0,30 m; deliace priečky sú tehlové. Vnútorné omietky na podlaží sú vápenné štukové hladké. Stropná konštrukcia podlažia je s rovným podhľadom montovaná keramická z vložiek Miako. Klampiarske konštrukcie ostatné (okenné parapety, atď.) sú vyhotovené z obojstranne pozinkovaného plechu. Fasádne omietky sú vyhotovené z omietok brizolitových, obklady sú vyhotovené na uličnom priečelí keramické do 1/3 obloženej plochy. Schody na druhé nadzemné podlažie majú železobetónovú nosnú konštrukciou s nášľapnou vrstvou z prilepenej PVC. Dvere na podlaží sú drevené hladké plné alebo zasklené do oceľovej zárubne, okná sú prevažne drevené zdvojené. Okná sú opatrené plastovými roletami. Podlahy v obytných miestnostiach sú vlysy bukové, pričom v ostatných miestnostiach je podlaha pokrytá prilepenou PVC povlakovou krytinou. Ústredné vykurovanie je konvekčné teplovodné, radiátormi oceľovými panelovými. Elektroinštalácia podlažia je svetelná ako i motorická. Rozvod vody je vyhotovený z oceľového potrubia studenej a teplej vody z centrálneho zdroja. Kanalizácia do žumpy je z liatinového potrubia. Garážové vráta sú drevené rámové otváravé. Vybavenie kuchyne pozostáva : sporák elektrický s elektrickou rúrou, odsávač par, drezové umývadlo nerezové 2 kusy; kuchynská linka je z materiálov na báze dreva rozvinutej šírky 2,80 m. Vodovodné batérie sú nerezové ostatné v počte 3 kusy. Záchod je umiestnený samostatne - splachovací s umývadlom. Vnútorné obklady stien na podlaží sa nachádzajú vo WC. Na tomto podlaží je umiestnený elektrický rozvádzač s automatickým istením.
Na podlaží okrem toho sa nenachádzajú žiadne iné vybavenia a konštrukcie, ktoré by mali vplyv na výšku jej technickej hodnoty.
2. Nadzemné podlažie
Druhé nadzemné podlažie dispozične pozostáva štyroch obytných miestností, chodby so schodiskom, kúpeľne.

TECHNICKÝ POPIS VYHOTOVENIA V ČASE OBHLIADKY :
Zvislé konštrukcie podlažia sú murované v prevažnej časti z tehál tvárnic v prevažujúcej hrúbke 0,30 m; deliace priečky sú tehlové. Vnútorné omietky na podlaží sú vápenné štukové hladké. Stropná konštrukcia podlažia je s rovným podhľadom montovaná keramická z vložiek Miako. Strecha je plochá jednovrstvová bez tepelnej izoláciou, s krytinou z asfaltovaných natavovacích pásov. Klampiarske konštrukcie strechy sú vyhotovené z obojstranne pozinkovaného plechu - úplné strechy. Klampiarske konštrukcie ostatné (okenné parapety, atď.) sú vyhotovené z obojstranne pozinkovaného plechu. Fasádne omietky sú vyhotovené z omietok brizolitových, obklady nie sú vyhotovené. Dvere na podlaží sú drevené hladké plné alebo zasklené do oceľovej zárubne, okná sú prevažne drevené zdvojené. Okná sú opatrené plastovými roletami. Podlahy v obytných miestnostiach sú prilepené PVC povlakové krytiny, pričom v ostatných miestnostiach je podlaha pokrytá taktiež prilepenou PVC povlakovou krytinou. Ústredné vykurovanie je konvekčné teplovodné, radiátormi oceľovými panelovými. Elektroinštalácia podlažia je len svetelná. Rozvod vody je vyhotovený z oceľového potrubia studenej a teplej vody z centrálneho zdroja. Kanalizácia do žumpy je z liatinového potrubia. Vybavenie kúpeľne pozostáva : vaňa oceľová smaltovaná, umývadlo. Vodovodné batérie sú nerezové ostatné v počte 2 kusy. Záchod je umiestnený v kúpeľni - splachovací. Vnútorné obklady stien na podlaží sa nachádzajú v prevažnej časti kúpeľne nad výšky 1,35 m, obloženie vane.
Na podlaží okrem toho sa nenachádzajú žiadne iné vybavenia a konštrukcie, ktoré by mali vplyv na výšku jej technickej hodnoty.


Kontakt:
Platiť sa oplatí s.r.o.
Mostová 2
811 02 Bratislava - Staré Mesto

Realitný maklér:
Krajiček Martin
Tel.: 02/3 kliknite TU

Kontaktovať makléra
Nový bezpečnostný kód
Odoslaním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.Bezplatne Vám vypracujeme najvýhodnejšiu hypotéku

EUR
Naši hypotekárny špecialisti Vám vypracujú ponuku na mieru zo všetkých Slovenských bánk a pripravia Vám najvýhodnejšiu hypotéku

Portál x-reality.sk sústreďuje ponuky realitných kancelárií na Slovensku. Ponuka realít je denne aktualizovaná a poskytuje širokú ponuku nehnuteľností v hlavných sekciách ako sú byty, domy, pozemky a komerčné priestory . Umožňuje jednoduché vyhľadávanie a triedenie podľa Vami zvolených kritérií. Vkladanie inzerátov na všetky druhy nehnuteľností je pre súkromnú inzerciu bezplatné. V prípade záujmu o novú výstavbu navštívte náš portál na ktorom je sústredená ponuka developerských projektov. Novostavby mapujú aktuálnu ponuku vo všetkých regiónoch. Ďalšie druhy realít nájdete v týchto podkategóriách. Chaty, chalupy, objekty pre rekreáciu, nájomné domy, polyfunkčné objekty a iné komerčné objekty. Z pozemkov nájdete ponuky na predaj a kúpu stavebných a poľnohospodárskych pozemkov.