Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Viac informácii OK

VyhľadávanieReklama

ocredite.com

VRK realREZERVOVANÉ: 11 IZBOVÝ RODINNÝ DOM NA PREDAJ, NOVÁ LESNÁ

Cena: 179 000 EUR
Kategória: Rodinný dom / Predaj
Novostavba: nie
Lokalita: Tatranská, Nová Lesná
Okres: Poprad
Úžitková plocha: 280 m2
Aktualizácia: 23.11.2017

Popis:
Jedine u nás nájdete tento kompletne zvnútra aj zvonku zrekonštruovaný 3 - podlažný rodinný dom s veľkým pozemkom. Nachádza sa v pokojnej časti obce Nová Lesná, 11 km od Popradu a v okolí nájdete všetko, čo potrebujete k pokojnému bývaniu. Dom je ihneď obývateľný, na každom podlaží je kúpeľňa s WC, čo ponúka možnosti prenájmu, poprípade nájsť tejto výnimočnej nehnuteľnosti komerčné využitie.

Pri návšteve vstúpite do chodby, ktoré Vás zavedie do priestrannej haly. Odtiaľ máte možnosť zostúpiť dolu do suterénu, alebo vyššie do druhého nadzemného podlažia. Suterén okrem technického zázemia, skladovacích priestorov a "kaderníctva", pozostáva aj z práčovne, dvoch obytných miestností a kuchyne prístupnej aj zo záhrady. Na prvom nadzemnom podlaží Vás hneď od schodov privíta presvetlená hala z ktorej vstúpite do 5 izieb. Najväčšia z nich disponuje kuchyňou a vstupom na terasu. Kúpeľňa a WC uzatvárajú zoznam miestností tohoto podlažia. Pri prechode na najvyššie podlažie sa priamo vstupuje do rozľahlej haly s kuchyňou a jedálňou. Taktiež sa tu nachádza päť izieb a dva veľké balkóny. Zázemie predstavuje dvakrát kúpeľňa s WC. Priestoru je v tomto rodinnom dome dostatok, preto má nový majiteľ neobmedzené možnosti na zmenou dispozície. Z vnútornej časti domu je prístup k členenej suchej podzemnej pivnici, ktorá slúžila aj ako sezónny alebo vínny sklad. Hneď za pozemkom tečie potok v spevnenom, regulovanom koryte a je k nemu prístup zo záhrady.

zastavaná plocha cca 130 m2
celková plocha pozemku: 935 m2
obvodové múry: tehla + zateplenie
strecha: asfaltová vlnitá krytina
okná: plastové
vykurovanie: plyn
všetky IS na pozemku: kanalizácia, voda, plyn, elektrina
parkovanie: prístrešok pre dve autá + spevnená plocha na pozemku
možnosti financovania: hotovosť aj hypotéka
V obci sa nachádza kompletná občianska vybavenosť: potraviny, základná a materská škola, reštaurácie a bistrá, zdravotnícke zariadenie, pošta, zastávka MHD a tiež mnoho príležitostí na športové aktivity v prírode.

Zabezpečíme všetko potrebné vrátane profesionálneho právneho a hypotekárneho poradenstva až po odovzdanie nehnuteľnosti.

Ak máte záujem o obhliadku prípadne potrebujete viac informácii nájdete nás v realitnom centre na Štefánikovej ulici č. 97/64 v Poprade, kontakt: zelonka@archeus.sk, 0903 123 662.


Kontakt:
ARCHEUS sieť realitných kancelárií
Konštantínova 12
08001 Bratislava, Prešov, Košice, Bardejov, Zvolen, Poprad, Spišská Nová Ves, Trebišov, Senica, Liptovský Mikuláš, Kežmarok, Humenné, Žilina

Realitný maklér:
Ing. Marcel Želonka
Tel.: 0903 kliknite TU

Kontaktovať makléra
Nový bezpečnostný kódBezplatne Vám vypracujeme najvýhodnejšiu hypotéku

EUR
Naši hypotekárny špecialisti Vám vypracujú ponuku na mieru zo všetkých Slovenských bánk a pripravia Vám najvýhodnejšiu hypotéku

Portál x-reality.sk sústreďuje ponuky realitných kancelárií na Slovensku. Ponuka realít je denne aktualizovaná a poskytuje širokú ponuku nehnuteľností v hlavných sekciách ako sú byty, domy, pozemky a komerčné priestory . Umožňuje jednoduché vyhľadávanie a triedenie podľa Vami zvolených kritérií. Vkladanie inzerátov na všetky druhy nehnuteľností je pre súkromnú inzerciu bezplatné. V prípade záujmu o novú výstavbu navštívte náš portál na ktorom je sústredená ponuka developerských projektov. Novostavby mapujú aktuálnu ponuku vo všetkých regiónoch. Ďalšie druhy realít nájdete v týchto podkategóriách. Chaty, chalupy, objekty pre rekreáciu, nájomné domy, polyfunkčné objekty a iné komerčné objekty. Z pozemkov nájdete ponuky na predaj a kúpu stavebných a poľnohospodárskych pozemkov.