Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Viac informácii OK

VyhľadávanieReklama

ocredite.com

VRK realKOMPLETNE ZREKONŠTRUOVANÁ 3-PODLAŽNÁ VILA NA PREDAJ, POPRAD, HRANOVNICA

Cena: 199 000 EUR
Kategória: Rodinný dom / Predaj
Novostavba: nie
Lokalita: SNP, Hranovnica
Okres: Poprad
Úžitková plocha: 330 m2
Aktualizácia: 23.11.2017

Popis:
Jedine u nás nájdete túto slnečnú a kompletne zvnútra aj zvonku zrekonštruovanú 3 - podlažnú vilu s dvoj garážou a starostlivo udržiavanou záhradou. Nachádza sa hneď na vstupe do obce Hranovnica, 10 km od Popradu a v okolí nájdete všetko, čo potrebujete k pokojnému bývaniu na vidieku. Dom je ihneď obývateľný, na každom podlaží je kúpeľňa s WC, čo ponúka možnosti prenájmu, poprípade nájsť tejto výnimočnej nehnuteľnosti komerčné využitie.

Pri návšteve vstúpite do útulnej chodby so schodiskom, ktoré Vás zavedie do priestrannej haly. Odtiaľ máte možnosť zostúpiť dolu do suterénu, alebo vyššie do prvého a druhého nadzemného podlažia. Suterén okrem technického zázemia, skladovacích priestorov a garáže, pozostáva aj z práčovne, dvoch obytných miestností a letnej kuchyne prístupnej aj zo záhrady. Na prvom nadzemnom podlaží Vás hneď od schodov privíta presvetlená reprezentatívna obývacia izba s formálnou jedálňou, vedľa ktorej sa nachádza kuchyňa s menšou jedálňou, pracovňa, kúpeľňa a WC a jedna spálňa. Pri prechode na najvyššie podlažie sa na medziposchodí nachádza rozľahlá podkrovná spálňa a vyššie prejdete opäť do priestrannej podkrovnej miestnosti, vedľa ktorej sa nachádza kúpeľňa s WC, skladovacie priestory a časť ešte nezobytneného podkrovia. Na priestore sa v tejto vilke nešetrilo, preto väčšinu z obytných miestností je poprípade ešte možné rozdeliť na menšie. Z vonkajšej časti domu je prístup k členenej suchej podzemnej pivnici, ktorá slúžila aj ako vínny sklad. Hneď za pozemkom tečie potok v spevnenom, regulovanom koryte a je k nemu prístup zo záhrady.

zastavaná plocha cca 150 m2
celková plocha pozemku: 1.807 m2
obvodové múry: tehla + zateplenie
strecha: asfaltová vlnitá krytina
okná: plastové
vykurovanie: plyn
všetky IS na pozemku: kanalizácia, voda, plyn
parkovanie: dvoj garáž + spevnená plocha na pozemku
možnosti financovania: hotovosť aj hypotéka
V obci sa nachádza kompletná občianska vybavenosť: potraviny, základná a materská škola, reštaurácie a bistrá, zdravotnícke zariadenie, pošta, zastávka MHD a tiež mnoho príležitostí na športové aktivity v prírode.

Zabezpečíme všetko potrebné vrátane profesionálneho právneho a hypotekárneho poradenstva až po odovzdanie nehnuteľnosti.

Ak máte záujem o obhliadku prípadne potrebujete viac informácii nájdete nás v realitnom centre na Štefánikovej ulici č. 97/64 v Poprade, kontakt: zelonka@archeus.sk, 0903 123 662.


Kontakt:
ARCHEUS sieť realitných kancelárií
Konštantínova 12
08001 Bratislava, Prešov, Košice, Bardejov, Zvolen, Poprad, Spišská Nová Ves, Trebišov, Senica, Liptovský Mikuláš, Kežmarok, Humenné, Žilina

Realitný maklér:
Ing. Marcel Želonka
Tel.: 0903 kliknite TU

Kontaktovať makléra
Nový bezpečnostný kódBezplatne Vám vypracujeme najvýhodnejšiu hypotéku

EUR
Naši hypotekárny špecialisti Vám vypracujú ponuku na mieru zo všetkých Slovenských bánk a pripravia Vám najvýhodnejšiu hypotéku

Portál x-reality.sk sústreďuje ponuky realitných kancelárií na Slovensku. Ponuka realít je denne aktualizovaná a poskytuje širokú ponuku nehnuteľností v hlavných sekciách ako sú byty, domy, pozemky a komerčné priestory . Umožňuje jednoduché vyhľadávanie a triedenie podľa Vami zvolených kritérií. Vkladanie inzerátov na všetky druhy nehnuteľností je pre súkromnú inzerciu bezplatné. V prípade záujmu o novú výstavbu navštívte náš portál na ktorom je sústredená ponuka developerských projektov. Novostavby mapujú aktuálnu ponuku vo všetkých regiónoch. Ďalšie druhy realít nájdete v týchto podkategóriách. Chaty, chalupy, objekty pre rekreáciu, nájomné domy, polyfunkčné objekty a iné komerčné objekty. Z pozemkov nájdete ponuky na predaj a kúpu stavebných a poľnohospodárskych pozemkov.