Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Viac informácii OK

VyhľadávanieReklama

ocredite.com

VRK realRodinný dom na kľúč, okres Poprad

Cena: dohodou
Kategória: Rodinný dom / Predaj
Novostavba: nie
Lokalita: Poprad
Okres: Poprad
Aktualizácia: 19.01.2018

Popis:
Delta Property vám ponúka výstavbu domu na kľúč podľa vašich požiadaviek renomovanou stavebnou spoločnosťou.

Stavbu je možné realizovať v prevedení hrubá stavba, holodom a dom na kľúč, alebo do etapy, ktorú si sami zvolíte.

Na čo by sa mal investor zamerať pri výstavbe rodinného domu:

* Kvalitný výber materiálu.  

Všetci chceme stavať a bývať za čo najmenej peňazí. Mnohí z nás stavajú rodinný dom, či riešia komplexnejšiu rekonštrukciu raz či dvakrát za život. Pri realizácii hrubej stavby je preto dôležité použiť materiál stabilnej kvality, na ktorý sa môžeme spoľahnúť. Rokmi sme získali prehľad v materiáloch a technológiách.

Na trhu sú v ponuke rôzne druhy murovacích materiálov, pričom u nás stále najpoužívanejšími sú pálené tehly a pórobetónové tvárnice. Stavať doporučujeme pomocou komplexného systému od jedného výrobcu (murivo, nosné steny, priečky, preklady, prefabrikáty atď). Okrem zjednodušenia výstavby prinášajú systémy výhody, úspory materiálu, presnosť a najmä to, že zabraňuje vzniku zmien stavebno-tepelných vlastností, ktoré vznikajú pri používaní rôznych materiálov v stavebných detailoch.

Pálená tehla je murovací prvok s dlhou tradíciou, je z prírodných surovín, môžete ich použiť pri stavbe obvodových stien, ale aj vnútorných nosných i nenosných stien.


Pórobetónové tvárnice sa vyrábajú buď z kremičitého piesku, vápna a cementu (biela farba), alebo zo zmesi elektrárenského popolčeka a vápna (sivá farba). Pórobetón spoľahlivo vyrovnáva vlhkosť vnútorného a vonkajšieho prostredia, je nehorľavý a zdravotne neškodný. Prednosťou je ľahká a jednoduchá opracovateľnosť.
Štiepko-cementové tvárnice sú z prírodného materiálu na báze dreva (90 % hmotnosti tvárnic) a cementu. Polystyrénová vrstva na vonkajšej strane tvárnice zlepšuje jej tepelnoizolačné vlastnosti. Tvárnice sú duté, ukladajú sa nasucho. Po uložení niekoľkých radov sa zalievajú betónom. Vytvorí sa stena s betónovým jadrom, štiepkocementovým obalom a so zateplením polystyrénom.
V praxi sme si overili všetky teoretické informácie a vieme poukázať na výhody a nevýhody použitia materiálov na špecifickom mieste.

Vieme vám ponúknuť:


* Cenu, ktorá uspokojí. 

Svojho zákazníka aktívne počúvame a vždy prihliadame na finančné možnosti a požiadavky investora.
* Garanciu odbornosti.

Dlhodobo spolupracujeme s odborníkmi, projektantami, statikmi, súdnymi znalcami. Zamestnanci stavebnej spoločnosti sú permanentne školení, svedčia o tom osvedčenia od jednotlivých výrobcov materiálov a doklady spôsobilosti pracovníkov k činnosti.

* Záruky.

Máme v ponuke vysokokvalitné materiály. V spojení s odbornou montážou školených montážnikov zaručujú dlhú životnosť a odolnosť.

* Spokojnosť investora. 

Náš zákazník sa okrem výberu materiálu nemusí o nič starať. Všetko vybavíme za investora - na kľúč. O realizáciu jednotlivých zákaziek sa starajú montážne skupiny v profesiách klampiar, pokrývač, tesár, zvárač , zámočník a izolatér, pod dohľadom technikov spoločnosti.

*Prácu v náročných podmienkach. 

Činnosť našej spoločnosti nie je obmedzená ročným obdobím. Pokiaľ nám realizáciu dovoľuje technologický postup výrobcu, pracujeme aj v zime. Sme spoločnosť zpod Tatier, klimatické podmienky nie sú prekážkou.

Pestrá paleta služieb zdarma, bezplatné poradenstvo, hľadanie optimálneho riešenia opráv a cenové kalkulácie patria k bežným službám spoločnosti.

Pôsobnosť spoločnosti je medzinárodná, pracovali sme aj v zahraničí napríklad v Rakúsku, Českej republike či dlhodobejšie v Nórsku.
No predsa sa cítime zviazaný s regiónom a kladieme si za cieľ odvádzať kvalitnú prácu „doma“.
Sme zmluvným sprostredkovateľom spoločnosti.
V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na tel.č. 0917 895 461!

DELTA PROPERTY  je členom Realitnej únie Slovenskej Republiky a riadi sa Realitným kódexom vydaným Realitnou úniou. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie,  vypracovanie kompletnej zmluvnej dokumentácie v advokátskej kancelárií, poplatok pri podaní návrhu na vklad vlastníckeho práva a poplatky spojené s úradným overením podpisov na zmluvách.


Kontakt:
Delta Property - Sieť realitných kancelárii
Bratislava, Košice
. Banská Bystrica, Poprad

Realitný maklér:
Ing. Lenka Domčeková
Tel.: +421 kliknite TU

Kontaktovať makléra
Nový bezpečnostný kódBezplatne Vám vypracujeme najvýhodnejšiu hypotéku

EUR
Naši hypotekárny špecialisti Vám vypracujú ponuku na mieru zo všetkých Slovenských bánk a pripravia Vám najvýhodnejšiu hypotéku

Portál x-reality.sk sústreďuje ponuky realitných kancelárií na Slovensku. Ponuka realít je denne aktualizovaná a poskytuje širokú ponuku nehnuteľností v hlavných sekciách ako sú byty, domy, pozemky a komerčné priestory . Umožňuje jednoduché vyhľadávanie a triedenie podľa Vami zvolených kritérií. Vkladanie inzerátov na všetky druhy nehnuteľností je pre súkromnú inzerciu bezplatné. V prípade záujmu o novú výstavbu navštívte náš portál na ktorom je sústredená ponuka developerských projektov. Novostavby mapujú aktuálnu ponuku vo všetkých regiónoch. Ďalšie druhy realít nájdete v týchto podkategóriách. Chaty, chalupy, objekty pre rekreáciu, nájomné domy, polyfunkčné objekty a iné komerčné objekty. Z pozemkov nájdete ponuky na predaj a kúpu stavebných a poľnohospodárskych pozemkov.