Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Viac informácii OK

VyhľadávanieReklama

ocredite.com

VRK realRodinný dom Nové Zámky

Cena: 50 500 EUR
Kategória: Rodinný dom / Predaj
Novostavba: nie
Lokalita: Komárňanská cesta , Nové Zámky
Okres: Nové Zámky
Aktualizácia: 21.08.2018

Popis:
Najnižšie podanie
50 500,00
Licitátor dražobníka je oprávnený znížiť sumu najnižšieho podania.
Dátum a čas dražby:
14.08.2018 12:15
Miesto dražby
Reštaurácia Penzión ARTIN, salónik na prízemí, Svätourbanská 107/37, 949 01 Nitra, okres Nitra, Nitriansky kraj.
Dražobná zábezpeka
15 000,00
Dobrovolná dražba
Áno

Rodinný dom so súp. č. 1793 na pozemku s parc. č. 6454/1 v kat. ú. Nové Zámky
Popis stavby
Budovu so súp. č. 1793 na pozemku s parc. č. 6454/1 v kat. ú. Nové Zámky, vychádzajúc z predložených dokladov, ako aj jej skutočného účelu užívania pre účely stanovenia jej všeobecnej hodnoty, charakterizujem ako rodinný dom.
Budova rodinného domu sa nachádza na pozemku s parc. č. 6454/1 v kat. ú. Nové Zámky, mesto Nové Zámky, medzi rodinnými domami so štandardným vybavením, mimo obchodného centra mesta, v obytnej časti. Jedná sa o samostatne stojacu budovu s jedným nadzemným podlažím, čiastočným podpivničením, zabudovaným podkrovím, polovalbovou strechou.

Popis podlaží

1. Podzemné podlažie
Prvé podzemné podlažie dispozične pozostáva z kotolne, vinného skladu a dielne.

Technický popis
Podlažie je osadené v priemernej hĺbke do 2,00 m, bez zvislej izolácie. Zvislé konštrukcie podlažia sú z monolitického betónu; deliace priečky sú tehlové. Vnútorné omietky na podlaží sú hladké - vápenné štukové. Stropná konštrukcia podlažia je s rovným podhľadom monolitická železobetónová. Schody na 1. nadzemné podlažie sú vyhotovené ako monolitické železobetónové, s povrchom nástupníc z cementového poteru. Dvere na podlaží sú drevené presklené; okná sú kovové s jednovsrtvým zasklením. Podlahy v miestnostiach sú s povrchom z cementového poteru, resp. čiastočne aj z dusanej zeminy. Elektroinštalácia podlažia je svetelná ako i motorická. Rozvod vody je vyhotovený z pozinkovaného potrubia studenej a teplej vody z centrálneho zdroja. Na danom podlaží rodinného domu je realizovaná aj inštalácia zemného plynu. Zdrojom teplej vody je plynový zásobníkový ohrievač vody. Zdrojom vykurovacej vody je plynový kotol.
Na podlaží okrem toho sa nenachádzajú žiadne iné vybavenia a konštrukcie, ktoré by mali vplyv na výšku jej technickej hodnoty.

1. Nadzemné podlažie
Prvé nadzemné podlažie dispozične pozostáva z verandy, zádveria, chodby, dvoch obytných miestností, kuchyne, kúpeľne, záchodu a schodiska do podkrovia.

Technický popis
Základy rodinného domu tvoria monolitické železobetónové základové pásy bez vodorovnej izolácie proti zemnej vlhkosti. Podmurovka je vyhotovená z monolitického betónu s priemernou výškou 0,70 m. Zvislé konštrukcie podlažia sú murované v prevážnej časti z tehál v prevažujúcej hrúbke 0,30 m; deliace priečky sú tehlové. Vnútorné omietky na podlaží sú hladké - vápenné štukové. Stropná konštrukcia podlažia je s rovným podhľadom monolitická železobetónová. Polovalbová strecha - drevenej stojatej konštrukcie, je pokrytá prevážne pálenými škridlami jednodrážkovkami (bobrovka). Klampiarske konštrukcie strechy sú vyhotovené z obojstranne pozinkovaného plechu. Klampiarske konštrukcie ostatné (okenné parapety, atď.) nie sú vyhotovené. Fasádne omietky sú nad 2/3 omietanej steny omietky brizolitové, obklady sú vyhotovené do 1/3 obloženej plochy keramické. Schody do podkrovia sú vyhotovené ako drevené, s povrchom nástupníc z PVC. Dvere na podlaží sú drevené rplné; okná sú prevážne nové plastové s izolačným dvojsklom. Je vyhotovený rozvod TV pod omietkou, ako i bleskozvod. Podlahy v obytných miestnostiach sú drevené parkety, pričom v ostatných miestnostiach je podlaha pokrytá PVC krytinou. Podlažie je vykurované konvekčným ústredným teplovodným systémom, radiátory sú oceľové článkové. Elektroinštalácia podlažia je len svetelná.

