Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Viac informácii OK

VyhľadávanieReklama

ocredite.com

VRK realUnikátny rodinný dom v širšom centre Bojníc

Cena: dohodou
Kategória: Rodinný dom / Predaj
Novostavba: nie
Lokalita: Prievidzská, Bojnice
Okres: Prievidza
Úžitková plocha: 430 m2
Aktualizácia: 18.04.2020

Popis:
Táto rodinná vila s jedinečnou atmosférou je trojpodlažná, zastrešená valbovou strechou s veľkým vikierom. Zaujímavo je riešený aj fasádny výklenok, ktorý má charakter vežičky. Tento romantizujúci vzhľad dostal pôvodný rodinný dom po komplexnej prestavbe vykonanej v roku1998. Fasádne tehlové murivo hr. 45cm je zateplené polystyrénom hr.8cm, exteriérové omietky sú na báze umelých látok, strešná krytina je škridlová betónová, okná sú plastové s dvojskom, časť priestorov v podkroví je presvetlených strešnými oknami „VELUX“. Vila je napojená na všetky inžinierske siete – rozvod elektriny, vody, kanalizácie, zemného plynu. V dome je zavedený internet a dom je chránený bezpečnostným systémom.

V suteréne vily sa nachádza veľkorozmerná garáž, skladovacie priestory, plynová kotolňa a sauna s ochladzovacím bazénom, záchod a komora. Na prízemí sa za zádverím nachádza priestranná vstupná hala s galériou, štýlová kuchyňa s komorou, obytná hala, obývačka, spálňa, priestranná kúpeľňa, samostatné WC a šatník. Pohodlným schodiskom je sprístupnené obytné podkrovie, v ktorom sa nachádza otvorená knižnica, dve mezonetové izby, kúpeľňa, záchod a veľký šatník.

Na pozemku o celkovej výmere 1290 m2 sa nachádza aj záhradný domček s letnou kuchyňou a jedálňou, hygienickým zázemím a obytným podkrovím. Zo záhradného domčeka je priamo prístupná murovaná klenbová vínna pivnica s kapacitou 80 hektolitrov.

V záhrade oceníte vonkajšie záhradné sedenie so špeciálnou murovanou pecou na pečenie domáceho chlebíka, skleník na pestovanie zeleniny ako i voliéru pre psa a veľký voľný zatrávnený priestor.

Kúpou tejto rodinnej vily povýšite Vaše bývanie na neobyčajný zážitok s netušenými možnosťami.


Kontakt:
Tel.: 0907784357

Kontaktovať makléra
Nový bezpečnostný kód
Odoslaním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.Bezplatne Vám vypracujeme najvýhodnejšiu hypotéku

EUR
Naši hypotekárny špecialisti Vám vypracujú ponuku na mieru zo všetkých Slovenských bánk a pripravia Vám najvýhodnejšiu hypotéku

Portál x-reality.sk sústreďuje ponuky realitných kancelárií na Slovensku. Ponuka realít je denne aktualizovaná a poskytuje širokú ponuku nehnuteľností v hlavných sekciách ako sú byty, domy, pozemky a komerčné priestory . Umožňuje jednoduché vyhľadávanie a triedenie podľa Vami zvolených kritérií. Vkladanie inzerátov na všetky druhy nehnuteľností je pre súkromnú inzerciu bezplatné. V prípade záujmu o novú výstavbu navštívte náš portál na ktorom je sústredená ponuka developerských projektov. Novostavby mapujú aktuálnu ponuku vo všetkých regiónoch. Ďalšie druhy realít nájdete v týchto podkategóriách. Chaty, chalupy, objekty pre rekreáciu, nájomné domy, polyfunkčné objekty a iné komerčné objekty. Z pozemkov nájdete ponuky na predaj a kúpu stavebných a poľnohospodárskych pozemkov.