Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Viac informácii OK

VyhľadávanieReklama

ocredite.com

VRK realEUROPA – Hradište – dom na kraji dediny, super záhrada - 2067m2. KĽUD A TICHO,JEDNODUCHO SUPER!!!

Cena: 38 990 EUR
Kategória: Rodinný dom / Predaj
Novostavba: nie
Lokalita: Hradište, Hradište
Okres: Poltár
Úžitková plocha: 80 m2
Aktualizácia: 11.01.2017

Popis:
Ponúkame na predaj dom s veľkou záhradou v obci Hradište. Vhodný na denné bývanie, chalupárčenie alebo hospodárenie.

Na pozemku s rozlohou 2067 m2 sa nachádza dom so záhradou s ovocnými stromami. Dom má dve izby, kuchyňu, kúpeľňu a WC. Konštrukcia domu je s váľkov a tehly. Strecha prešla rekonštrukciou – krov je ošetrený a dobre postavený, urobilo sa nové latovanie a kládla sa nová škridla značky Mediteran. V dome je nový prívod vody a inštalácia, pripravené na dokončenie kúpeľne. Kúrenie je ústredné na plyn + pevné palivo. Voda je privedená zo studne. Septik. V izbe je komín, ktorý je možné využiť na krb alebo pec.

K domu patrí maštaľ, dreváreň, prístavba s pivnicou, murované chlievy, garáž.
Na záhrade s ovocnými stromami nájdete jablone, slivky, hrušky, čerešne, hrozno, dule, orechy.

Poloha obce je výhodná pre rozvoj turistiky z dôvodu blízkosti pohoria Slovenské Rudohorie, časť Stolické Vrchy s možnosťou prepojenia s rekreačnou oblasťou Kokava nad Rimavicou. Ďalšou perspektívou rozvoja turizmu v obci je využitie vodnej nádrže Uhorské a jej priľahlých častí v oblasti vodných športov, rybolovu, športových ihrísk a ubytovania. V obci Hradište sa nachádza certifikovaná strelnica na malokalibrové zbrane. Obec má predpoklady na rozvoj agroturistiky.
Nádherná príroda, tichá lokalita, úžasný vzduch vytvárajú priestor na oddych od rušného sveta.

KONTAKT na makléra:
Ľubor Klačan
0918 030 070
lubor.klacan@rkeuropa.sk
EUROPA realitná kancelária Banská Bystrica

Cena: 38.990,- Eur

Servis Realitnej Kancelárie zahŕňa:
1. Kompletný právny servis pri predaji nehnuteľnosti, vrátane dohodnutia podmienok a vypracovania zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, kúpnej zmluvy a návrhu na vklad do katastra nehnuteľností.
2. Notárske poplatky pri overovaní podpisov.
3. Kolkové známky pri podaní návrhu na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností.
4. Pre-scoring minimálne u 3 hypotekárnych bánk do 48 hodín pred zložením zálohy, kompletné hypotekárne poradenstvo a výber hypotéky presne podľa Vašich možností.


Kontakt:
EUROPA - realitná kancelária
Štúrova 12
81102 Bratislava

Realitný maklér:
Ľubor Klačan
Tel.: 0918 kliknite TU

Kontaktovať makléra
Nový bezpečnostný kódBezplatne Vám vypracujeme najvýhodnejšiu hypotéku

EUR
Naši hypotekárny špecialisti Vám vypracujú ponuku na mieru zo všetkých Slovenských bánk a pripravia Vám najvýhodnejšiu hypotéku
sonna.com.ua

Portál x-reality.sk sústreďuje ponuky realitných kancelárií na Slovensku. Ponuka realít je denne aktualizovaná a poskytuje širokú ponuku nehnuteľností v hlavných sekciách ako sú byty, domy, pozemky a komerčné priestory . Umožňuje jednoduché vyhľadávanie a triedenie podľa Vami zvolených kritérií. Vkladanie inzerátov na všetky druhy nehnuteľností je pre súkromnú inzerciu bezplatné. V prípade záujmu o novú výstavbu navštívte náš portál na ktorom je sústredená ponuka developerských projektov. Novostavby mapujú aktuálnu ponuku vo všetkých regiónoch. Ďalšie druhy realít nájdete v týchto podkategóriách. Chaty, chalupy, objekty pre rekreáciu, nájomné domy, polyfunkčné objekty a iné komerčné objekty. Z pozemkov nájdete ponuky na predaj a kúpu stavebných a poľnohospodárskych pozemkov.