Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Viac informácii OK

VyhľadávanieReklama

ocredite.com

VRK realTradičný rodinný dom vhodný na chalupu na predaj

Cena: 12 000 EUR
Kategória: Rodinný dom / Predaj
Novostavba: nie
Lokalita: Hradište
Okres: Poltár
Úžitková plocha: 2752 m2
Aktualizácia: 26.04.2017

Popis:
S&K Agro - Real vám ponúka na predaj tradičný rodinný dom na samote vhodný na chalupu.
Dom je postavený z váľkov a z tehly, strecha je pokrytá škridlou a okná sú pôvodné drevené, nachádzajú sa tu dva tehlové komíny. Pozostáva z veľkej kuchyne a jednej miestnosti na prízemí, na poschodí sa nachádzajú dve obytné miestnosti a vstup na povalu. Pri dome je postavená drevená budova, ktorá v slúžila na úschovu sena.
Dom sa nachádza v tichej lokalite uprostred nádhernej prírody. Prostredie je ideálne na turistiku, cyklistiku, v blízkosti sa nachádza les, ktorý je vhodný na prechádzky.


Kontakt:
S&K Agro-Real s.r.o.
P.O.Hviezdoslava 17
99001 Veľký Krtíš

Tel.: 0908787713

Kontaktovať makléra
Nový bezpečnostný kódBezplatne Vám vypracujeme najvýhodnejšiu hypotéku

EUR
Naši hypotekárny špecialisti Vám vypracujú ponuku na mieru zo všetkých Slovenských bánk a pripravia Vám najvýhodnejšiu hypotéku

Portál x-reality.sk sústreďuje ponuky realitných kancelárií na Slovensku. Ponuka realít je denne aktualizovaná a poskytuje širokú ponuku nehnuteľností v hlavných sekciách ako sú byty, domy, pozemky a komerčné priestory . Umožňuje jednoduché vyhľadávanie a triedenie podľa Vami zvolených kritérií. Vkladanie inzerátov na všetky druhy nehnuteľností je pre súkromnú inzerciu bezplatné. V prípade záujmu o novú výstavbu navštívte náš portál na ktorom je sústredená ponuka developerských projektov. Novostavby mapujú aktuálnu ponuku vo všetkých regiónoch. Ďalšie druhy realít nájdete v týchto podkategóriách. Chaty, chalupy, objekty pre rekreáciu, nájomné domy, polyfunkčné objekty a iné komerčné objekty. Z pozemkov nájdete ponuky na predaj a kúpu stavebných a poľnohospodárskych pozemkov.