Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Viac informácii OK

VyhľadávanieReklama

ocredite.com

VRK realDražba rodinného domu - Meliata - 662 m2 pozemok

Cena: 10 900 EUR
Kategória: Rodinný dom / Predaj
Novostavba: nie
Lokalita: Meliata, Meliata
Okres: Rožňava
Úžitková plocha: 120 m2
Aktualizácia: 11.01.2017

Popis:
Ide o dražbu a je nutná hotovosť. Dohoda na cene vítaná!!! Hodnotená nehnuteľnosť je rodinný dom, JKSO 803.6, ktorý má jedno čiastočné podzemné a jedno nadzemné podlažie, podkrovie sa na obytné účely nevyužíva. Podľa zistení pri miestnom šetrení bol pôvodný rodinný dom postavený v roku 1910, prístavba domu v roku 1974.

Konštrukčne ide o murovanú stavbu, podzemné podlažie je osadené v priemernej hĺbke do 1 m a je prístupné samostatným vchodom z dvora domu, základy domu sú betónové pásové, obvodové zvislé konštrukcie sú murované, v podzemnom podlaží kamenné, nadzemné podlažie pôvodnej časti z tzv. váľkov /voľne sušený nepálený hlinený materiál/, prístavba je z pálených tehál/, deliace konštrukcie sú murované. Stropy sú nad suterénom pôvodnej pivnice klenbové, nad pristavanou časťou železobetónové monolitické s rovnými podhľadmi, nad nadzemným podlažím drevené trámové s rovnými podhľadmi, strecha je nad prednou časťou domu stanová, zadná časť pokračujúca maštaľou má sedlovú strechu, krytina je z AZC šablón, klampiarske konštrukcie sú z pozinkovaného plechu. Fasádne povrchové úpravy sú z vápennocementových omietok,                   v suterénnej časti s keramickými kabrincovými obkladmi, vnútorné omietky sú vápenné štukové hladké. Okná sú drevené dvojité, v prízemí s drevenými vonkajšími roletami, dvere drevené rámové s výplňou, podlahy                     v obytných miestnostiach z bukových vlysov, v ostatných miestnostiach prevládajú keramické dlažby. Dom má ústredné vykurovanie, zdrojom je kotol na tuhé palivo umiestnený v suteréne, zdrojom TÚV je elektrický zásobníkový ohrievač umiestnený v kúpeľni prízemia. Dom je napojený na elektroinštaláciu, voda je vedená            z vlastnej studne /obec nemá verejný vodovod/, kanalizácia je zaústená do obecného zberača vedúceho do miestneho potoka.

Dispozične sa v suteréne domu nachádzajú kuchyňa, sklad, kotolňa a sklad paliva. V kuchyni je nástenné keramické umývadlo s obyčajnou batériou len na studenú vodu, plynový sporák na propán-butánovú bombu a sporák na tuhé palivo. V prvom nadzemnom podlaží sú vstupné závetrie, predsieň, štyri izby, kuchyňa, kúpeľňa, špajza a výlez na povalu. V kuchyni je len nástenné keramické umývadlo s obyčajnou batériou a keramické obklady na stene, ostatné zariadenia kuchyňa nemá. V kúpeľni je smaltovaná vaňa s keramickým obkladom a zásobníkový ohrievač TÚV, batéria je obyčajná sú nerezové pákové, steny sú do výšky 1,35 m s keramickými obkladmi, samostatné WC je bez umývadla a bez obkladov. 


Kontakt:
JR Reality (Ing. Ján Ratulovský - JR)
Národná 5
01001 Žilina

Realitný maklér:
Ing. Ján Ratulovský
Tel.: 0903 kliknite TU

Kontaktovať makléra
Nový bezpečnostný kódBezplatne Vám vypracujeme najvýhodnejšiu hypotéku

EUR
Naši hypotekárny špecialisti Vám vypracujú ponuku na mieru zo všetkých Slovenských bánk a pripravia Vám najvýhodnejšiu hypotéku
sonna.com.ua

Portál x-reality.sk sústreďuje ponuky realitných kancelárií na Slovensku. Ponuka realít je denne aktualizovaná a poskytuje širokú ponuku nehnuteľností v hlavných sekciách ako sú byty, domy, pozemky a komerčné priestory . Umožňuje jednoduché vyhľadávanie a triedenie podľa Vami zvolených kritérií. Vkladanie inzerátov na všetky druhy nehnuteľností je pre súkromnú inzerciu bezplatné. V prípade záujmu o novú výstavbu navštívte náš portál na ktorom je sústredená ponuka developerských projektov. Novostavby mapujú aktuálnu ponuku vo všetkých regiónoch. Ďalšie druhy realít nájdete v týchto podkategóriách. Chaty, chalupy, objekty pre rekreáciu, nájomné domy, polyfunkčné objekty a iné komerčné objekty. Z pozemkov nájdete ponuky na predaj a kúpu stavebných a poľnohospodárskych pozemkov.