Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Viac informácii OK

VyhľadávanieReklama

ocredite.com

VRK realRodinný dom Bruty

Cena: 8 900 EUR
Kategória: Rodinný dom / Predaj
Novostavba: nie
Lokalita: Bruty, Bruty
Okres: Nové Zámky
Úžitková plocha: 414 m2
Aktualizácia: 04.10.2018

Popis:
Rodinný dom s.č.154 na parc. KN č.32/2

Rodinný dom s.č.154 je samostatne stojaca stavba s čiastočným podpivničením pod prístavbou a s rozčlenením na pôvodnú i prístavbovú časť. Stavba RD je postavená na parc.č.32/2. Suterén - 1.P.P - dispozične pozostáva zo schodišťa a skladovej miestnosti. Prízemie - 1.N.P - dispozične pozostáva z chodby, predsiene, schodišťa do krovnej konštrukcie, komory, kuchyne, kúpeľne, chodby a 2-och izieb. Vek pôvodnej stavby sa spája s rokom 1940, vek prístavby je spojený s rokom 1964. Mimoriadne deštrukčné zmeny v základových konštrukciách resp. v obvodovom murive nie je vidieť. Údržba stavby je primeraná veku a kvalite vyhotovenia stavby RD. Počas životnosti nebol robený mimoriadny zásah do prvkov krátkodobej resp. dlhodobej životnosti. V roku 2007 však bola menená krytina strechy za onduline.

1. Podzemné podlažie
Osadenie do terénu je do 2,0 m bez izolácie. Murivo z monolitického betónu. Vnútorné omietky nie sú. Stropy sú s rovným podhľadom železobetónové. Fasádne omietky do 1/3 iny vápenné hladké. Schody betónové s chýbajúcou povrchovu úpravou z cementového poteru. Dvere latové tesársky zbíjané. Okno kovové jednoduché. Dlažby a podlahy ostatných miestností chýbajú. Elektroinštalácia nie je.

1. Nadzemné podlažie
Základy- kamenné bez izolácie. Podmúrovka - podpivničenie do 1/2 ice ZP - priem. výška do 50 cm omietaná. Murivo z nepáleného materiálu s nameranou hrúbkou 55 cm v pôvodnej časti a v časti prístavby je pravdepodobne už pálený stavebný materiál s hrúbkou 30 cm. Deliace konštrukcie sú tehlové. Vnútorné omietky sú vápenné hladké. Stropy s rovným podhľadom drevené trámové. Krov je sedlový hambálkový s valbou do ulice. Krytina strechy na krove je onduline. Fasádne omietky špricované brizolitové 2 x nad 2/3 iny ako 1 x nad 2/3 iny vápenné hladké. Schody sú z mäkkého dreva bez podstupníc. Dvere sú rámové s výplňou. Okná sú drevené dvojité s dokovým ostením. Vonkajšie rolety sú plástové na 2 oknách. Podlahy obytných miestností (okrem obytných kuchýň) kobercovina ktorá je prevažujúca s položením na cementovom potery. Dlažby a podlahy ostatných miestností cementové potery ako prevažujúce, iba v kúpeľni je položená keramická dlažba, v kuchyni palubovka a potom už iba cementový poter. Elektroinštalácia svetelná i motorická. Rozvod studenej a teplej vody z pozinkovaného potrubia, avšak chýbajú v kuchyni. Inštalácia zemného plynu. Kanalizácia do zbernej jamy - sú urobené kanalizačné rozvody z PVC potrubia 1 ks. Zdroj teplej vody - osadený elektrický ohrievač. Zdroj vykurovania - lokálne plynové kachle 2 ks. Vybavenie kuchyne - osadený sporák keramický s elektrickou rúrou, chýbajúcim odsávačom pár s osadeným umývacím drezom nerezovým v počte 1 ks, ako i s osadenou kuchynskou linkou na báze dreva s rozvinutou šírkou 2,50 m. Vnútorné vybavenie - vaňa plechová smaltovaná a umývadlo 1 ks. Vodovodné batérie - 1 ks páková sprchová ako i s ostatnou do umývadla. Vodovodné batérie - pákové nerezové so sprchou, ako i s chýbajúcou pákovou batériou do drezu ako i ostatné do umývadla v kúpeľni. Záchod je osadený splachovací bez umývadla. Vnútorné obklady sú urobené v prevažnej časti kúpeľne min nad 1,35 m, u vane, avšak chýbajú v kuchyni pri sporáku a dreze. Elektrický rozvádzač je osadený s ističmi.


