Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Viac informácii OK

VyhľadávanieReklama

ocredite.com

VRK realPoprad: 3 x RD na 7,46 á pozemku

Cena: 170 000 EUR
Kategória: Rodinný dom / Predaj
Novostavba: nie
Lokalita: Poprad
Okres: Poprad
Úžitková plocha: 424 m2
Aktualizácia: 23.05.2019

Popis:
PONÚKAME na predaj tri okamžite obývateľné rodinné domy (+ dreváreň) situované na spoločnom 7,46 árovom pozemku, nachádzajúcom sa priamo na námestí okrajovej časti Popradu, časť Stráže pod Tatrami, vzdialenom 315 km od Bratislavy.

PRVÝ, PÔVODNÝ 5 IZBOVÝ DOM, s úžitkovou plochou 224 m2, bol rekonštruovaný na prelome 80-90-tych rokov a slúžil na bývanie. Je postavený z kameňa a tehál, má plechovú strechu a je čiastočne podpivničený. Okná na dome sú drevené zdvojené, podlahy sú z palubovky a keramickej dlažby. Dominuje mu veľké podbránie, z ktorého sa vchádza do obytnej časti. Na prízemí sú dve izby, chodba, veľká kuchyňa a dve kúpeľne s WC. Na horné podlažie sa vchádza samostatným vstupom z podbránia. Na poschodí sú tri izby s pôvodnými štýlovými drevenými trámami, veľká kuchyňa, kúpeľňa s WC a samostatné WC s umývadlom. Tento dom je čiastočne podpivničený. V pivnici sú dva sklady a kotolňa.

DRUHÝ 3 IZBOVÝ, MENŠÍ DOM, s úžitkovou plochou 65 m2 bol postavený v 90-tych rokoch z tehál a slúžil na ubytovanie. Okná sú drevené zdvojené, strecha je plechová, podlahy sú betónové s linoleom a kobercami, v hale je dlažba. Na prízemí je izba, WC s umývadlom a kuchyňa, na poschodí je chodba s umývadlom a dve samostatné izby.

TRETÍ 5 IZBOVÝ DOM NA KONCI POZEMKU s prístupom aj z druhej strany bol tiež postavený v 90-tych rokoch z tehál a kameňa a slúžil prevažne na ubytovanie. ÚP: 135 m2. Okná sú drevené zdvojené, strecha je plechová, podlahy na prízemí sú betónové s linoleom, na poschodí je palubovka. Izba na prízemí a dve veľké izby na poschodí (jedna ako spoločenská miestnosť) majú kachľové keramické pece na kúrenie. Na prízemí je veľká kuchyňa, izba, 2x WC, jedna sprcha a sklad. Na poschodí sú 4 izby (z toho dve menšie), veľká chodba, WC a sprcha.

INŽINIERSKE SIETE: všetky stavby sú napojené na kompletné inžinierske siete. Vykurovanie je centrálne z plynového kotla s rozvodmi do radiátorov.

POZEMOK je veľmi mierne svahovitý a pochôdzne časti sú vyložené kameňom. Múr z pravej časti je tiež kamenný. Parkovať sa dá pred domom, alebo v podbrání.

OBČIANSKA VYBAVENOSŤ Popradu je kompletná a na vysokej úrovni. Priamo na námestí pri dome sú menšie potraviny, kostol a zastávka autobusu. Lokalita ponúka nielen kultúrne, ale bohaté športové a turistické vyžitie v Tatrách (lyžovačky, turistika...), či wellnes oddych v známom AquaCity, ako i mnoho ďalších možností. Do Poradu je možné letecké spojenie.

CENA: 170.000,-€, aj na HÚ.

KONTAKT: Mgr. Roman Majerčík, TEL.: 0903 758 502.

***Kompletné a objektívne porovnanie hypotekárnych úverov od všetkých bánk. RÝCHLO, ZDARMA A ODBORNE PRE VŠETKÝCH. Ak chcete najnižší úrok a optimálne nastavené parametre úveru obráťte sa na nás.***

POZNÁMKA: Vzdialenosti sú vždy merané od konca Bratislavy po začiatok cieľovej obce.

UPOZORNENIE: Texty, pôdorysy a fotodokumentácia sú autorským dielom a majetkom inREAL-u.

VYHĽADÁVANIE podľa ceny, km od BA, id. čísla zákazky …….na www.inreal.sk. Túto zákazku nájdete na stránke www.inreal.sk pod číslom – Č: 1709.


Kontakt:
inREAL realitná kancelária s.r.o.
Osadná 11
83103 Bratislava

Tel.: 0903758502

Kontaktovať makléra
Nový bezpečnostný kód
Odoslaním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.Bezplatne Vám vypracujeme najvýhodnejšiu hypotéku

EUR
Naši hypotekárny špecialisti Vám vypracujú ponuku na mieru zo všetkých Slovenských bánk a pripravia Vám najvýhodnejšiu hypotéku

Portál x-reality.sk sústreďuje ponuky realitných kancelárií na Slovensku. Ponuka realít je denne aktualizovaná a poskytuje širokú ponuku nehnuteľností v hlavných sekciách ako sú byty, domy, pozemky a komerčné priestory . Umožňuje jednoduché vyhľadávanie a triedenie podľa Vami zvolených kritérií. Vkladanie inzerátov na všetky druhy nehnuteľností je pre súkromnú inzerciu bezplatné. V prípade záujmu o novú výstavbu navštívte náš portál na ktorom je sústredená ponuka developerských projektov. Novostavby mapujú aktuálnu ponuku vo všetkých regiónoch. Ďalšie druhy realít nájdete v týchto podkategóriách. Chaty, chalupy, objekty pre rekreáciu, nájomné domy, polyfunkčné objekty a iné komerčné objekty. Z pozemkov nájdete ponuky na predaj a kúpu stavebných a poľnohospodárskych pozemkov.