1. Podkrovie
Podkrovie dispozične pozostáva z haly, spálne, izby, miestnosti vstupu na povalu a špajze.

Technický popis
Zvislé konštrukcie podlažia sú murované v prevážnej časti z tehál v prevažujúcej hrúbke 0,30 m; deliace priečky sú tehlové. Vnútorné omietky na podlaží sú hladké - vápenné štukové. Stropná konštrukcia podlažia je s rovným podhľadom drevená trámová. Fasádne omietky sú nad 2/3 omietanej steny omietky brizolitové, obklady nie sú. Dvere na podlaží sú drevené plné; okná sú prevážne nové plastové s izolačným dvojsklom. Podlahy v obytných miestnostiach sú drevené parkety, pričom v ostatných miestnostiach je podlaha pokrytá PVC krytinou. Podlažie je vykurované konvekčným ústredným teplovodným systémom, radiátory sú oceľové článkové. Elektroinštalácia podlažia je len svetelná.
Na podlaží okrem toho sa nenachádzajú žiadne iné vybavenia a konštrukcie, ktoré by mali vplyv na výšku jej technickej hodnoty.
Garáž so súp. č. 9022 na pozemku s parc. č. 6454/2 v kat. ú. Nové Zámky
Technický popis
Základy garáže tvoria monolitické železobetónové základové pásy s vodorovnou izoláciou proti zemnej vlhkosti. Zvislé konštrukcie podlažia sú murované v prevážnej časti z tehál v prevažujúcej hrúbke 0,30 m; deliace priečky nie sú tehlové. Vnútorné omietky na podlaží sú hladké - vápenné štukové. Stropná konštrukcia podlažia je s rovným podhľadom drevená trámčeková. Sedlová strecha - drevenej stojatej konštrukcie, je pokrytá azbestocementovými vlnovkami. Klampiarske konštrukcie strechy sú vyhotovené z obojstranne pozinkovaného plechu. Klampiarske konštrukcie ostatné (okenné parapety, atď.) nie sú vyhotovené. Fasádne omietky sú nad 2/3 omietanej steny omietky brizolitové, obklady nie sú vyhotovené. Podlaha v miestnosti je z cementového poteru, s vodorovnou hydroizoláciou. Elektroinštalácia podlažia je len svetelná. V garáži je aj montážna jama s rozmerom nad 2 m2.


Kontakt:
Platiť sa oplatí s.r.o.
Mostová 2
811 02 Bratislava - Staré Mesto

Realitný maklér:
Krajiček Martin
Tel.: 02/3 kliknite TU

Kontaktovať makléra
Nový bezpečnostný kód
Odoslaním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.Bezplatne Vám vypracujeme najvýhodnejšiu hypotéku

EUR
Naši hypotekárny špecialisti Vám vypracujú ponuku na mieru zo všetkých Slovenských bánk a pripravia Vám najvýhodnejšiu hypotéku

Portál x-reality.sk sústreďuje ponuky realitných kancelárií na Slovensku. Ponuka realít je denne aktualizovaná a poskytuje širokú ponuku nehnuteľností v hlavných sekciách ako sú byty, domy, pozemky a komerčné priestory . Umožňuje jednoduché vyhľadávanie a triedenie podľa Vami zvolených kritérií. Vkladanie inzerátov na všetky druhy nehnuteľností je pre súkromnú inzerciu bezplatné. V prípade záujmu o novú výstavbu navštívte náš portál na ktorom je sústredená ponuka developerských projektov. Novostavby mapujú aktuálnu ponuku vo všetkých regiónoch. Ďalšie druhy realít nájdete v týchto podkategóriách. Chaty, chalupy, objekty pre rekreáciu, nájomné domy, polyfunkčné objekty a iné komerčné objekty. Z pozemkov nájdete ponuky na predaj a kúpu stavebných a poľnohospodárskych pozemkov.