Drobná stavba prístrešku na garážovanie na parc.č.32/2
Stavba prístrešku s využitím na garážovanie osobného motorového vozidla s jednou miestnosťou. Vlastník nehnuteľnosti uviedol že stavba bola realizovaná v roku 2007. 2016-2007= 9 rokov. Deštrukčné v nosných konštrukciách stavby nie je vidieť. Základy - znalec uvažuje iba pätky pod stĺpami. Zvislé konštrukcie - drevená nosná konštrukcia s výplňou stien z asfaltových živičných pásov s narušením. Krov je pultový. Krytina strechy na krove je plech pozinkovaný trapézový. Podlaha je betónová hrubá.

Stavba chlieva na parc.č.32/2
Vlastník nehnuteľnosti nepredložil doklad o veku predmetnej stavby a tak vek stavby znalec spája spolu so stavbou prístavby k RD a to s rokom 1964. Základy betónové i s podmúrovkou. Zvislé konštrukcie - murované z pálených tehál na 15 cm. Krov je sedlový hambálkový. Krytina strechy na krove je krytina asfaltová. Vonkajšia úprava povrchov - vápenné hrubé omietky so značným opotrebením. Vnútorná úprava povrchov vápenné hrubé omietky. Podlaha je betónová hrubá. Dvere nie sú.

Stavba prístrešku u stavby RD na parc.č.32/2
Stavba prístrešku s umiestnením u stavby RD so stavebno technickým popisom v časti prízemia uvedenom. Vlastník nehnuteľnosti nepredložil doklad o veku predmetnej stavby a tak stavbu spája znalec spolu so stavbou RD na 76 rokov. Múr zostal z pôvodného stavania, avšak krovná konštrukcia bola realizovaná pravdepodobne dodatočne, avšak v súčasnosti s rovnakým opotrebením i s múrmi. Z bočnej strany z interiéru vidieť narušenie obvodového muriva s jeho vypadnutím. Stavba je bez údržby. Na základe konštrukčného vyhotovenia stavby znalec uvažuje so životnosťou stavby na 85 rokov. Základy bez podmúrovky. Zvislé konštrukcie - murivo z nepálených tehál. Krov je pultový. Krytina strechy na krove je škridla ťahaná drážková. Vonkajšia úprava povrchov vápenná hladká omietka. Vnútorná úprava povrchov - vápenné hladké omietky. Podlaha je betónová hrubá.


Analýza polohy nehnuteľností: Stavba rod. domu so s.č.154 sa nachádza v bežnej zástavbe IBV s výbornou dostupnosťou do centra obce. Občianska vybavenosť zodpovedá ostatným obciam do 5000 obyvateľov. Jedná sa o obec s počtom obyvateľov 689. Obec má obecný úrad, kultúrny dom, MŠ, ZŠ 1-4 ročník s obchodom s potravinami a s rozličným tovarom s rozšírenou občianskou vybavenosťou v obci Svodín v susednej obci. Obec Bruty sa nachádza 17 ks od obce Štúrovo, ako s rovnakou vzdialenosťou od obce Želiezovce, ako i 40 km od obce Nové Zámky. Dopravné spojenie je možné s autobusovou dopravou.


Kontakt:
Blackside, a.s.
Plynárenská 7/A
82109 Bratislava

Realitný maklér:
Viliam Bórik
Tel.: 0948 kliknite TU

Kontaktovať makléra
Nový bezpečnostný kód
Odoslaním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.Bezplatne Vám vypracujeme najvýhodnejšiu hypotéku

EUR
Naši hypotekárny špecialisti Vám vypracujú ponuku na mieru zo všetkých Slovenských bánk a pripravia Vám najvýhodnejšiu hypotéku

Portál x-reality.sk sústreďuje ponuky realitných kancelárií na Slovensku. Ponuka realít je denne aktualizovaná a poskytuje širokú ponuku nehnuteľností v hlavných sekciách ako sú byty, domy, pozemky a komerčné priestory . Umožňuje jednoduché vyhľadávanie a triedenie podľa Vami zvolených kritérií. Vkladanie inzerátov na všetky druhy nehnuteľností je pre súkromnú inzerciu bezplatné. V prípade záujmu o novú výstavbu navštívte náš portál na ktorom je sústredená ponuka developerských projektov. Novostavby mapujú aktuálnu ponuku vo všetkých regiónoch. Ďalšie druhy realít nájdete v týchto podkategóriách. Chaty, chalupy, objekty pre rekreáciu, nájomné domy, polyfunkčné objekty a iné komerčné objekty. Z pozemkov nájdete ponuky na predaj a kúpu stavebných a poľnohospodárskych pozemkov.