Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Viac informácii OK

VyhľadávanieReklama

ocredite.com

VRK realDražba rodinného domu ul.B.Nemcovej Trnava

Cena: 171 000 EUR
Kategória: Rodinný dom / Predaj
Novostavba: nie
Lokalita: B. Němcovej, Trnava
Okres: Trnava
Úžitková plocha: 808 m2
Aktualizácia: 11.09.2013

Popis:
Predmetom dražby je rozostavaný rodinný dom spolu s pôvodným rodinným domom nachádzajúcim sa v prednej časti pozemku na ulici Boženy Němcovej č.4 a pozemky o celkovej výmere 657 m2 , k.ú. Trnava v obci Trnava, okres Trnava. Bližšie informácie na telefónnom čísle 02/ 59 49 01 12 a 0948 001 763, 0948 322 525.

Rozostavaný rodinný dom je trojpodlažný samostatne stojaci, trojpodlažný, nepravidelného pôdorysného tvaru, osadený v záhrade. Zastavaná plocha je 293,05 m2.

Dispozičné riešenie:

Suterén pozostáva predovšetkých z technických priestorov - kotolne, vyrovnávacej nádrže interiérového bazéna, budúca strojovňa vzduchotechniky a iného technologického zariadenia, chodby, skladového priestoru a schodiska.

Prízemie je v štádiu rozostavanosti, pozostáva z miestnosti využívanej ako provizórna kuchyňa a pracovňa, vrátane nedokončeného wellness vybavenia bazénového priestoru - sály, WC, schodiska, chodby a komunikačných priestorov.

2.NP pozostáva z obývacej izby, spálne s interiérovými zastavanými skriňami, kúpeľne, schodiska a chodby. Toto podlažie je celé stavebne ukončené s výnimkou v časti zastropenia v obývacej izbe, z dôvodu plánovaného prepojenia s pôvodným rodinným domom.

Okná na dome sú prevažne drevohliníkové s izolačným dvojsklom, v 2. NP doplnené o hliníkové exteriérové žalúzie, v časti schodiskového priestoru a v bazénovej časti sú hliníkové. Podlahy v 1.NP tvorí keramická dlažba, prípadne cementový poter, v 2. NP sú drevené veľkoromerové podlahy, textilné (v obývacej izbe) a keramická dlažba. Vykurovanie domu je ústredné teplovodné, v prevládajúcej výmere podlahové. Fasáda RD je realizovaná zo šľachtených materiálov ako súčasť kompaktného zatepľovacieho systému na troch stenách, zostávajúca časť je pripravená na prepojenie s pôvodným rodinným domom, je možné ju ukončiť a rozostavaný dom užívať samostatne). Rozostavaný dom je napojený na rozvody vody, kanalizácie, elektriny, zemného plynu.

Rodinný dom súp.č.3853 je samostatne stojaci, dvojpodlažný so zastavanou plochou 126 m2. Do užívania bol daný v roku 1942. Na prízemí sa nachádza zádverie, chodba, 2 x izba, kúpeľňa spolu s WC, kuchyňa a dve komory. Z kúpeľne je dreveným rebríkom prístup do povalového priestoru. V suteréne sa nachádzajú skladové miestnosti a pivnica. V súčasnosti je dom odpojený od všetkých inžinierskych sietí, čiastočne bolo odmontované interiérové zariadenie. Na dome nebola vykonávaná údržba a opravy. Životnosť stavby je možné podľa znaleckého odhadu považovať za ukončenú.


Kontakt:
Dražobná spoločnosť, a. s.
Zelinárska 6
821 08 Bratislava

Realitný maklér:
Dražobna Spoločnosť 1
Tel.: 0259 kliknite TU

Kontaktovať makléra
Nový bezpečnostný kód
Odoslaním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.Bezplatne Vám vypracujeme najvýhodnejšiu hypotéku

EUR
Naši hypotekárny špecialisti Vám vypracujú ponuku na mieru zo všetkých Slovenských bánk a pripravia Vám najvýhodnejšiu hypotéku

Portál x-reality.sk sústreďuje ponuky realitných kancelárií na Slovensku. Ponuka realít je denne aktualizovaná a poskytuje širokú ponuku nehnuteľností v hlavných sekciách ako sú byty, domy, pozemky a komerčné priestory . Umožňuje jednoduché vyhľadávanie a triedenie podľa Vami zvolených kritérií. Vkladanie inzerátov na všetky druhy nehnuteľností je pre súkromnú inzerciu bezplatné. V prípade záujmu o novú výstavbu navštívte náš portál na ktorom je sústredená ponuka developerských projektov. Novostavby mapujú aktuálnu ponuku vo všetkých regiónoch. Ďalšie druhy realít nájdete v týchto podkategóriách. Chaty, chalupy, objekty pre rekreáciu, nájomné domy, polyfunkčné objekty a iné komerčné objekty. Z pozemkov nájdete ponuky na predaj a kúpu stavebných a poľnohospodárskych pozemkov.