Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Viac informácii OK

VyhľadávanieReklama

ocredite.com

VRK realMosonmagyaróvár-ID:11107

Cena: 165 000 EUR
Kategória: Rodinný dom / Predaj
Novostavba: nie
Lokalita:
Okres:
Úžitková plocha: 135 m2
Aktualizácia: 10.10.2017

Popis:
Mosonmagyaróvár - rodinný dom - ID:11107

cena: 165.000 EUR

Rodinný dom postavený v roku 2008. Použitý materiál tehla. Plocha domu je 135 m2, plus dvojgaráž 25 m2. Plocha pozemku je 760 m2. Dom je napojený na všetky inžinierske siete. Kúrenie je riešené plynovým kotlom, príprava vody súbežne s kúrením. V miestnostiach sú radiátory. Okná sú drevené - Eurookná - s izolačným dvojsklom, na oknách vnútorné žaluzie. Na dvore je príprava pre dokončenie bazéna, zdrojom vody je vlastná studňa. Na dvore sú rôzne okrasné stromy - ihličnany, upravené chodníky okolo domu. V dome je namontovaný alarm.
Miestnosti:
- prízemie: vstup, obývacia izba s kuchyňou a jedálňou, chodba, wc, izba, práčovňa, kúpelňa, schodište, garáž - prístup z interieru.
- poschodie: 3 izby, kúpelňa,

Dom je situovaný v tichej, lukratívnej lokalite mesta, obchody a občianska vybavenosť, dobre prístupný z Bratislavy ako po starej ceste, tak aj na dialnicu.Kontakt:
Agard
Gercenova, 17
85101 Bratislava

Tel.: 0903202136

Kontaktovať makléra
Nový bezpečnostný kódBezplatne Vám vypracujeme najvýhodnejšiu hypotéku

EUR
Naši hypotekárny špecialisti Vám vypracujú ponuku na mieru zo všetkých Slovenských bánk a pripravia Vám najvýhodnejšiu hypotéku

Portál x-reality.sk sústreďuje ponuky realitných kancelárií na Slovensku. Ponuka realít je denne aktualizovaná a poskytuje širokú ponuku nehnuteľností v hlavných sekciách ako sú byty, domy, pozemky a komerčné priestory . Umožňuje jednoduché vyhľadávanie a triedenie podľa Vami zvolených kritérií. Vkladanie inzerátov na všetky druhy nehnuteľností je pre súkromnú inzerciu bezplatné. V prípade záujmu o novú výstavbu navštívte náš portál na ktorom je sústredená ponuka developerských projektov. Novostavby mapujú aktuálnu ponuku vo všetkých regiónoch. Ďalšie druhy realít nájdete v týchto podkategóriách. Chaty, chalupy, objekty pre rekreáciu, nájomné domy, polyfunkčné objekty a iné komerčné objekty. Z pozemkov nájdete ponuky na predaj a kúpu stavebných a poľnohospodárskych pozemkov.